کلاهبرداری با عنوان پرداخت وام
۵۰۶۶۸۶
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
۸۵۱۲ 
قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده کلاهبرداری شرکت جعلی پرداخت وام با حکم به انتشار تصویر متهم، از کسانی که نسبت به وی شکایت دارند خواست به دادسرای ناحیه چهار کرج مراجعه کنند.
خبرگزاری مهر : قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده کلاهبرداری شرکت جعلی پرداخت وام با حکم به انتشار تصویر متهم، از کسانی که نسبت به وی شکایت دارند خواست به دادسرای ناحیه چهار کرج مراجعه کنند.
 
با حکم حامد دالوند قاضی پرونده کلاهبرداری و با استناد به ماده ۹۶ آیین دادرسی کیفری، تصویر متهم فرزام شعبانی، فرزند خسرو که از طریق راه‌اندازی شرکت پرداخت وام بانام «مهتاب گستر مهر» بدون اینکه چنین شرکتی وجود خارجی داشته باشد اقدام به اخذ پول و وجوه از مردم و کلاه‌برداری می‌کرد، منتشر شد.
 
کلاهبرداری با عنوان پرداخت وام

قضای پرونده در این‌باره گفت: از آنجایی‌که متهم از طریق تأسیس مؤسسات غیرواقعی و امیدوار کردن مردم به امور واهی اقدام به کلاهبرداری از افراد متعددی کرده است پرونده وی در شعبه ششم دادیاری دادسرای ناحیه چهار کرج مفتوح بوده و زیر قرار تأمین و تحقیقات قرار دارد لذا چنانچه افرادی از نامبرده شکایت دارند می‌توانند تا چهاردهم اردیبهشت امسال با در دست داشتن مدارک و مستندات متن به شعبه ششم دادیاری کرج واقع در بلوار دانش‌آموز دادسرای ناحیه چهار کرج مراجعه کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1396/01/14
خوب این از قیافش پیداست که حقه باز است مردم ساده لوح که فریب امثال اینها رامیخورند حقه شان است طمع.....
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/01/14
ای بابا این دیگه چه عکسیه؟
قیافیه اش که افتضاح هست آخه چه جوری مردم گول اینارو میخورن؟
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1396/01/15
ای بابا این که حقه بازی تو قیافه ش موج میزنه
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1396/01/15
سلام دوستان عزیز توصیه میکنم که عقلتون در چشمتون نباشه!!! احتمالا منشی های جذاب و زیبا داشته و خودش در راس کار بوده و دیده نمی شده!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج