گریه رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی در زندان
۵۰۶۷۳۱
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
۷۹۸۹ 
رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی در سلولی به مساحت تقریبی ۱۰ متر مربع نگه‌داری و مانند سایر زندانیان با چسباندن برچسبی شماره‌گذاری می‌شود.
عصرایران : "پارک گون هه" رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی پیش از اعلام اتهام وی از سوی دادستانی با حکم دادگاه کره جنوبی بازداشت شد. دادستانی اعلام کرده بود که گون هه قصد دارد اسناد فساد مالی خود را از بین ببرد و به همین دلیل پیش از اعلام رسمی اتهام بازداشت شد.

به گفته رسانه‌ها، پارک گون هه در حالی که توسط ۲ مأمور زندان به سمت سلول انفرادی هدایت می‌شد گریه شدیدی می‌کرد.

رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی در سلولی به مساحت تقریبی ۱۰ متر مربع نگهداری و مانند سایر زندانیان با چسباندن برچسبی شماره‌گذاری شد.

پس از آنکه شماره ۵۰۳ بر روی سینه زندانی چسبانده شد از وی عکس تمام رخ و نیم رخ با لباس زندانیان گرفته شد و سپس توسط ۲ مامور به سمت سلول انفرادی هدایت شد. وی قبل از ورود به سلول ظروف شخصی غذا، پتو و لوازم بهداشت شخصی خود را نیز تحویل گرفت.

روزنامه "یونگ آنگ ایلبو" به نقل از یک منبع آگاه در وزارت دفاع کره جنوبی نوشت: پارک گون هه پیش از ورود به سلول وارد حمام زندانیان شد و لباس سبز رنگ ویژه زندان زنان را بر تن کرد.

پارک گون هه شنبه ۱۲ فروردین‌ماه بازداشت شد و بر اساس اعلام دادگاه، دادستانی کره جنوبی می‌بایست اتهامات رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی را به صورت واضح و روشن اعلام کند.

رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی یعنی خانم پارک گون هه متهم به ارتکاب فساد مالی است. دادستان وی را به "دریافت رشوه از شرکت‌های بزرگ" متهم کرده است اتهامی که او آن را رد می‌کند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1396/01/14
ای کاش و ای کاش در ایران هم همچنین بود ولی افسوس افسوس افسوس
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1396/01/14
این اخبار منعکس نکید، بهتر ما دیگه تو جهان نیست
به جان خودشون
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1396/01/14
عجب رسمی روزگار داره !یه عده ای یه نفر روتاابرها بالامی برن وبعدازچندصباحی به شدت به زمین میکوبن!!
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1396/01/14
ای کاش کشور ما هم این جوری بود تا اختلاس گران و نجومی بگیران مدیران نالایق که به وعده امید مردم بیچاره سر کیسه کردن زندانی و حتی اعدام کنن
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1396/01/14
ای کاش ایران ما هم همچین بود
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1396/01/14
کی در ایران اختلاس گران و دزدان بیت المال به سزای اعمالشان می رسند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج