بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۰۲۹۲۴
۱۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۹
۱۹۸۱۶
استیون ترنس مک‌کوئین (Steven McQueen) روز 24 مارس 1930 در بیچ گرو ایندیانا به دنیا آمد و پدرش، ترنس، وقتی استیو هنوز چند ماه بیشتر نداشت آنها را رها کرد و خیلی زود جولین نیز او را نزد عموی بزرگش گذاشت و رهایش کرد تا در مزرعه آنها در میزوری بزرگ شود و استیو فقط گهگاهی مادرش را می دید یا از او خبری می شنید.
برترین ها: «فرار بزرگ»، «پاپیون»، «گریز»، «بولیت» و «آسمانخراش جهنمی» یادگارهای هنرپیشه مرد "اولترا-کول" سال های دهه شصت و هفتاد هستند که جوانی اش را در دارالتأدیب ها گذرانده بود و از یک بازیگر سریال های تلویزیونی تبدیل به یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین ستاره های سینما در کل دنیا شد. بیش از 25 سال از مرگ نابهنگام این ستاره آمریکایی می گذرد، ولی استیو مک‌کوئین خوش چهره هنوز هم "کول"، "هیپ" و کاریزماتیک محسوب می شود و به عنوان یک آیکون در فرهنگ عامه از او یاد می شود.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

استیون ترنس مک‌کوئین (Steven McQueen) روز 24 مارس 1930 در بیچ گرو ایندیانا به دنیا آمد و پدرش، ترنس، وقتی استیو هنوز چند ماه بیشتر نداشت آنها را رها کرد و خیلی زود جولین نیز او را نزد عموی بزرگش گذاشت و رهایش کرد تا در مزرعه آنها در میزوری بزرگ شود و استیو فقط گهگاهی مادرش را می دید یا از او خبری می شنید. 12 ساله بود که مادرش دوباره ازدواج کرد و او توانست نزد مادرش برود. آنها به لوس آنجلس نقل مکان کردند و استیو در این شهر با دار و دسته های محلی می گشت و دو بار به خاطر سرقت از اتومبیل دستگیر شد. بنابراین جولین تصمیم گرفت او را به دارالتأدیب بفرستد.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

مک‌کوئین که بار دیگر حس می کرد مادرش او را رها کرده، در ابتدا با محیط جدید در جدال بود و دائماً قانون شکنی می کرد و حتی چند بار فرار کرد. در نهایت با یکی از کارکنان آنجا دوست شد و آرام گرفت. بعدها بر این باور بود که این تجربه زندگی اش را زیر و رو کرده و در این باره می گفت: «اگه همینطوری پیش می رفتم کارم به حبس می کشید. بچه وحشی ای بودم.» مادر مک‌کوئین در مدتی که وی در این مرکز بود به دیدنش نرفت و نامه ای برایش ننوشت. علیرغم دلخوری از مادرش قبول کرد که در سال 1946 با او به نیویورک برود. استیو 16 ساله در نیویورک دریافت که مادرش دوباره ترتیبی داده که او در آپارتمان دیگری زندگی کند و با هم نباشند.

خیلی زود او از مادرش جدا شد و برای مدت کوتاهی به ملوانی روی عرشه اس اس آلفا که کشتی تجاری بود پرداخت. این کار هم برایش فایده ای نداشت و وقتی کشتی در جمهوری دومینیکن لنگر انداخته بود، آن را ترک کرد. پس از بازگشت به ایالات متحده، یک سری شغل های عجیب و غریب در سراسر کشور انجام داد که از آن میان می توان به کار روی چاه نفت و کار در کارناوال اشاره کرد. در سال 1947 مک‌کوئین به نیروی دریایی ایالات متحده پیوست و راننده تانک شد. او که آنجا هم روی عصیان‌گر خود را نشان داده بود، به خاطر طولانی کردن تعطیلات آخر هفته به دو هفته، کارش به بازداشتگاه موقت کشید. وی صد و هشتاد درجه با یک سرباز نمونه فرق داشت و آنطور که خودش می گفت: «حدود هفت بار به درجه پیاده نزول کردم. تنها راهی که می تونستم سرجوخه بشم این بود که همه پیاده های دیگه تو نیروی دریایی بمیرند.»
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

در سال 1950 بعد از مرخص شدن از نیروی دریایی، ‌مک‌کوئین مدتی در مایرتل بیچ در کارولینای جنوبی و همچنین در واشینگتن دی. سی. گذراند و بعد به نیویورک سیتی بازگشت. آن زمان وی در محله گرینیچ ویلیج پرسه می زد. تا مدتی بی هدف زندگی می کرد و دائماً در حال اسباب کشی و تغییر شغل بود. در نهایت راهش را به کمک یکی از دوستانش که خود آرزوی هنرپیشه شدن داشت، پیدا کرد. با حمایت جی. آی. بیل، مک‌کوئین در سرای تئاتر محل ثبت کرد که در آن سال (1951) توسط سنفورد مایزنر اداره می شد.

اولین نقش مک‌کوئین به عنوان یک بازیگر، رل کوچکی بود که فقط یک خط دیالوگ داشت و بعد از چهار شب از نمایش حذف شد. علیرغم این پسروی، مشخص بود که مک‌کوئین استعداد دارد. در سال 1952 برنده بورسیه تحصیل در مدرسه اوتا هاگن-هربرت برگاف شد. چند سال بعد وی در استودیوی بازیگران که بسیار معتبر و با پرستیژ بود پذیرفته شد که در آنجا با لی استراسبرگ تحصیل کرد.

در 1956 مک‌کوئین اولین و تنها حضورش در برادوی را انجام داد. او نقش اصلی را از بن گازارا در «یک کلاه باران» گرفت و نقش جانی پوپ معتاد را بازی کرد. وی در سال 1956 نقش کوچکی در فیلم سینمایی «کسی آن بالا مرا دوست دارد» بازی کرد که پل نیومن ستاره این فیلم بود. مک‌کوئین حس رقابت با نیومن داشت که خود یکی از اعضای استودیوی بازیگران بود.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

با آنکه نقش های بیشتری به او می رسید، ولی مک‌کوئین تا سال 1958 چندان دیده نشد. در فیلم علمی-تخیلی «بلاب» (1958) که تبدیل به یکی از فیلم های کلاسیک فرهنگی شد، نقش استیو اندروز را بازی کرد. وی در وسترن تلویزیونی «تحت تعقیب: مرده یا زنده» نقش جاش رندال، شکارچی جایزه بگیر را بازی کرد. این سریال موفقیت بزرگی کسب کرد و مک‌کوئین کم کم از سوی هالیوود توجه ها را به خود جلب کرد. در سال 1959 در درام جنایی «سرقت از بانک سنت لوئی بزرگ» درخشید و همان سال در درام جنگی «هرگز کم نیست» با فرانک سیناترا همبازی شد. همین سال ها بود که فهمید به رانندگی با ماشین های مسابقه ای علاقه دارد. قبل از آن نیز یکی از طرفداران سرسخت موتورسیکلت بود.

در سال 1960 مک‌کوئین نقش اصلی فیلم وسترن «هفت دلاور» را با یول برینر و چارلز برانسون بازی کرد. سریال تلویزیونی اش همان سال تمام شد و او فرصت یافت تا نقش های سینمایی بیشتری بازی کند. با فیلم به یادماندنی «فرار بزرگ» (1963) دیگر مک‌کوئین دستمزدهای بالایی دریافت می کرد و به همه دنیا نشان داد که یک ستاره سینمایی تمام عیار است. پس از آن در فیلم های موفق تجاری دیگری از جمله درام «بچه سینسیناتی» (1965) و وسترن «نوادا اسمیت» (1966) بازی کرد. مک‌کوئین تنها نامزدی اسکارش را در سال 1966 برای کارش در «دانه های شن» بدست آورد که یک درام ارتشی بود. با فیلم جنایی و رمانتیک «رابطه توماس کراون» در سال 1968 با فی داناوی همبازی شد.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

همان سال مک‌کوئین در فیلم «بولیت» با یکی از بهترین تعقیب و گریز های با ماشین، در تاریخ سینما رکوردی به جای گذاشت. او نقش یک افسر پلیس در سان فرانسیسکو را بازی کرد که در خیابان های شهر و در یکی از وحشیانه ترین رانندگی هایی که تابحال فیلمبرداری شده، به تعقیب مظنونین پرداخت. در سال 1971 علاقه به ماشین ها را در «لو مان» دنبال کرد که موفقیت محدودی داشت. همان سال در تلاش برای داشتن کنترل خلاقانه بیشتر، مک‌کوئین First Artists Productions را با باربارا استرایسند، سیدنی پوآتیه، پل نیومن و داستین هافمن تأسیس کرد.

او که حالا به موضوعات ثقیل تری روی آورده بود، با فیلم «جونیور بانر» (1972) موفقیت بهتری بدست آورد. او در این درام خانوادگی به کارگردانی سم پکینپا نقش اصلی را بازی کرد. همچنین در سال 1972، در «گریز» با الی مک‌گرا همبازی شد. در طول فیلمبرداری این فیلم، با مک‌گرا دوست شد که آن زمان همسر رابرت اوانز، مدیر اجرایی فیلم بود. رابطه آنها رسوایی ای به بار آورد که خوراک رسانه ها شد. این زوج در سال 1973 ازدواج کردند. مک کوئین قبلاً همسر نیل آدامز (رقصنده و بازیگر) بود که از او دو فرزند به نام های چد و تری داشت.

در سال 1973 در فیلم درام فراموش نشدنی «پاپیون» مقابل داستین هافمن بازی کرد که برای این نقش آفرینی افتخاراتی کسب کرد. در فیلم حماسی «آسمانخراش جهنمی» (1974) نقش یک قهرمان را ایفا نمود. ولی شیطنت های شخصی اش، استعدادش را کم سو کرده بودند. او الکل و مواد مخدر مصرف می کرد و رابطه اش با مک‌گرا کم کم توفانی شد. هر دو همسر سابقش بعدها اظهار داشتند که او اغلب به آنها خیانت می کرد و آنها را کتک می زد.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

در سال 1978 با فیلم «دشمن ملت» بر اساس نمایشنامه ای از هنریک ایبسن به سینما بازگشت. با موهای بند، ریش و جثه بزرگتری که بهم زده بود تقریباً خیلی قابل شناسایی شده بود. بیننده نمی دانست که این قهرمان فیلم های اکشن چرا نقش دانشمندی که با آلودگی مبارزه می کند، را ایفا می نماید. با شکست این پروژه در گیشه، مک‌کوئین به نقش های آشنای همیشگی برگشت و در وسترن «تام هورن» (1980) و فیلم اکشن مدرن «شکارچی» (1980) نقش آفرینی نمود.

ولی همین دوران بود که مک‌کوئین به شدت بیمار شد و مدتی بود که نشانه هایی شبیه به نشانه های آنفلوانزا و مشکلات تنفسی داشت تا اینکه فهمید به سرطان مبتلا شده است. اواخر سال 1979 عکس های اشعه ایکس نشان دادند که در ریه راستش تومور دارد. پزشکان گفته بودند که این نوع سرطان از قرار گرفتن در معرض آزبست نشأت می گیرد و به شدت تهاجمی و مهلک است. مدت کوتاهی پس از این تشخیص، مک‌کوئین با باربارا مینتی (مدل) ازدواج کرد. این زوج زمانی آشنا شده بودند که استیو هنوز همسر مک‌گرا بود و در ژانویه 1980 پیمان ازدواج بستند.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

مک‌کوئین آخرین ماه های عمرش را در کلینیکی در مکزیک گذراند و درمان های فرعی برای سرطانش جستجو کرد. او هفتم نوامبر 1980 در سیوداد هوارز مکزیک و پس از عمل جراحی برای برداشتن چندین تومور، از دنیا رفت. مک‌گرا او را ترکیبی از "بچه مزرعه و پسربچه سرسخت خیابانی" توصیف می کرد و همین ترکیب اسرارآمیز بود که به او کمک کرد تأثیری محو نشدنی بر دنیای فیلم بگذارد.

حقایقی در مورد استیو مک‌کوئین که شاید ندانید:

1. به مزایده گذاشتن شدن خودروی شوی پیکاپ مدل 1952 او (آخرین خودرویی که او سوارش می شد) پس از مرگش در سال 2013، باعث شد که مک‌کوئین دوباره خبرساز شود. این بازیگر محبوب که در طول عمرش یکی از طرفداران پر و پا قرص موتورسیکلت و خودرو بود، در زمان مرگش بیش از 60 خودروی کلاسیک و نایاب داشت.

2. استیو مک‌کوئین با چشم های آبی روشن و موهای قهوه ای روشن، اغلب نقش مردان مصمم، جذاب و سرسخت را بازی می کرد و صدایی خشن و زمخت داشت و همیشه سیگاری به گوشه راست لبش بود.
 
 بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین

3. بیشتر نقش هایی که او بازی می کرد، شامل افسر پلیس یا افسر ارتش در فیلم های اکشن و جنگی می شد.

4. از میان 2000 بازیگری که برای استودیوی بازیگران لی استراسبرگ در سال 1955 تست دادند، فقط دو نفر پذیرفته شدند که آن هم مارتین لاندو و ‌مک‌کوئین بودند.

5. در اکتبر 1997، مک‌کوئین رتبه سی ام فهرست «100 ستاره سینمایی برتر تمام ادوار» مجله امپایر انگلستان را بدست آورد.

6. با آنکه او بالاترین دستمزد را در میان ستاره های دهه شصت می گرفت، معروف بود به اینکه آدم خسیس و ناخن خشکی است. در بعضی از فیلم ها، درخواست ده ریش تراش برقی و دو جین شلوار جین می داد. بعدها معلوم شد که او این چیزها را به مرکز بویز ریپابلیک می دهد که مدرسه خصوصی و مرکز درمانی برای جوانان مشکل دار بود که خودش چند سالی را در آنجا گذرانده بود.

7. در سال 1979 پس از یاد گرفتن خلبانی و نحوه پرواز با هواپیمای استیرمن، گواهینامه خلبانی خصوصی را از FAA دریافت کرد و این هواپیما را خرید که پس از مرگش همراه با کلکسیون بزرگی از وسایل نقلیه ای که داشت در سال 1982 به مزایده گذاشته شد.

8. در رشته تانگ سو دو با پت ای. جانسون (و نه بروس لی و چاک نوریس آنطور که اغلب مردم بر این باورند) آموزش دید و کمربند سیاه درجه نه داشت. پسرش با چاک نوریس کاراته یاد گرفت. بروس لی به او جیت کون دو یاد داد.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

9. در نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا خدمت کرد.

10. در اثر بیماری مزوتلیوما از دنیا رفت که نوع کشنده ای از سرطان است که در اثر قرار گرفتن در معرض آزبست (پنبه نسوز) ایجاد می شود و اغلب کارگران کشتی سازی و صنایع ساخت و ساز را مبتلا می کند. در بیشتر موارد، تومور در لایه بیرونی ریه پیدا می شود و به بقیه قسمت های بدن پخش می شود. با آنکه مک‌کوئین به شدت سیگاری بود، که ممکن است در سرطانش تأثیرگذار بوده یا نبوده باشد، مزوتلیوما به خودی خود بیماری ریوی مربوط به سیگاری بودن نیست. در حالیکه منشأ سرطان او هنوز هم موردبحث است، مک‌کوئین خود به دو منبع محتمل اشاره می کرد، یکی زمانی بود که او در دوران خدمت در نیروی دریایی، به تعویض عایق های پایه آزبست در موتورخانه کشتی، می پرداخت و دیگری باور مک‌کوئین به این واقعیت بود که در دوران بازیگری اش، عایق های اتاق های ضبط صدا از آزبست ساخته می شدند و احتمال داشته که از آنجا در معرض آزبست قرار گرفته بوده است.

11. پس از مرگ مک‌کوئین در 12 ژوئن 1986، ستاره ای به او در پیاده روی مشاهیر هالیوود اهدا شد که در بلوار هالیوود در کالیفرنیا نصب شد.

12. مجله امپایر در سال 1995 او را یکی از 100 ستاره جذاب تاریخ سینما نامید.

13. در ساعت 3:45 دقیقه صبح هفتم نوامبر 1980 و کمتر از 24 ساعت پس از عمل جراحی موفقیت آمیز برای برداشتن تومورهای بدخیم در شکم و ریه هایش، در اثر دو حمله قلبی پشت سر هم از دنیا رفت. به گفته پزشک حاضر در عمل جراحی، ریه راست او کاملاً سرطانی شده بود.

14. پس از موفقیت عظیم فیلم «آسمانخراش جهنمی» (1974) مک‌کوئین اعلام کرد که هر تهیه کننده ای که بخواهد از خدمات او استفاده کند باید چکی به مبلغ 1.5 میلیون دلار همراه با فیلمنامه برایش بفرستد. اگر او از فیلمنامه خوشش آمد و خواست در فیلم بازی کند، چک را نقد می کند و تهیه کننده 1.5 میلیون دلار دیگر به او بدهکار می شود. اگر تهیه کننده نتواند نصف دستمزدش را بپردازد، او می تواند نصف 3 میلیون دلار را برای خود نگه دارد. مک‌کوئین این ترتیب بی سابقه را داده بود تا تضمینی برای بازنشستگی شش ساله پس از «آسمانخراش جهنمی» باشد که فقط یک فیلم پس از آن بازی کرد که «دشمن ملت» (1978) بود. بعد از آن به فیلمسازی تجاری بازگشت و دستمزدش 3 میلیون دلار شد.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

15. زمانی که در طول فیلمبرداری «فرار بزرگ» (1963) مدت کوتاهی تیم را ترک کرد، زیرا کاراکترش به اندازه ای که دلش می خواست، رل بزرگی نداشت، جیمز کوبرن و جیمز گارنر بودند که او را مجاب کردند که به فیلم بازگردد. به خاطر موفقیت عظیم و محبوبیت پیوسته و دائمی این فیلم، نقشش در آن، مشهورترین نقشی شد که مک‌کوئین‌ بازی کرد.

16. درست مانند جذابترین و "کول" ترین ستاره های سینمایی، به شدت به موتورسیکلت ترایمف علاقه داشت و خودش در «فرار بزرگ» یک تی آر 6 تروفی 650 سی سی سوار می شد و در سال 1964 در مسابقه شش روزه بین المللی در آلمان شرقی با همان مدل رقابت کرد. عکس هایی که از او در مسابقات بیابانی وجود دارد، استیو را روی همین مدل نشان می دهند.

17. آخرین کلماتی که روی پرده سینما گفت در فیلم «شکارچی» (1980) اینها بودند: «خدا نگهدارت باشه» مک‌کوئین مدت کوتاهی پس از اکران این فیلم از دنیا رفت.

18. قبل از شروع فیلمبرداری «تام هورن» (1980) سیگار را ترک کرده بود. ظاهر حدوداً شکسته او در این فیلم به خاطر رژیم سختگیرانه برای کاهش سریع وزن بود.

19. قبل از مرگش، مک‌کوئین دو فیلمنامه از والتر هیل به نام های «راننده» (1978) و «آخرین تفنگ» داشت. «راننده» بعدها با رایان اونیل در نقش اصلی ساخته شد و «آخرین تفنگ» هرگز تولید نشد.
20. بعضی از ستاره های سینمایی که مک‌کوئین تحسین شان می کرد عبارت بودند از هامفری بوگارت، جیمز کاگنی، اسپنسر تریسی و جان وین.
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

21. پس از «آسمانخراش جهنمی» (1974) چند نقش مولتی میلیون دلاری به او پیشنهاد شد که همه آنها را رد کرد. او همچنین شانس بازی در «دیوانه از قفس پرید» (1975)، «برخورد نزدیک از نوع سوم» (1977)، «سوپرمن» (1978) و «تایتانیک را بالا بیاورید» (1980) را رد نمود.

22. وی بازی در دنباله ای بر «آسمانخراش جهنمی» در سال 1977 را نیز رد کرد.

23. در طول فیلمبرداری «تام هورن» (1980) بیمار شد و فکر کرد ذات الریه گرفته است. با این حال اواخر فیلمبرداری خون سرفه می کرد. در 22 دسامبر 1979 بعد از پایان فیلمبرداری، تشخیص دادند که سرطان دارد.

24. برای بازی در نقش جی گتسبی در فیلم «گتسبی بزرگ» (1974) در نظر گرفته شده بود که نهایتاً رد شد. این نقش در نهایت به رابرت ردفورد رسید.

25. کالین فارل، کوین کاستنر، پیرس برازنان و بروس ویلیس همه مک‌کوئین را قهرمان و منبع الهام خود به عنوان یک بازیگر نام بردند.

26. مک‌کوئین توسط پدربزرگ و مادربزرگش پرورش یافت و بزرگ شد.

27. در نوجوانی 5 سال را در مرکز اصلاح نوجوانان کالیفرنیا گذراند.

28. از خانه فرار کرد و در کشتی سازی کار کرد. کارگر میدان نفتی بود.

29. نوجوانی عصیانگر بود که با پدرخوانده اش خوب تا نمی کرد و چندین فقره دزدی در سابقه اش داشت. در سال 1944 والدینش او را در مرکز اصلاح پسران کالیفرنیا جونیور ریپابلیک در چینو گذاشتند. سال های
بعد، او دوران اقامتش در چینو را بهترین چیزی که در عمرش اتفاق افتاده دانست و می گفت که این دوران شخصیت او را شکل داده است.

30. بعضی ها می گویند سرطان او به خاطر قرار گرفتن در معرض لباس های رانندگان مسابقات اتومبیل رانی بوده که در آنها از آزبست برای محافظت از آتش سوزی در خودروها استفاده می شده است.

31. جسد مک‌کوئین سوزانده شد و مراسم یادبودی در منزلش برگزار شد و دوستان خلبانش بالای مراسم مانور دادند. آنقدر گل و کارت از سوی طرفدارانش به موزه هالیوود وکس پایه مجسمه اش ارسال شده بود که مجبور شدند مجسمه را در انبار نگه دارند تا آسیب نبیند.

32. مک‌کوئین روزی سه بسته سیگار می کشید.

33. در طول سال هایی که تقریباً بازنشسته شده بود، 50 هزار دلار از پیش می گرفت تا فیلمنامه ای که برایش فرستاده شده بود را بخواند.

34. همسر اولش، نیل آدامز، در سال 1971، یک کورتاژ انجام داد درست همان زمانی که رابطه اش با مک‌کوئین خوب نبود. چند ماه بعد، دوستش در آن زمان، باربارا لی هم کورتاژ کرد. همسر دومش، الی مک‌گرا در سال 1974 سقط جنین داشت.

35. با آنکه مک‌کوئین خودش یک الکلی بود، ولی از اینکه زنی الکل بنوشد، متنفر بود.  
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

نقل قول های مشهوری از استیو مک‌کوئین:

1. «بچه ها ازم می پرسن حرفه ای یعنی چی و من فقط به دوک (جان وین) اشاره می کنم.»

2. «ستاره بودن مساوی است با آزادی. این تنها معادله ایه که مهمه.»

3. «تنها چیزی که می خوام درخت های کاج و بچه هام و چمن سبزه. می خوام ثروتمند و چاق بشم و شاهد بزرگ شدن بچه هام باشم.»

4. «یک بازیگر یه عروسکه که چند نفر دیگه بازیش می دن. مسابقه اتومبیل رانی شرف داره. ولی به همون تمرکز محض نیاز داری. باید به درونت رجوع کنی و شیشه شکسته های زیادی رو بیرون بیاری.»

5. «ستاره بودن مساوی است با موفقیت مالی و موفقیت مالی مساوی است با امنیت. من بیشتر عمرم به ناامنی گذشت.»

6. «من واقعاً دوست ندارم بازی کنم. اوایل حدوداً سال 1952، خودمو مجبور می کردم که ادامه بدم. خیلی ناراحت بودم و واقعاً معذب بودم.»
 
بازیگران درخشان تاریخ سینما (25): استیو مک‌کوئین 

7. «خیلی تلاش کردم و اگر سخت تلاش کنید چیزهای خوبی گیرتون میاد.»

8. «مطمئن نیستم که من بازیگری ام که مسابقه میده یا مسابقه دهنده ای ام که بازیگری می کنه.»

9. «به خودم ایمان دارم. یه کم از لحاظ روانی داغونم، ولی زیبا هستم.»

10. «به نظرم تنها زمانی که واقعاً آروم میشم وقتیه که مسابقه میدم. وقتی سرعت می گیرم خیلی آروم و ریلکس میشم. باید اینطوری باشه. باید آروم بشید چون اگه مشکلی پیش بیاد، نباید استرس داشته باشید، باید خیلی آروم و ریلکس باشید تا بتونید با مشکل کنار بیایید.»
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 190
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1396/01/13
اسطوره بود
پاسخ ها
اصغر.گ
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
.درسته اون عالی بودهمیشه یه خلافکارضدقهرمان وکتک خور بودمن عاشقشم براش حرف درست کرده بودن همجنسبازه .این عمل براش تهوع اوره
ب
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
استیو مک کویین دنیایی بود برا خودش ،
بسیج
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بهترین و حرفه ایی ترین و پرابهت ترین بازیگر جهان استیو مک کویین است.
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
استیو مک کویین بازیگر خیلی جذاب و محبوبی بود و ملقب به سلطان خونسردی بود چون خیلی کم حرف،بی احساس بود و شخصیت سرد و بی روحی داشت.
1fa
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
استیو یه بچه ننه زن ستیزبود
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
استیو مک کویین اصلا بچه ننه نبود و شخصیتی خیلی زرنگ و شجاعی داشت.
چگوارا
United Arab Emirates
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
منم یک زن ستیز هستم و از زنها متنفرم
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1397/10/06
چشم خورد. از بس که خوشتیپ بود چشمش زدن. روحش شاد باشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
استیومک کویین یه زن ستیزبودوبارهازناشو ازار داده وکتک زده زن اول ودومش گفتن بارهابه اوناخیانت کرده
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
عاشقشم استیومک کویین یه ضدقهرمان وخلافکارهمیشه کتک خوری بودکه مثل دخترا ملوس بود.یادش گرامی
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
اون بارهازناشو ازار داده وکتک زده گروهای فمنیستی مخالف سرسخت استیومک کویین بودن وهستن اون به زن ستیزی معروفه
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
استیو مک کویین بهترین بازیگر بود و شخصیت خیلی محترم و پر ابهتی داشت و اصلا فرد بدی نبود،لطفا شایعه نسازید
جانم فدار رهبرم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
استیو مک کویین بهترین بازیگر جهان بود
کیوان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
استیومک کویین ی روانی بود ونسبت به زن بی رحم که گروهای فمنیستی به این دلیل ازش متنفرند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
استیومک کویین بسرملوسی بودولی بی شخصیت ونسبت به زن خاین بود
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
استیو مک کویین خیلی بازیگر بااخلاق و خوبی بود
روزبه
United Arab Emirates
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
باشخصیت ترین بازیگر تاریخ استیو مک کویین است
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1398/01/26
استیومک کویین خلاف ظاهرمردونه بیشتردختربودتاپسرمثل دختربچه های ملوس میمونه اخرشم معلوم نشدهمجنس باز بودیانه.روحش شاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
موافقم
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
به استیو مک کویین حسودیت میشه!؟؟؟اتفاقا مک کویین خیلی ظاهر مردانه داشت و اخلاقشم مردانه و پرابهت بود
ایکس من
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
استیو مک کویین خیلی جذاب و پر ابهت بود
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
کاملاموافقم دخترونه بود
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
استیو مک کویین یک مرد با ابهت و جذابی بود
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1398/01/26
استیومک کویین خیلی پرادعاوپولکی بودموافقم مث دخترای ملوس بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
عاشقشم حیف که میگن همجنسبازبود.استیومک کویین دخترونه بود
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
اصلا به قیافش نمیخوره لوس باشه،اتفاقا خیلی هم مرد بود
اروین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
استیو مک کویین خیلی هم مرد جذاب و پرابهتی بود و هیچ مردی از نظر مرام و معرفت به پایی مک کویین نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/02/03
استیوهم میگن همجنسبازبودهم به زناش خیانت میکرد.خدابیامرزتش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
گروهای فمنیستی ازمک کویین متنفرن اون ی زن ستیزبود
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
نه اصلا همجنس باز نبود
لیندا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مک کویین بازیگر خیلی خوبی بود،من تابحال نشنیدم که همجنس باز باشه و الان فقط از شما فهمیدم!؟؟؟لطفا دروغ نگید که همجنس بازه.
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1398/02/03
استیو مک کویین کارنامه زندگیش انقدبدبودکه ادم خجالت میکشه بگه طرفدارشه دوسش داشتم ولی حالانظرم عوض شده.بایدلقب پسربد هالیودمیگرفت
پاسخ ها
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
بازیگر های ایرانی که خیلی مزخرف تر و اشغال ترند،بنظرم بهترین و مؤمن ترین بازیگر استیو مکویین بود
بسیج
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
استیو مک کویین خیلی مردی بر ابهت و جذاب بود و هیچ بازیگری نمیتونه مثلش باشه
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/02/03
استیو مک کویین کارنامه زندگیش انقدبدبودکه ادم خجالت میکشه بگه طرفدارشه دوسش داشتم ولی حالانظرم عوض شده.بایدلقب پسربد هالیودمیگرفت
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بنده خدا اتفاقا آدم خیلی خوب و با ابهتی بود،نکنه به استیو مک کویین حسودیت میشه!؟
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
استیو مک کویین خیلی بازیگر خوبی بود و یربه زیر بود
بسیج
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
استیو مک کویین بازیگر حرفه ایی م متشخصی بود
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/02/03
مک کویین به زناش خیلی خیانت کرده تازه دوقورتو نیمشم باقیه اقای هوسباز.حیف به اون نیل ادامزو مک گراکه زنش بودن.
پاسخ ها
شهرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
استیومک کویین همجنس بازم بودواقعابیچاره زناش بایه بی بندوباربودن
ب
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
شایعه در نیار
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
حمیده جان چی میگی برا خودت!؟؟؟مک کویین مردی خیلی خوب و محترم بود
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/02/03
استیوچهرش نشون میده الکلی وشیره ای بود.ژست سیگارشم جالب نبود.روحش شاد
پاسخ ها
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
جالبه استیومک کویین خودش الکلی ومعتادبودولی بدش میومدزن الکل مصرف کنه .گروهای فمنیستی حق دارن که ازاون متنفرباشن
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
اتفاقا اصلا الکلی وشیره ایی نبود و فقط سیگار میکشید
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بابا این مزخرفات چیه میگین!!؟؟استیو مک کویین که نعتاد نبود
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/02/03
مک کویین اصلاجذاب نیست بااون چشمای ورقلمبیده.چقدم ازخودراضی بود
پاسخ ها
عارف
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
خیلی هم قشنگ و جذاب بود
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
استیو مک کویین بهترین بازیگر و زیبا ترین مرد جهان بود و .هنوزهیچکس نتونسته به اندازه اون حرفه ایی بازی کنه‌
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/02/03
استیویه مردیکه هوسباز بود
پاسخ ها
مانی کشتی گیر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
بابا برای این بدبخت شایعه در نیارید خواهشا،استیو مک کویین به سینما عمر دوباره بخشید
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اصلانم هوسباز نبود تازه استیو مک کویین یک بازیگر محترم و سربه زیر بود،،اون بازیگرهای ایرانی اند که هوسبازند
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/02/03
استیومک کویین قباحت داره همجنس بازبودامریکاییاام دنبال این جورافرادن تابیخودی بزرگشون کنن.
پاسخ ها
بابک
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
شایعه در نیار،اتفاقا استیو مک کویین یک فرد با اخلاق و مذهبی بود
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1398/02/03
استیو کویین عاشق زنای خشکل بود.خودشم اصلامردنبودکه جذاب ام باشه.خدابیامرزی
پاسخ ها
فریدون
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
بهترین بازیگر جهان استیو مک کویین بود و از هزار تا مرد هم مرد تر بود
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1398/02/04
استیوکویین خیلی بچه ننه بودنقشای گنده ترازدهنشوبازی میکرد
پاسخ ها
عارف
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
اتفاقا مک کویین خیلی عالی بازی میکرد و یکی از پر ابهت ترین بازیگر های تاریخ است
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
حرفه ایی ترین بازیگر جهان=ترنس استیو مک کویین
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/02/04
سلام لطفانظرهاروبذارید.باتشکر
پاسخ ها
بهادر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
نکنه این همه توهینی که به استیو مکویین نوشته شد رو تو ارسال کردی آره!؟؟؟ای نامرد 500تا پیام و حرف‌های رکیک در مورد استیو گفتی.
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
استیو مک کویین بازیگر محبوب من
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1398/02/04
استیومک کویین یه بچه ننه بود
پاسخ ها
راوی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
یعنی بچه ننه تر از محمد رضا گلزاره!!؟؟خخخخخخ
استیو یک مرد واقعی و تمام عیار بود
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
اصلانم بچه ننه نبود و تازه خیلی شجاع و زرنگ بود و من عاشق استیو مک کویینم.
استیو مک کویین سلطان تمام بازیگران جهان است
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
استیو مک کویین یک مرد تمام عیار بود،من عاشق اخلاق خشن و جذاب استیو مک کویین هستم
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1398/02/04
استیون ترنس سلطان خلافکاری وشرارت بود.طرفدارهمیشگی اصغر.روحش شاد
پاسخ ها
ملوس خان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
اولا استیون ترنس نه ،دوما ترنس استیون مک کویین اسم اصلیشه،سوما خلافکار و شرور نبودو چهارم اینکه استیو مک کویین یکی از با ابهت ترین و حرفه ایی ترین بازیگر جهان است
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1398/02/04
اقای اصغرطرفدارهمیشگی استیو-استیون ترنس کویین یه هوسبازودیگرازاربود
پاسخ ها
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
استیو مک کویین کجاش هوسباز بود!؟؟؟اتفاقا مک کویین خیلی بازیگر پرابهت و سر به زیری بود
نامی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
با اخلاق تربن و مهربان ترین بازیگر سینما استیو مک کویین است.
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1398/02/04
استیومک کویین وجیمزدین مثل هم می مونن.روحشون شاد
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
جیمز دین رو با مک کویین مقایسه میکنی!؟؟؟خب معلومه که استیو مک کویین خیلی زیبا تر و حرفه ایی تر از جیمز دین بازی میکنه.
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
هنوز هیچ بازیگری نتونسته به جذابیت استیو مک کویین برسه.
مک کویین بهترین بازیگر فیلمهای اکشن و تفنگی است
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1398/02/04
استیوترنس مک کویین شباهت عجیبی به جک نیکلسون داره.
پاسخ ها
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
جک نیکلسون شباهت عجیبی به مک کویین داره چون استیو مک کویین فقط خودش بود و ازاز کسی تقلب نمیکرد
دلشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
در سینما و هالیود هنوز کسی نتونسته مثل استیو مک کویین محبوب،جذاب و پولدار باشه،استیو مک کویین سلطان خونسردی است و من عااااااشقشم
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/02/04
استیوخیلی خشن بوداون غیرقابل پیش بینی ونااروم مثل ترامپ می موند
پاسخ ها
هرکول
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
«استیومک کویین»مساوی با «دونالدترامپ‌‌»
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
اتفاقا بازیگر سر به زیر و خیلی آرومی بود
هامان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
من عاشق استیو مک کویین هستم،خیلی جذاب و محبوب بود.
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1398/02/04
استیون مک کویین بااین همه عیب حیف به خشکلیش
پاسخ ها
مهند
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
بدبخت کجاش عیب داشت!؟خیلی هم خوب و عالی بود
بسیج
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین خیلی عالی و جذاب بود
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
استیو مک کویین هیچ عیب و نقصی نداشت و تازه خیلی زیبا بود و حرفه ایی بازی میکرد.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/02/04
استیوگستاخ وبی چشم وروبود
پاسخ ها
جهان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
هرچی بود از بازیگران و آدمهای ایرانی گستاخ تر نبود
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین خیلی بازیگر محبوب و جذابی بود
کیمیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
نکنه به محبوبیت،ثروت و قیافه زیبای استیو مک کویین حسودیت میشهکه بهش توهین میکنی اره!؟؟
استیو مک کویین سلطان بازیگران است
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
استیو مک کویین سلطان خونسری بود و از نظرمن سلطان مردها هم بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
ok
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1398/02/06
هرچی بودمن استیومک کویین خلافکارخونسردومرموز دوست دارم.
پاسخ ها
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
محبوب ترین و پولدار ترین بازیگر جهان استیو مک کویین بود
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
استیو مک کویین اصلا خلافکار و مرموز نبود که!!!استیو مک کویین یکی از محبوب ترین و با اخلاق تربن بازیگران جهان است.
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
استیومرموز ودوست داشتنی مثل جک نیکلسون بود
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
محبوب ترین و حرفه ایی ترین بازیگر تاریخ استیو مک کویین است
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/02/06
استیومک کویین گفته بودهرچی که باشم ولی زیباهستم.موافقم هرچی بودزیبابود.روحش شاد
پاسخ ها
گادیوف
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
استیو مک کویین سلطان بازیگر ها بود
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
عاشق استیو مک کویبنم خیلی معروف بود و حرفه ایی بازی میکرد
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1398/02/07
استیومک کویین همیشه یه ضدقهرمان بود.وای من استیومک کویینوخیلی دوست دارم .روحش شاد
پاسخ ها
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین خیلی حرفه ایی و خفن بود
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
استیو مک کویبن تو اکثر فیلمهاش یک دعوا کن خشن و حرفه ایی بود و همیشه قهرمان شکست ناپذیر بود،،،،استیو مک کویین بهترین بازیگر تمام تاریخ هالیود و سینما است.
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/02/07
استیومک کویین شخصیتی سرد وبی اعتناوبی تفاوت داشت وهالیودیابعدازدرگذشت جیمزدین استیوجایگزینش میدونن.مثل ترامپ هم هست.
پاسخ ها
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین بهترین بازیگر تاریخ است و خیلی جذابه
کوشا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
استیو مک کویین از جیمز دین،پل نیومن،جان وین و آل پاچینو خیلی محبوب تر،جذاب تر و پولدار تر بود و خییلییی حرفه ایی و با احساس بازی میکرد.
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1398/02/07
استیوکویین یه جورایی خودجیمزدین
پاسخ ها
بنیامین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
استیو مک کویین فقط و فقط خودش بود و از کسی تقلید نمیکرد.
جانم فدار رهبرم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
از نظر من استیو مک کویین خیلی محبوب تر از جیمز دین بود
اتش نشان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
استیو مک کویین یک بازیگر بسیار حرفه ایی بود و در اروپا یک شخصیت مهم ملی محسوب می‌شود
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/02/08
خودجین دین بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
جیمزدین.اره مثل همن
بسیج
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین بهترین بازیگر بود
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1398/02/08
شخصیت سردویخ زده وبی تفاوت وچهره خشکلش جذاب بودشبیه جین دین وجک نیکلسونه.
پاسخ ها
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
استیو مک کویین شبییه هیچ کس نیست درضمن اکثر بازیگران از استیو مک کویین و اخلاقش تقلب میکنند
شروین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین خیلی حرفه ایی بازی میکرد و از تمام بازیگرهای جهان بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/02/08
استیوشخصیت بی احساس ویخ زده ای داشت .دوسش دارم گرچه میگن هم جنسباز بود.خیلی شبیه جیمزدین بودولی جیمزدین احساساتش گرم وقابل درک بود.استیوسالار یخ زدگی وبی احساسیه.
پاسخ ها
اسنایدر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
کی گفته همجنس باز بود!؟؟؟؟دروغه
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
مک کویین بازیگر محبوب و درجه یک من است
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
جیمز دین یک بازیگر بی کلاس و مبتدی بود،ولی استیو مک کویین خیلی حرفه ایی بازی میکرد و همیشه یک قهرمان بود
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/02/08
استیو مک کویین خدابیامرز بدجوری الکلی ومعتاد شده بود.خیلی عاشق خشکلیش بودوامتیازوامیدش به خشکلیش بودکه به چه روزی افتاد.پسرخیلی ملوسی بود. روحش شاد
پاسخ ها
ماهان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
اگر به ملوس بودنه،بازیگر های ایرانی لوس تر و مسخره
ترند،درضمن مک کویین معتاد و الکی نبود و فقط سیگار میکشید
شاهرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
مگه مک کویین چشه!؟اتفاقا وضعش خیلی خوب بود و شهرت،مال،ثروت،خانه لوکس و ماشین هم داشت و خیلیییی محبوب بود.
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
مک کویین معتادوالکلی بودولی به ماچه
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تا اونجایی که من خودنم استیو مک کویین اصلا معتاد و الکلی نبوده و یک مرد متشخص و ورزشکار بود
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/02/11
جذابیت استیومک کویین به همین شخصیت بی احساس.بی رحم وسردشه.عاشقشم به ماچه همجنسبازبود.روحش شاد
پاسخ ها
کارن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
همجنس باز نبود
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
شایعه برای ساختن که همنجسبازه،تازه تو خارج کسی براش شایعه نساخته بودکه همجنسبازه.
یاور
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
مک کویین بهترین بازیگر است
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1398/02/13
استیومک کویین یه دیوونه وجانی وزن پرست بود..الی مک گرو بیچاره به پاش سوخت .
پاسخ ها
المپیک کشتی آزاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
چی میگی برا خودت!؟؟استیو مک کویین بهترین بازیگر و بهترین آدم دنیا بود
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
الی مک گرو دیگه کیه!؟؟؟استیو مک کویین ارزشش خیلیییی بیشتر از این بازیگراست.
عااااااشقتم مک کویین
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1398/02/14
استیو دیوونه بودونیازبه تیمارستان داشت
پاسخ ها
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
حسودیت میشه به استیو مک کویین!؟؟
یاور
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
آرین چی میگی برا خودت!!؟؟استیو مک کویین یک بازیگر بسیار محبوبی بود و آدم منطقی بود.
Iran, Islamic Republic of
07:14 - 1398/02/14
استیوترنس مک کویین بیشتروقتا مست ونعشه بود.عاشقشم روحش شاد
پاسخ ها
ب
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
عاشق استیوم،عین خودم همیشه سیگار میکشید و نعشه بودج
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
دنیا فقط استیو مک کویین،هنوز کسی نتونسته مثل استیو مک کویین به ثروت و شهرت برسه
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1398/02/14
استیوپسرزیبایی بودتوفیلم قماربازسین سیناتی خوب درخشید.
پاسخ ها
جانم فدار رهبرم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین واقعا یک افسانه بود و خیلی حرفه ایی بازی میکرد.
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1398/02/14
استیومک کویین - جیمزدین - مارلون براندو - پل نیومن به یاغی های هالیودمعروف بودن.استیومک کویین بعدمرگ جیمزدین لقب جیمزدین گرفت
پاسخ ها
شهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین بهترین بود...
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
جیمز دین که یک بازیگر تازه به دوران رسیده بود و هیچ خوب بازی نمیکرد،ولی استیو مک کویین یک بازیگر بسیار حرفه ایی و افسانه ایی بود.
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1398/02/14
استیو بیشترشبیه جک نیکلسون میدونن ومیگن هردوشخصیت ولنگار وبی تفاوتی دارن
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
چی میگی برا خودت!؟؟؟؟استیو مک کوین از نظر من یک بازیگر بسیار متفاوت و جذابی بود
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/02/14
استیوتوتگزاس به ماهی مرده شهرت داشت ازبس خونسردومرموزوسردبود.اون عالی بودخیلی دوسش دارم.روحش شاد
پاسخ ها
الیاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
استیو مک کویین خیلی جذاب بود و حرفه ایی بازی میکرد
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/02/19
نیل ادامزمیگفت استیوبه من خیلی خیانت کردوبازنا بودنو امتیاز خشکلیش میدونست.خدابیامرزه
پاسخ ها
بسیج
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
نه بابا همچین چیزی واقعیت نداره و شایعست
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1398/02/21
توهالیوداین سه روشبیه میدونن استیومک کویین .جک نیکلسن.جیمزدین
پاسخ ها
مهدی.و
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
استیومک کویینو شبیه جک نیکلسون وجیمزدین میدونن ولی جیمزدین وجک نیکلسن شبیه نیستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
استیومک کویینوشبیه جیمز دین وجک نیکلسون میدونن ولی جیمز دین وجک نیکلسون شبیه نیستن
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1398/02/22
دهه 1960توهالیودمیگفتن که استیومک کویین همجنس باز شده حالاحقیقت داره یا نه... توفیلم بچه سین سیناتی عالی بود
پاسخ ها
اتنل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
شایعست
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1398/02/23
نگاهای سردوبی احساسش معروف بود.عاشقشم
پاسخ ها
یاور
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
درسته،استیو مک کویین نگاه هاش ادم رو هیپنوتیزم میکرد
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1398/02/25
من عاشق استیومک کویینم یه زمونی میگفتن مثل بهروز میمونه که البته به مردی بهروز وثوق نبودولی هردوشون یه ضدقهرمان وکتک خورفیلمابودن.بعید میدونم شایدهالیودیاشایعه کردن همجنسبازنبود
پاسخ ها
ناصر عبداللهی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
اتفاقا استیو مک کویین هزارتای بهروز وثوقی رو می ارزه،و تازه وثوقی یک آدم مسخره و الکلی بود ولی استیو نع
کارن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
بهروز وثوقی دیگه کیه!؟؟؟؟استیو مک کویین یک بازیگری بود که هنوز تو جهان کسی نتونسته مثلش باشه.
حرفه ایی ترین بازیگر جهان استیو مک کویین است و فیلمهای خفتی مثل هفت دلاور،پاپیون و ...بازی کرد.
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
بهروزوثوقی اسطورس استیو مک کویین باتارموی بهروزقابل قیاس نیست
یاشار
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
شخصیت با ابهت و جذابی که استیو مک کویین داره هیچ کس دیگه ایی نداره،درضمن استیو مک کویین خیلی محبوب تراز بقیه بازیگران است.
کیمیا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
لنگه کفش استیو مک کویین ارزشش از سر وثوقی و پل نیومن بیشتره،،،استیو مک کویین خیلی با ارزش است و بهترین بازیگره.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/07/11
بهترین بازیگر تاریخ استیو مک کویین بود.
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/07/14
من عاشق استیو مک کویین هستم،بهترین بازیگر تاریخ است،درضمن ورزشکارم بود و ورزشهای رزمی کشتی،کنگ فو و... میرفت البته ورزش رو حرفه ایی ادامه نداد.
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/08/20
بازیگر خیلی جذاب و با اخلاقی بود ولی سیگار خیلی میکشید و سیگار باعث مرگش شد.
پاسخ ها
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
اعتیاد والکل باعث مرگش شد
روزبه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
نه بابا اصلا اعتیاد و الکل باعث مرگش نشده بود.
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/08/22
بازیگر خیلی خفنی بود و تیپ جذاب و ساده ایی داشت،بنده خدا چند بارم دادگاه رفته بود و بازداشتگاه هم رفته بود.،ولی بازم عاشقشم منم مثل دادگاهی بودم خخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/09/12
استیو مک کویین یک بازیگر افسانه ایی بود و هیچکس نتونسته مثل استیو مک کویین بازی کنه
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/09/13
ای حرفا چیه استیو بچه ننه بود استیو رفیق و شاگرد بروسلی افسانه ای بود یه اسطوره بود روحش شاد.
پاسخ ها
اسنایدر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
مک کویبن یک رزمی کار حرفه ایی و خشن هم بود
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/09/18
مک کویین خیلی پرابهت بود و یک وسترن واقعی بود
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1398/09/24
بهترین بازیگرا تاریخ سینما ترنس استیون مک کویین است.
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/11/04
استیو مک کویین در فیلمهایش خیلی خفن ،حرفه ایی و با احساس بازی میکرد و چشمهایش خیلی زیبا بود و آدم رو دیوونه میکرد.
ترنس استیون مک کویین ملقب به سلطان خونسردی است
پاسخ ها
بهتاش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
منم از مک کویین خوشم میاد،او یک شخصیت معروف بود و دست راست بود.
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
استیوبی نظیربودبازیگرباحالی بودوشخصیت سردوکاملابی احساس ومرموزوجذابی داشت
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1398/11/07
دوستان عزیز این شما و این استیو مک کویین بهترین بازیگر تاریخ جهان...
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1398/11/08
استیو مک کویین خیلی بازیگر کلاسیک و جذابی بود و فیلمهای زیبای زیادی مانند پاپیون،بولیت،دانه های شن و...بازی کرده است.
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1398/11/18
استیو مک کویین ملقب به سلطان خونسردی بود چون خیلی آرام وکم حرف بود و شخصیتی سرد و بی روح داشت .
United Arab Emirates
13:32 - 1398/11/22
استیو مک کویین یک هنرمند واقعی بود و من عاشق اون شخصیت سرد و بی روحش هستم.
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1398/11/28
استیو مک کویین درفیلم آسمان خراش جهنمی که در نقش یک آتشنشان بود را عالی بازی کرد.
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/11/30
ترنس استیون مک کوئین خیلی جذاب بود و بهترین بازیگر جهان بود.
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/12/18
فقط یک کلمه میتونم بگم،مک کویین بهترین بود.
مک کویین بازیگر خیلی جذابی بود و همیشه سیگار می کشید و ژست سیگار کشیدنش خیلی باکلاس بود.
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1399/01/22
بهترین بازیگر تاریخ و ضد قهرمان و شرور سینما،استیو مک کویین است.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1399/02/02
من عاشق فیلم های استیو مک کویین هستم بخصوص فیلم پاپیون.
پاسخ ها
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
فیلم پاپیون یک فیلم جنایی بود و یکی از پرطرفدارترین فیلمهای تاریخ است.
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1399/02/31
استیو مک کوئین بهترین و معروف ترین بازیگر جهان بود و خیلی خوش تیپ بود و همیشه سیگار می کشید،در ضمن اکثر فیلم هایی که بازی میکرد در نقش خلافکار و شرور بود،مانند فیلم گریز،پاپیون و...
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1399/03/01
مک کویین بهترین بود،و همیشه فیلم های ضد قهرمانی،شرور و خلافکاری بازی میکرد.
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1399/03/01
بهترین،با ابهت ترین و جذاب ترین بازیگر تاریخ استیو مک کویین است و فیلم آسمان خراش جهنمی را بسیار عالی بازی کرده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
عارفی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 4
عارفی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو