والی: مشکلات را بگویم خیلی‌ها ناراحت می‌شوند
۵۰۶۵۰۳
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
۴۲۶۰ 
مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: شب بعد از بازی به دلیل اشتباهی که کرده بودم حتی یک ساعت هم خواب به چشمانم نیامد.
خبرگزاری فارس: ایوب والی در مورد شکست یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل استقلال، گفت: در نیمه اول به چیزی که دنبالش بودیم رسیدیم و برنامه مدنظرمان را چند بار پیاده کردیم اما از 3 موقعیتی که به دست آوردیم استفاده نکردیم. در نیمه دوم نتوانستیم به توصیه‌های کادرفنی به خوبی عمل کنیم. البته خیلی تحت فشار قرار نگرفتیم و در نهایت روی یک اشتباه که بیشتر خودم مقصر بودم گل خوردیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم. توپ را به گلرمان تعارف کردم و فکر می‌کردم او با بیرون آمدن توپ را می‌گیرد که مهاجم استقلال از فرصت استفاده کرد و توپ وارد دروازه شد.

وی در مورد اینکه آیا دروازه‌بان اعلام نکرده بود توپ را می‌گیرد؟ اظهار داشت:‌ وقتی گلرمان گام برداشت با توجه به اینکه استقلال روی ضربات ایستگاهی و اوت خوب کار می‌کند گفتم اجازه بدهم دروازه‌بان توپ را بگیرد اما او ایستاد و من هم ایستادم تا مهاجم استقلال از فرصت به وجود آمده استفاده کند. به نوعی توپ را بهم تعارف کردیم و از این مسئله محسن کریمی استفاده کرد.

کاپیتان فولاد خوزستان در مورد اینکه تیمش نتواسته در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کند، خاطرنشان کرد: این مسئله دلایل زیادی دارد اما نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم. به عنوان کاپیتان تیم خیلی از مسائل را می‌دانم اما اگر این مسئله در رسانه‌ مطرح شود باعث ناراحتی خیلی‌ها خواهد شد. اگر در دیدار با سیاه‌جامگان برنده می‌شدیم به رده چهارم جدول صعود می‌کردیم اما برایمان حاشیه درست کردند و در ورزشگاه و فضای مجازی جو بدی ایجاد شد. در نیم فصل اول تیم ششم جدول شدیم و اگر در بازی آخر پیکان را می‌بردیم به رده سوم و چهارم صعود می‌کردیم. فولاد با هزینه‌های فراوان سال قبل برای نیوفتادن می‌جنگید اما  امسال با تغییرات فراوان در کادرفنی و بازیکنان در پایان نیم فصل در رده ششم قرار گرفتیم و می‌توانستیم با یک برد به رده سوم یا چهارم صعود کنیم. در کل برخی دوست نداشتند تیم نتیجه بگیرد آنها از هر فرصتی برای تحت فشار قرار دادن کادرفنی و بازیکنان استفاده می‌کردند.

والی در مورد اینکه آیا این افراد داخل باشگاه بودند؟ عنوان کرد: خیر این حرف را کلی می‌زنم باشگاه نه عوامل بیرونی در این مسئله دست دارند. باشگاه‌ها با محدودیت‌هایی روبرو است اما بحث من بیرون از باشگاه است. علیه تیم شعار دادند و تبلیغات منفی زیادی کردند. این کارها به بازیکن جوان و کم تجربه ما فشار وارد کرد. فضای مجازی و ... دست آنها است و هر جا بخواهند جولان می‌دهند.

وی در مورد اینکه خط حمله فولاد کارایی لازم را در هفته‌های اخیر نداشته است،‌ گفت: بله خط حمله ما اخیرا کارایی لازم را نداشته و نتوانستیم خوب گلزنی کنیم. یک مهاجم خوب خارجی جذب کردیم که در نیم فصل اول به دلیل اینکه نتوانستند کار ITC او را انجام دهند از این بازیکن استفاده کنیم. بعد از حل مشکل  این بازیکن در نیم فصل دوم وقتی کار بدنسازی‌اش به پایان رسید و کم کم 10-15 دقیقه از سوی کادرفنی به او بازی می‌رسید یک مرتبه قهر کرد و چند روز به تمرینات نیامد. بعد از 3 روز با او تماس گرفتند و این بازیکن اعلام کرد به خانه‌اش در بلژیک بازگشته است. مگر این اتفاق شدنی است. بازیکنی که در خط حمله به او نیاز داشتیم یک مرتبه تیم را رها میکند و می‌رود. مطمئنم این بازیکن کل قراردادش را هم بدون یک بازی کامل دریافت خواهد کرد. این مسئله جای سوال دارد که چرا این اتفاق می‌افتد.

کاپیتان فولاد در مورد اینکه آیا شانس کسب سهمیه را از دست رفته می بینید،‌ اظهار داشت: این روزها بیشتر به دنبال حفظ اعتبارمان هستیم. حفظ اعتبار فولاد مهمتر از کسب سهمیه است. این روزها شانس یارمان نیست و نمی‌توانیم نتیجه بگیریم. در خیلی بازی‌ها مثل تراکتورسازی، گسترش فولاد‌، صبا و ... خوب بودیم اما توپ‌هایمان به گل تبدیل نشده است. هوادار هم حق دارد که ناراحت باشد. فولاد در این 2-3 سال اخیر بدجور زمین خورده و نتوانسته هواداران را خوشحال کند. به هیچ وجه از هواداران ناراحت نیستم چرا که می‌دانم آنها چقدر به این تیم علاقه دارند. خودم هم از این اوضاع و جایگاهی که داریم ناراحت هستم.

والی در مورد بازی با سپاهان، گفت: بازی سختی در پیش داریم. اگر بازیکنان فولاد خوزستان از خط حمله تا عقب را بررسی کنید می‌بینید که مهره‌های خوبی داریم. برخی بدشانسی‌ها و اشتباهات باعث از دست رفتن نتیجه می‌شود مثلا در بازی با استقلال یک اشتباه بچه گانه که از سوی خودم  رقم خورد باعث از دست رفتن نتیجه شد. ما استقلال را هم در ورزشگاه ازادی می‌توانستیم ببریم چون بازیکنان و مهره‌هایش را داریم اما برخی بدشانسی‌ها برای‌مان دردسرساز شده است.

وی در پاسخ به این سوال که پذیرفتن اشتباهش به عنوان کاپیتات تیم و اینکه تقصیر را گردن بازیکن دیگری نمی‌اندازد نشان از حس مسئولیت پذیری بالایش دارد، گفت: شب بعد از بازی یک ساعت هم نتوانستم بخوابم و دائم صحنه بازی مقابل چشمانم بود. دائم به خودم می‌گفتم چرا این توپ را دفع نکردم. استقلال روی کرنر و اوت دستی برنامه داشتم و می‌خواستم به جای اینکه توپ را به بیرون دفع کنم گلر آن را بگیرد اما مکثم باعث شد مهاجم استقلال از فرصت استفاده کند و توپ وارد دروزاه شود. اشتباه کردم و باید توپ را دفع می‌کردم که اینطور نشد.

کاپیتان فولاد خوزستان در پایان، اظهار داشت: هواداران حق دارند که گلایه داشته باشند اما برخی مشکلات باعث شده تیم نتیجه نگیرد.  امیدوارم بتوانیم جبران کنیم و دل هواداران را به دست بیاوریم البته در پایان فصل قرار داریم دیگر فرصت خاصی وجود ندارد. هواداران در بازی استقلال و پرسپولیس انتظار بیشتری دارند اما نتواستیم دلشان را شاد کنیم امیدوارم در مسابقات آینده بتوانیم این نتایج را جبران کنیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج