بازگشت 80 درصد مسافران از سفرهای نوروزی
۵۰۶۰۰۶
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
۲۹۳۹
فرمانده ناجا از بازگشت ۸۰ درصد مسافران نوروزی از سفر خبرداد و گفت: با همکاری شهروندان و رعایت قوانین و مقررات ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی با کاهش ۸ درصدی تعداد جان باختگان مواجه هستیم.
خبرگزاری مهر: فرمانده ناجا از بازگشت ۸۰ درصد مسافران نوروزی از سفر خبرداد و گفت: با همکاری شهروندان و رعایت قوانین و مقررات ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی با کاهش ۸ درصدی تعداد جان باختگان مواجه هستیم.
 
سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید هوایی از تفرجگاهها و محورهای مواصلاتی استان تهران با تاکید بر این که در بحث تصادفات رانندگی حتی یک کشته و یا مجروح نیز دردآور است، افزود: اقدامات پلیس و همراهی مردم در کاهش حوادث فوتی و جرحی در حالی روند کاهشی را سپری کرد که در نوروز امسال افزایش سفرها، شرایط ناپایدار جوی و همچنین افزوده شدن ۲ میلیون خودروی جدید به چرخه ترافیکی را شاهد بودیم.

وی با اعلام بازگشت ۸۰ درصد مسافران نوروزی به شهرهای خود، به موضوع مدیریت سفر اشاره کرد و آن را در کاهش بار ترافیکی جاده ها و همچنین امنیت مسافران موثر دانست.

فرمانده ناجا یادآور شد: در طرح نوروزی ۳۰۰ هزار مامور پلیس در قالب ۲۶ هزار تیم گشتی خودرویی و پیاده سازماندهی و بکارگیری شده اند که این امر علاوه بر کاهش سوانح ترافیکی تاثیر مطلوبی بر کاهش جرایم و به ویژه سرقت داشته است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج