ترافیک در جاده های قم سنگین است
۵۰۶۱۸۷
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
۴۵۵۶
جانشین رئیس پلیس راه استان قم گفت: وضعیت ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی این استان، سنگین و نیمه سنگین و تحت کنترل عوامل پلیس است.
خبرگزای ایرنا: جانشین رئیس پلیس راه استان قم گفت: وضعیت ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی این استان، سنگین و نیمه سنگین و تحت کنترل عوامل پلیس است.

سرهنگ مختار پناهی، یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار افزود: با توجه به اینکه در آخرین ساعات تعطیلات نوروزی 96 قرار داریم و مردم قم در روز سیزدهم فرورین ماه(روز طبیعت) به مناطق خوش آب و هوای استان سفر کرده اند، بار ترافیکی در محورهای ورودی به شهر قم سنگین است.

وی افزود: ترافیک در تمامی محورهای ورودی به شهر قم، جاده قدیم قم - تهران، محور کهک - قم ، سلفچگان قم و نیزار - قم سنگین گزارش شده است.

پناهی ادامه داد: همچنین ترافیک در آزادراه های قم - تهران و بالعکس و قم - کاشان و بالعکس، نیمه سنگین و روان است.

وی اضافه کرد: پیش بینی می شود ترافیک در محورهای استان قم از جمله آزادراه های قم - تهران و قم - کاشان و محورهای قم - سلفچگان و جاده قدیم قم - کاشان فردا(دوشنبه) سنگین باشد.

پناهی با بیان این که عوامل پلیس راه قم با همه توان و استفاده از ظرفیت های خود در جاده های استان برای کنترل ترافیک حضور دارند، از رانندگان خواست با توجه به بارش باران و لغزنده بودن جاده ها، ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب خودداری کرده و با رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه، ادامه مسیر دهند.

وی همچنین با اشاره به این که تصادف های فوتی، جرحی و خسارتی در محورهای مواصلاتی قم در ایام نوروز امسال نسبت به نوروز 95، کاهش داشته است گفت: عمده دلایل تصادف ها در ایام نوروز 96، عدم توجه به جلو و واژگونی خودروها بوده است.

استان قم دارای هشت راه اصلی و چهار راه فرعی است که از جمله آن ها می توان به آزاد راه قم – تهران به طول 130کیلومتر، جاده قدیم قم – تهران، بزرگراه قم – ساوه به طول 87 کیلومتر، جاده قدیم قم - کاشان، آزاد راه قم – کاشان به طول 104 کیلومتر، آزاد راه قم - گرمسار به طول 173 کیلومتر و بزرگراه قم - سلفچگان - اراک به طول 136 کیلومتر اشاره کرد.
قم در شاهراه ارتباطی 17 استان کشور قرار گرفته است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج