درخواست نوبخت از رئيس جمهور
۵۰۶۸۰۴
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
۱۲۱۸۴ 
محمدباقر نوبخت در نامه اي از رئيس جمهور خواست بابت عملكرد ٩٧ درصدي درآمدهاي مالياتي و گمركي از وزارت امور اقتصادي و دارايي تقدير شود.
خبرگزاری ایسنا: محمدباقر نوبخت در نامه اي از رئيس جمهور خواست بابت عملكرد ٩٧ درصدي درآمدهاي مالياتي و گمركي از وزارت امور اقتصادي و دارايي تقدير شود.

طبق گزارشي كه علي طيب نيا پيش‌تر ارايه كرده بود، دولت تا ۲۷ اسفند ماه سال گذشته  حدود ۲۱۸ هزار میلیارد تومان درآمد نقدی داشته که بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان آن ناشی از درآمدهای مالیاتی بوده است كه البته با اضافه کردن حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار میلیارد تومان عوارض و مالیات بر ارزش افزوده که وصول شده است، سرجمع، رقم مذکور به ۱۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش مي يابد.

طیب نیا همچنين گفته بود: در سال ١٣٩٥ مجموعه سازمان هاي تابع بیش از ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کردند که اگر واگذاری شرکت های دولتی و تهاتر آنها با بدهی های دولتی را هم به این رقم اضافه کنیم، به عدد ۱۵۰ هزار میلیارد تومان می‌رسیم که نسبت بسیار بالایی در مقایسه با مجموعه ۲۱۸ هزار میلیارد تومان درآمدهای بودجه ای محسوب می شود.

به دنبال ارايه گزارش عملكرد وزارت اقتصاد در زمينه تحقق درآمدهاي مالياتي و گمركي، محمدباقر نوبخت - رئيس سازمان برنامه و بودجه - در نامه اي كه به رئيس جمهور نامه نوشته از وي خواسته است تا از عملكرد اين وزارت خانه تقدير شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/01/14
یعنی بهشون از پول ملت پاداش بدین دگه.. خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1396/01/14
حتما حتما حتما تشکر کنید چون قشر ضعیف را بیچاره ومرفهین بی درد را مرفه تر کرد واقعا جای تشکردارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج