غفوری تحت درمان پزشک تیم ملی است
۵۰۶۶۵۵
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
۸۵۳۲ 
پزشک استقلال در مورد آخرین وضعیت مصدومان این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس: دکتر امین نوروزی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره مصدومیت ووریا غفوری گفت: با توجه به اینکه وریا غفوری طی سه ماه اخیر روند درمانیشان را تحت نظر کادر پزشکی تیم ملی فوتبال ایران انجام داده‌اند و قبل از عید و در تاریخ 22 اسفند دچار مشکل در ناحیه همسترینگ گردیده بودند. وقتی MRI او را دیدم، با توجه به شرایطش نیاز به حدود سه هفته درمان داشت اما با توجه به نیاز تیم ملی، او به میدان رفت. ووریا غفوری هم اکنون هم زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی تحت درمان است.

او در پاسخ به سوالی درباره مصدومیت محسن کریمی، بیان کرد: با توجه به مصدومیتی که برایش پیش آمد، سعی می‌کنیم تا پایان فصل با فیزیوتراپی و تمرینات قدرتی و تقویتی او را حفظ کنیم.

معاون پزشکی باشگاه استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره وضعیت سایر بازیکنان، اظهار داشت: سایر بازیکنان در صحت و سلامت کامل به سر می‌برند و مشکلی ندارند. جا دارد از کادر پزشکی و کادر کلینیک استقلال نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشم که نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند. همچنین از کادرفنی استقلال و به خصوص آقای منصوریان هم متشکرم چون هماهنگی خوبی میان ما وجود دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج