حمایت حمید سوریان از بهداد سلیمی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۹۵۹۳
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
۳۸۴۵
حمید سوریان قهرمان المپیک لندن با اظهار ناراحتی از وضعیتی که ملی‌پوشان وزنه‌برداری دچار آن شده‌اند، اظهار امیدواری کرد شرایط برای بهداد سلیمی و سایر وزنه‌برداران برجسته ایران به گونه‌ای فراهم شود که آنها بتوانند از این پس نیز در میادین بین‌المللی افتخارآفرینی کنند.
خبرآنلاین: حمید سوریان قهرمان المپیک لندن با اظهار ناراحتی از وضعیتی که ملی‌پوشان وزنه‌برداری دچار آن شده‌اند، اظهار امیدواری کرد شرایط برای بهداد سلیمی و سایر وزنه‌برداران برجسته ایران به گونه‌ای فراهم شود که آنها بتوانند از این پس نیز در میادین بین‌المللی افتخارآفرینی کنند.

حمید سوریان اظهار کرد: کسی که خودش قهرمان المپیک شده باشد و در سطح اول ورزش دنیا به افتخار رسیده باشد، می فهمد که رسیدن به این سکوها با چه مشقت‌هایی به دست می‌آید. من سال‌ها زحمت کشیدم تا به سکوی اول المپیک برسم. برای امثال من و سایر کسانی که توانستند در بازی‌های لندن مدال بگیرند، میلیون‌ها تومان از بودجه این مملکت هزینه شده است. بنابراین به راحتی و یک شبه نمی‌توانیم همه این موفقیت‌ها را نادیده بگیریم و از استعدادهای درخشانی همچون وزنه‌برداران المپیکی در اردوهای تیم ملی استفاده نکنیم.

وی ادامه داد: به هر حال ما کشتی‌گیران یا وزنه‌برداران یا تکواندوکاران همه تلاش ‌کرده‌ایم تا بتوانیم برای این مملکت افتخارآفرینی کنیم. بنابراین باید شرایط برای استعدادهای ورزشی به گونه‌ای فراهم شود که آنها بتوانند این روند افتخارآفرینی را ادامه دهند.

قهرمان پنج دوره کشتی فرنگی جهان و برنده مدال طلای المپیک لندن با بیان این که بهداد سلیمی، همچون حسین رضازاده یک استثنا در دنیای وزنه‌برداری است، یادآور شد: همه ما به این مساله اعتقاد داریم که رضا زاده یک استثنا در وزنه‌برداری دنیا بود. اما اکنون باید خوشحال باشیم که جوانی برومندتر و قوی‌تر از او اکنون در عرصه رقابت‌های وزنه‌برداری پرچم ایران را به دست گرفته است. همه به این موضوع تاکید دارند که وجود فردی مانند رضا زاده باعث شده که بهداد سلیمی هم بتواند در این سطح موفق شود، اما باید بدانیم که خود بهداد سلیمی نیز در وزنه‌برداری یک استثنا است. او توانسته رکورد یک ضرب دنیا را بشکند و حتی توانایی بهبود رکورد دو ضرب را هم دارد. او همچنان می‌تواند برای ایران افتخارآفرینی کند. ما همچنان از او مدال‌های جهانی المپیک می‌توانیم داشته باشیم و شاید بهداد بتواند تا دو دوره دیگر در بازی‌های المپیک مدال بگیرد. بنابراین با ایجاد حاشیه‌های کوچک و پیش پا افتاده نباید سد راه قهرمانان استثنایی شویم. ما باید قدر بهداد سلیمی را بدانیم.

وی ادامه داد: سایر وزنه‌بردارانی که در المپیک بودند نیز، همگی شایسته هستند. کیانوش رستمی، نواب نصیر شلال، سجاد انوشیروانی و سعید محمدپور همگی از ستاره‌های کنونی وزنه‌برداری دنیا محسوب می‌شوند و ما باید طوری رفتار کنیم که آنها بتوانند در سال‌های آتی نیز موفق باشند.

حمید سوریان با بیان این که حفظ منافع ملی را باید بر هر چیزی برتر بدانیم، ادامه داد: به هر حال اختلاف نظر بین همه وجود دارد. گاهی مربیان و ورزشکاران نیز با هم اختلاف نظر دارند. اما این اختلاف نظر نباید به گونه‌ای باشد که بدنه اصلی تیم ملی ضربه بخورد. اکنون من شنیده‌ام که حتی این چند وزنه‌بردار المپیکی شرایط مناسب و یا میله و وزنه برای تمرین ندارند. خب، این شرایط به ضرر کیست؟ این شرایط به نظر من به ضرر همه است. این شرایط به ضرر منافع ملی است. من به عنوان یک ورزشی توقع دارم که رضا زاده به زودی این مشکل را حل کند. ما نمی‌توانیم به راحتی از این استعدادها چشم بپوشیم. البته از این موضوع هم غافل نشویم که برخی از کشورهای همسایه چشم طمع به همین استعدادها و ستاره‌های ما دارند. اگر نتوانیم آنها را به خوبی حفظ کنیم دیگران با پول‌های کلان می‌توانند به راحتی ورزشکاران دل زده ما را فریب دهند و زیر پرچم خودشان ببرند. همان طور که در سال‌های گذشته چندین بار شاهد این مساله بوده ایم و من واقعا امیدوارم با درایتی که رضا زاده می‌تواند داشته باشد، این خطر از دور این ورزشکاران رفع شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:45 - 1392/02/09
کسی که به مربی بی احترامی کنه و تو روش وایسه باید از این بدتر باهاش برخورد بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر