گروس: با 10 نفره شدن به ذوب‌آهن خدمت کردیم
۴۸۹۲۸۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۸
۷۹۰۳ 
سرمربی الاهلی عربستان پس از پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و 40 دقیقه برتر بازی کردیم ولی با اخراج بازیکنمان به نماینده ایران خدمت کردیم.
خبرگزاری فارس: سرمربی الاهلی عربستان پس از پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و 40 دقیقه برتر بازی کردیم ولی با اخراج بازیکنمان به نماینده ایران خدمت کردیم.

 تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مسقط میزبان الاهلی عربستان بود که با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

کریستین گروس، سرمربی الاهلی عربستان پس از این بازی گفت: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و 40 دقیقه خیلی خوب بازی کردیم ولی اخراج بازیکنمان به تیم ایرانی خدمت کرد. بازیکنان پس از اینکه 10 نفره شدیم تمرکز خود را از دست ندادند و از آن متاثر نشدند. هواداران در این بازی عالی بودند.

وی افزود: ما بازیکنان خوبی داریم و بازیکنان ذخیره ما همیشه باعث ایجاد تفاوت می‌شوند. در ابتدا با عبدالفتاح و فیتفا بازی را شروع کردیم چون نظرم بر این بود. من بسیار خوشبخت هستم که بازیکنی مثل عمر السومه را دارم. برای اینکه به مرحله بعد صعود کنیم باید 10 امتیاز را کسب کنیم. تا این جای کار موفق شدیم 6 امتیاز بگیرم و این ما را کمک خواهد کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج