طعم «رنگ سبز سدري» را بچشید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۹۱۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۰
۴۰۱۶۴
دکوراسیون جنگلی
اگر علاقه‌مند به استفاده از رنگ سبز در فضاي خانه هستيد و ترجيح مي‌دهيد از اين رنگ در اتاق پذيرايي يا نشيمن خود استفاده كنيد، بهترين انتخاب براي شما استفاده از رنگ سبز سدري است.
برترین مجله اینترنتی ایران
اگر علاقه‌مند به استفاده از رنگ سبز در فضاي خانه هستيد و ترجيح مي‌دهيد از اين رنگ در اتاق پذيرايي يا نشيمن خود استفاده كنيد، بهترين انتخاب براي شما استفاده از رنگ سبز سدري است. اين رنگ يكي از بهترين و سنگين‌‌ترين رنگ‌ها از طيف رنگي سبز است كه به‌راحتي با ساير رنگ‌ها از قبيل زرد و سفيد تركيب مي‌شود و هارموني بسيار زيبايي را به تصوير مي‌كشد.فرش سبز متناسب براي اتاق پذيرايي

اگر در منزل از مبلمان سفيد استفاده مي‌كنيد، بهترين گزينه براي استفاده از رنگ سبز با اين تركيب انتخاب فرشي سبز رنگ است كه با طراحي زيبا و تركيبي از رنگ‌هاي سفيد و زرد جلوه‌اي زيبا به اتاق‌تان مي‌دهد. انتخاب اين رنگ براي فرش اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند تا بتوانيد روميزي‌ها، پرده و كوسن‌هاي خود را به‌راحتي با اين رنگ هماهنگ كنيد. حتي مي‌توانيد از اشياي بلوري يا دكوري سبز رنگ نيز براي جلوه بيشتر اتاق و محل زندگي خود بهره ببريد.

رنگين‌كماني از سبزها در اتاق خواب

خوشبختانه فضا و شرايط اتاق خواب اين امكان را مي‌دهد كه بتوانيم از طيف گسترده‌اي از رنگ سبز در اين فضا استفاده كنيم. براي استفاده از رنگ سبز در اين اتاق توصيه مي‌كنيم، از سبزهايي كه طيف رنگي آن‌ها تيره است براي رو بالشي، تشك يا پرده استفاده كنيد و از سبزهاي روشن‌تر و مغزپسته‌اي براي ملحفه، كوسن‌ها يا روميزي پاتختي استفاده كنيد. حتي مي‌توانيد به دلخواه خود يكي از اين پارچه‌ها را به‌صورت طرح‌دار انتخاب كنيد تا جلوه بيشتري به فضاي اتاق و سرويس خواب‌تان بدهد. علاوه‌بر اين بهترين پوشش براي كف اتاق خواب موكت است كه مي‌توانيد آن را متناسب با سليقه خود از رنگ قهوه‌اي يا كرم انتخاب كنيد.

انتهاي آرامش

 رنگ سبز- آبي يكي از بهترين گزينه‌ها براي افرادي است كه علاقه زيادي به رنگ دريا و آسمان دارند. تركيب اين 2 رنگ در كنار يكديگر مي‌تواند فضايي بسيار آرام‌بخش و دلنشين براي شما به همراه آورد. به‌طوركلي كارشناسان دكوراسيون  استفاده از رنگ سبز- آبي را براي اتاق خواب و حمام بسيار مناسب مي‌دانند و معتقدند، قرار گرفتن در فضاهايي كه با اين طيف رنگي رنگ‌آميزي شده است كمك زيادي به حفظ آرامش و افزايش ريلكسي افراد مي‌كند. يكي از بزرگ‌ترين دلايل اين امر تداعي شدن رنگ آبي دريا و منظره چشم‌نواز آن است كه موجب اين آرامش مي‌شود.

ويژه اتاق كودك

اگر تصميم داريد اتاق كودك‌تان را به رنگ سبز در آوريد دقت داشته باشيد، تنها از طيف رنگ‌هاي سبز كه موجب نشاط، شادماني و افزايش انرژي كودك مي‌شود، استفاده كنيد. در حقيقت تنها رنگ‌هاي سبز روشن و مغز پسته‌اي است كه مي‌توانند تركيبي شاد و پرنشاط براي كودكان فراهم كنند. اين رنگ‌ها از جمله بهترين رنگ‌ها براي رنگ‌آميزي مهدكودك‌ها و مكان‌هايي است كه كودكان رفت‌وآمد زيادي به آنجا دارند. دقت داشته باشيد، تركيب رنگ سبز مغز پسته‌اي در كنار نارنجي و زرد مي‌تواند فضايي بسيار جذاب را براي كودك به همراه داشته باشد.

علاقه‌مندان به فضاهاي جنگلي بخوانند

اگر از دوستداران طبيعت هستيد و ترجيح مي‌دهيد در فضاي خانه خود از طيف رنگ‌هاي سبز كه به وفور در طبيعت يافت مي‌شود استفاده كنيد، بهتر است از تركيبي از رنگ‌هاي سبز و رنگ قهوه‌اي براي اين كار استفاده كنيد. در اين حالت مي‌توانيد از كف‌پوش خانه شروع كنيد؛ يك كف‌پوش چوبي و قهوه‌اي رنگ مناسب‌ترين كف‌پوش براي اين نوع سليقه‌ها محسوب مي‌شود. پس از آن از مبلماني كه با طيفي از رنگ‌هاي قهوه‌اي، سبز و كرم زينت داده شده است، استفاده كنيد و متناسب با سليقه خود  دكوري‌ها و بلور‌هاي رنگي نيز در اين فضا به كار ببريد. بهتر است رنگ پرده‌ها را به رنگ كرم يا كرم قهوه‌اي انتخاب كنيد و در اين فضا حتما از گلدان‌هاي سرسبز و بزرگ بهره ببريد.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی