ترافیک سنگین در محدوده امامزاده هاشم
۵۰۶۷۷۱
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
۷۶۲۸ 
رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: در محور تهران، از محدوده امامزاده‌هاشم حجم ترافیک سنگین و کند اعلام شده است، هم‌چنین در محدوده لاهیجان، لنگرود و آستانه هم شاهد ترافیک سنگین هستیم، اما در بقیه محورهای استان تردد مشکل خاصی ندارد.
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: در محور تهران، از محدوده امامزاده‌هاشم حجم ترافیک سنگین و کند اعلام شده است، هم‌چنین در محدوده لاهیجان، لنگرود و آستانه هم شاهد ترافیک سنگین هستیم، اما در بقیه محورهای استان تردد مشکل خاصی ندارد.

سرهنگ «حسین محمدپور»، رئیس پلیس راه استان گیلان در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی استان، اظهار کرد: با توجه به اتمام تعطیلات نوروزی، در برخی محورهای خروجی استان حجم ترافیک زیاد و کند است.

وی افزود: در محور تهران، از محدوده امامزاده‌هاشم حجم ترافیک سنگین و کند اعلام شده است، هم‌چنین در محدوده لاهیجان، لنگرود و آستانه هم شاهد ترافیک سنگین هستیم، اما در بقیه محورهای استان تردد مشکل خاصی ندارد.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به بارش برف در برخی نقاط استان، گفت: مسیر پونل به خلخال که هم‌چنان مسدود است، در محدوده کوهین هم بارش برف گزارش شده که رانندگان باید از زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی خطاب به رانندگان یادآور شد: به رانندگانی که قصد عبور از محورهای کوهستانی و مرتفع استان را دارند، توصیه می‌کنیم حتماً از زنجیر چرخ استفاده کنند. هم‌چنین در اغلب نقاط استان شاهد بارش باران هستیم که رانندگان محترم می‌توانند با رعایت فاصله طولی مناسب، توجه به مقابل و خودداری از سبقت و سرعت غیرمجاز از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج