انتشار اولین تصاویر از گلکسی S8 سفید رنگ
۴۹۳۳۳۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
۴۳۰۱ 
کمتر از سه هفته تا رونمایی رسمی از گوشی گلکسی S8 سامسونگ فاصله داریم، و اخبار و عکس های درز کرده از این گوشی در حال پخش در فضای مجازی هستند و به نظر می رسد این بار نوبت به پخش تصاویر گلکسی s8 سفید رنگ رسیده است.
وب سایت کلیک: کمتر از سه هفته تا رونمایی رسمی از گوشی گلکسی S8 سامسونگ فاصله داریم، و اخبار و عکس های درز کرده از این گوشی در حال پخش در فضای مجازی هستند و به نظر می رسد این بار نوبت به پخش تصاویر گلکسی s8 سفید رنگ رسیده است.
 
 انتشار اولین تصاویر از گلکسی S8 سفید رنگ

این دو تصویر جدید که توسط یکی از منابع هندی به بیرون درز کرده است، به خوبی حاشیه کم دور نمایشگر را نمایش می دهد، هرچند که تعدد نقاط مشکی رنگ دوربین و انواع سنسورهای مختلف در ناحیه بالای صفحه نمایش، کمی از زیبایی این گوشی کاسته است.

 انتشار اولین تصاویر از گلکسی S8 سفید رنگ

نکته جالب توجه یکی از تصویرهای مشاهده شده اندازه گیری طول موبایل توسط یک خط کش است که البته نتایج آن (تاکنون) منتشر نشده و فعلاً باید برای آشنایی با ابعاد دقیق پرچمدار جدید سامسونگ منتظر بمانیم.

گلکسی S8 سفید رنگدر هر صورت از ظواهر اینطور بر می اید که نسبت طول و عرض این گوشی ۱۸:۹ است و همین مسئله احتمال وجود دکمه های مجازی ناوبری در این گوشی را تقویت کرده است.

لازم به ذکر است  گلکسی اس ۸ سامسونگ نهم فروردین ماه سال آتی در جریان رویدادی اختصاصی رونمایی شده و احتمالاً اوایل اردیبهشت ماه به بازار عرضه می شود.
 
 انتشار اولین تصاویر از گلکسی S8 سفید رنگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج