کانسپت عجیب خودران فولکس‌واگن را ببینید
۴۹۳۷۵۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶
۵۲۴۲
گروه خودروسازی فولکس‌واگن امروز در نمایشگاه ژنو از این کانسپت رونمایی کرد. این کانسپت «سدریک» (Sedric) نام دارد. سدریک، یک اتومبیل کاملا خودران است. بنابر این در داخل کابین این خودرو، دیگر خبری از فرمان و پدال نیست.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: گروه خودروسازی فولکس‌واگن امروز در نمایشگاه ژنو از این کانسپت رونمایی کرد. این کانسپت «سدریک» (Sedric) نام دارد. سدریک، یک اتومبیل کاملا خودران است. بنابر این در داخل کابین این خودرو، دیگر خبری از فرمان و پدال نیست.
 
 کانسپت عجیب ماشین خودران فولکس‌واگن را ببینید
 
فولکس‌واگن ادعا می‌کند که این اولین وسیله‌ی نقلیه‌ای است که از بنیان برای رانندگی کاملا خودکار طراحی شده است. البته این را باید در نظر داشته باشیم که سدریک تنها یک کانسپت است. بدین معنی که این خودرو در عالم واقعیت وجود ندارد و تنها از افکار مهندسان و طراحان این شرکت آلمانی سرچشمه گرفته است.
 
 کانسپت عجیب ماشین خودران فولکس‌واگن را ببینید

 فولکس‌واگن باور دارد که سدریک، اهمیت ساخت ماشین‌های خودران را برای این شرکت به تصویر می‌کشد. نکته جالب در مورد سدریک آن است که می‌توان با فشردن دکمه‌ای از طریق سرویس‌های اوبر و لیفت سدریک را احضار کرد تا شما را به‌طور خودکار به مقصد برساند.
 
 کانسپت عجیب ماشین خودران فولکس‌واگن را ببینید

کانسپت‌‌ها معمولا ظاهر خیال‌انگیزتری نسبت به محصولات متداول دارند؛ این ظاهر خیالی و عجیب به طراحی‌های اغراق‌آمیز و گاها فضایی آن‌ها برمی‌گردد؛ اما سدریک جدای ظاهر خیالی‌اش، چهره‌ی عجیبی هم دارد. ظاهری مثل یک توستر خشمگین.
 
 کانسپت عجیب ماشین خودران فولکس‌واگن را ببینید

صرف نظر از چهره‌ی زودرنج سدریک، فولکس‌واگن می‌گوید که این اتومبیل خودران به عنوان یک دوست کنار خانواده‌ی شماست. بنابراین، احتمالا در آینده شاهد حضور پررنگ سدریک در سرویس‌های هم‌سفری باشیم و با چهره‌ی عجیب ولی جالب آن بیشتر دیدار کنیم. با این حال اگر چهره‌ی این توستر کمی آرام‌تر باشد، باعث ایجاد ارتباط بیشتری با مردم و مشتریان شود.
 
 کانسپت عجیب ماشین خودران فولکس‌واگن را ببینید

در نمایشگاه CES امسال هم تویوتا از کانسپتی به نام i رونمایی کرد که از هوش مصنوعی Yui بهره‌مند بود. حالا که شرکت آلمانی فولکس‌واگن هم از این کانسپت جدید رونمایی کرده، احتمالا در آینده‌ای نه چندان دور شاهد حضور خودروهای هوشمند با ظاهر عجیب‌شان باشیم. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده و ویدیوی معرفی این خودرو را ببینید:
 
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
 کانسپت عجیب ماشین خودران فولکس‌واگن را ببینید
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج