اروپا، بزرگترین مرکز برای نشر تصاویر غیراخلاقی
۵۰۶۵۲۹
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
۵۵۶۱
گزارش یکی از نهادهای کشور انگلستان که بر جرایم اینترنتی نظارت دارد، نشان می‌دهد که در یک سال گذشته فضای مجازی اروپا به اصلی‌ترین عرصه برای ترویج سوء استفاده جنسی از کودکان تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر: گزارش سالانه نهاد انگلیسیِ بنیاد نظارت بر اینترنت (IWF)، نشان می‌دهد که اروپا به بزرگترین مرکز حال حاضر جهان برای نشر تصاویر و ویدئوهای غیر اخلاقی تبدیل شده است که به ترویج سوء استفاده جنسی از کودکان می‌پردازند.

طبق این گزارش، با ۱۹ درصد افزایش نسبت به سال پیش، اروپا بازار حدود ۶۰ درصد از تصاویر و فیلم‌های مستهجنی است که با سوء استفاده از کودکان تهیه می‌شوند.

در این میان، هلند بیشترین مقدار از این محتویات غیر اخلاقی را در اختیار دارد.

این در حالی است که آمریکای شمالی در یک سال گذشته در مقایسه با اروپا وضعیت به مراتب بهتری داشته و با جرایم کمتری در این حوزه روبرو بوده است.

به این ترتیب در مقایسه با آمریکای شمالی، در حال حاضر اروپا است که به مرکز ترویج فیلم‌ها و تصایر مستهجنی که کودکان، پورن استارهای آن را تشکیل می‌دهند، تبدیل شده است.

این در حالی است که در سال ۲۰۱۵، آمریکای شمالی بازار حدود ۵۷ درصد از این گونه فیلم‌ها و تصاویر غیر اخلاقی را در اختیار داشت و در سال ۲۰۱۶، این رقم به ۳۷ درصد کاهش یافت.

طبق گزارش موجود، در فضای مجازی اروپا با احتساب روسیه و ترکیه، تعداد ۳۴ هزار و ۲۱۲ صفحه غیر مجاز به ترویج سوء استفاده از کودکان اختصاص دارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1396/01/14
از مسئولین محترم خواهش میکنیم هرچه زودتر اروپا را با خاک یکسان کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج