استقبال فرانسوی‌ها از نمایش «فراتر از کلمات»
۵۰۳۶۶۱
۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
۷۱۷۴ 
نمایش «فراتر از کلمات» به کارگردای جعفر مهیاری که از ۱۹ مارس (۲۹ اسفندماه) در شهر سن اتین فرانسه به صحنه رفته، با توجه به استقبال تماشاگران اجرای ویژه در روز جهانی تئاتر دارد.
خبرگزاری مهر: نمایش «فراتر از کلمات» به کارگردای جعفر مهیاری که از ۱۹ مارس (۲۹ اسفندماه) در شهر سن اتین فرانسه به صحنه رفته، با توجه به استقبال تماشاگران اجرای ویژه در روز جهانی تئاتر دارد.
 
استقبال فرانسوی‌ها از نمایش «فراتر از کلمات» در روز جهانی تئاتر

نمایش «فراتر از کلمات» نوشته جعفر مهیاری و با کارگردانی مشترک دیزی فل و جعفر مهیاری از ۱۹ تا ۲۵ مارس (۲۹ اسفندماه ۱۳۹۵ تا ۵ فروردین ماه ۱۳۹۶) در شهر سن اتین فرانسه به صحنه رفت و با توجه به استقبال مخاطبان از سوی کمپانی لیتکوس (Litecox) فرانسه این نمایش روز گذشته ۲۶ مارس و امروز ۲۷ مارس مصادف با روز جهانی تئاتر، اجرا ویژه‌ای خواهد دارد.

نمایش «فراتر از کلمات» که بهمن‌ماه سال گذشته در بخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تماشاخانه ارغنون به صحنه رفت، کار مشترک کمپانی لیتکوس (Litecox) فرانسه و گروه تئاتر زندگی از ایران است. این نمایش در شهریورماه در لیون فرانسه تولید شده و ترکیبی از دراما و حرکت است.

این نمایش بدون دیالوگ است و با ترکیبی از تکنیک‌های درام، حرکت، ویدیو و سایه اجرا می شود. از دیگر ویژگی‌های این نمایش موسیقی آن است که با استفاده و ترکیب صداهای مختلف موجود در طبیعت تنظیم شده و در واقع با ترکیب صداهای طبیعی، ملودی و حرکت این نمایش شکل گرفته است.

بئاتریس گارنیر، سعید ابک و دیزی فل بازیگران نمایش «فراتر از کلمات» هستند و ژان فواخ سو (آهنگساز)، محمد رحمانی (دستیار کارگردان، کتی سورین (طراح لباس) و کنیل گنزالس (طراح نور) دیگر عوامل این اثر هستند.

نمایش «فراتر از کلمات» قرار است تا پایان سال ۲۰۱۷ در شهرهای مختلف فرانسه همچون لیون و پاریس نیز به صحنه رود و در اواسط سال جاری در ایران نیز به صحنه خواهد رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج