وقتی منصوریان به قول خود وفا کرد
۵۰۶۵۸۷
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
۱۸۵۱۲ 
سرمربی آبی پوشان پایتخت به قولی که در روزهای سخت نیم فصل نخست به هواداران داده بود عمل کرد.
شفقنا ورزشی: استقلال در نیم فصل نخست نتایج ناامید کننده ای به دست آورد و فاصله این تیم با صدر جدول رده بندی حتی زمزمه های را درباره اخراج منصوریان به وجود آورد.

نتایج ناامید کننده، اختلاف با بازیکنان و محرومیت از سوی فیفا باعث شد تا روزهای کابوس واری برای منصوریان پیش بینی شود اما این مربی جوان نشان داد که به خوبی کار کردن با بازیکنان جوان را بلد است و می تواند به وعده ای که به هواداران در آغاز فصل داد وفا کند.

در روزهای که استقلال بد نتیجه می گرفت منصوریان با قاطعیت می گفت که به بازیکنان جوان خود ایمان دارد و استقلال را به اوج برمی گرداند. او الان می تواند بگوید که به وعده خود وفا کرده است. با وجود آنکه آبی پوشان از جذب بازیکن جدید محروم شدند اما منصوریان توانست با بازیکنان جوانی که در اختیار داشت بهترین نتایج را در نیم فصل دوم به دست آورد.

8 پیروزی، یک تساوی و یک باخت عملکرد استقلال در نیم فصل دوم بوده که بهترین عملکرد هم در بین همه تیم ها بوده است. استقلال در نیم فصل نخست تا هفته دهم تنها 14 امتیاز کسب کرده بود اما در نیم فصل دوم بعد از گذشت 10 هفته 25 امتیاز کسب کرده و این نشان می دهد که منصوریان به خوبی توانسته تیم را از بحران خارج و حتی امیدوار به کسب عنوان قهرمانی کند.

سرمربی جوان استقلال ثابت کرد که اگر فرصت لازم به او داده شود می تواند استقلال را به قهرمانی در لیگ برتر برساند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج