واکنش متفاوت دو منتقد ژاپنی پس از تماشای «روسری آبی»
۵۰۶۶۴۳
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
۴۵۹۰ 
دو منتقد ژاپنی در سال 74 پس از تماشای فیلم «روسری آبی» به پاس احترام به نگاه انسانی رخشان بنی‌اعتماد به عشق، انگشتری خود را به این فیلمساز اهدا کردند و این فیلمساز هم نشان عشق این دو منتقد را به موزه سینما اهدا کرد.
خبرگزاری ایسنا: دو منتقد ژاپنی در سال 74 پس از تماشای فیلم «روسری آبی» به پاس احترام به نگاه انسانی رخشان بنی‌اعتماد به عشق، انگشتری خود را به این فیلمساز اهدا کردند و این فیلمساز هم نشان عشق این دو منتقد را به موزه سینما اهدا کرد.
 
واکنش متفاوت دو منتقد ژاپنی پس از تماشای «روسری آبی»

روابط عمومی موزه سینمای ایران همزمان با 14 فروردین ماه سالروز تولد رخشان بنی‌اعتماد نوشت: «بنی اعتماد از آن دسته از فیلمسازان جریان ساز در حوزه سینمای اجتماعی است که علاوه بر داشتن نگاهی انسانی به روایت سوژه‌ها در آثارش، مسائل اجتماعی را نیز به خوبی طرح می‌کند و به واسطه همین نگاه است که فیلم‌های این فیلمساز پس از گذشت سال‌ها همواره دیدنی است.

استقبال از آثار این فیلمساز، تنها معطوف به تماشاگران سینمای ایران نمی‌شود، بلکه بنی اعتماد برای نمایش آثارش در جشنواره‌های مختلف بین المللی مورد تشویق قرار گرفته و تحسین شده است.

 به عنوان مثال فیلم «روسری آبی» با تحسین دو منتقد ژاپنی مواجه شد و این دو منتقد به پاس احترام به نگاه انسانی بنیاعتماد به عشق انگشتری خود را به این فیلمساز اهدا کردند و این فیلمساز هم نشان عشق این دو منتقد را به موزه سینما اهدا کرد و در غرفه رخشان بنی اعتماد در موزه سینما در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.

این انگشتر طلا و نگینی از مروارید دارد که طبق اسناد موجود زوج منتقد ژاپنی است پس از دیدن فیلم «روسری آبی» در جشنواره فیلم فوکوئوکا در ژاپن به وجد آمدند و حلقه ازدواج خود را به نشانه قدردانی از نگاه زیبا و انسانی که بنی اعتماد به عشق در این فیلم داشته، به این فیلمساز اهدا کردند.

نکته جالب در اهدای این انگشتری این است که نام زوج منتقد و زمان ازدواج آنها بر این انگشتر حک شده است و بنی اعتماد هم پس از پایان این جشنواره در سال 1374، این انگشتر را به موزه سینما هدیه می‌دهد و به این ترتیب فیلم سینمایی «روسری آبی» از نگاه یک زوج منتقد ژاپنی نشان عشق می‌گیرد.

موزه سینمای ایران میلاد رخشان بنی اعتماد فیلمساز ارزشمند سینمای ایران را تبریک می‌گوید و آرزوی موفقیت و بهترین‌ها را برای این فیلمساز در زندگی شخصی و سینمایی دارد.»
 
واکنش متفاوت دو منتقد ژاپنی پس از تماشای «روسری آبی» 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج