ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی!
۴۸۸۵۸۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹
۴۵۱۸
یک مرغ دریایی ماجراجو مدام از قفسه‌های یک مغازه نان فروشی در اسکاتلند سرقت می‌کند اما کارکنان مغازه پلیس را در جریان نگذاشته‌اند!
وبسایت فرادید: یک مرغ دریایی ماجراجو مدام از قفسه‌های یک مغازه نان فروشی در اسکاتلند سرقت می‌کند اما کارکنان مغازه پلیس را در جریان نگذاشته‌اند!
 
به گزارش بی بی سی، آن‌ها نام استیون سیگال را به خاطر تشابه واژگانی بر روی آن مرغ دریایی (Seagull) گذاشته‌اند. ما با مدیر نانوایی گرگز در آبروث صحبت کردیم. او می‌گوید: «از همان روزی که این مغازه را افتتاح کردیم، این مرغ دریایی به اینجا آمده است. یعنی تقریبا شش سال پیش!»
 
استیون حدودا روزی 10 مرتبه به این نان فروشی می‌رود. مدیر آنجا می‌گوید: «هر بار که فکر می‌کند ما حواسمان نیست به داخل مغازه می‌آید. او عاشق سیب زمینی سرخ کرده است.»
 
مسئله یورش مرغ دریایی برای خوردن صبحانه، ناهار یا شام اتفاق عجیبی نیست. این جانوران در حالت عادی نزدیک سطح دریا شنا کرده و ماهی شکار می‌کنند اما در طول سالیان اخیر، تمایل عجیبی به خوراکی‌های انسانی پیدا کرده‌اند. این جانوران در تمرین تنیس هم بسیار خوب کمک می‌کنند؛ کافی است از اندی مورای بپرسید!
 
البته برخی از گردشگران و ساکنین از رفتارهای تهاجمی مرغان دریایی شکایت کرده‌اند. در چند ماه اخیر، علاوه بر سرقت غذا، جرایمی چون کشتن یک سگ و یک لاک پشت نیز به این جانوران نسبت داده شده است. شرایط افزایش جمعیتی مرغان دریایی و مشکلاتشان در بریتانیا به حدی رسیده که ماه گذشته در پارلمان این کشور نیز در موردش بحث شد. این در حالی است که جمع‌آوری مرغان دریایی و یا معرفی پرندگان شکاری به اکوسیستم، جایی در گزینه‌های موجود ندارند زیرا مرغ دریایی از جمله گونه‌های محافظت شده در خاک بریتانیا است.
 
برای مقابله با آزارهای مرغ دریایی موارد زیر توصیه شده است: 1. در صورتی که مرغ دریایی در فضای اطراف وجود دارد، چیزی میل نکنید؛ 2. برای ممانعت از آشیانه سازی مرغان دریایی از تور و حصار فلزی بر روی ساختمان‌ها استفاده کنید؛ 3. برای ممانعت از حمله مرغان دریایی به سطل‌های زباله، اقدامات لازم را انجام دهید.
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
 
ماجرای «چیپس دزدی» یک مرغ دریایی! 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/12/10
 
(به گزارش بی بی سی، آن‌ها نام استیون سیگال را به خاطر تشابه واژگانی بر روی آن مرغ دریایی (Seagull) گذاشته‌اند)
مساله تشابه واژگانی نیست، بلکه استیون سیگال نویسنده کتاب معروف "جاناتان مرغ دریایی" است.
United States
01:00 - 1395/12/11
حالا اگر تو ایران بود مثل او شغال بدبختی که از سرما به یکی از مغازه ها پناه برده بود حسابی دسته بیل درمانیش میکردن که از این کارا نکنه، ملت هم با چنان شور وشوق وصف ناپذیر فیلمبرداری میکردن که کار گر شهرداریه مشغول بیل درمانی تصور کنه که رستم دستانه و اون زبون بسته هم دیو سفید، کاش یه کم رفتار خدا پسندانه را از این کفار یاد بگیریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج