پیدا شدن 9 مفقودی در مناطق کوهستانی مشهد
۵۰۶۸۸۴
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۹
۴۸۶۸ 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از پیداشدن 9 مفقود شده در مناطق کوهستانی استان در روز طبیعت خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از پیداشدن 9 مفقود شده در مناطق کوهستانی استان در روز طبیعت خبر داد.

مجتبی احمدی دوشنبه شب در گفت ‌و گویی بیان کرد: در روز طبیعت 6 کوهنورد و سه چوپان در مناطق کوهستانی شیرباد مشهد، بغبغو سرخس و باجگیران قوچان مفقود شده بودند که تمامی این 9 نفر بعد از تلاش نیروهای امدادی پیدا شدند و در سلامت کامل هستند.

وی بیان کرد: در این روز دو چوپان در مناطق کوهستانی روستای بغبغو سرخس واقع در کیلومتر 120 محور سرخس به مشهد مفقود شده بودند که توسط ساکنان این روستا پیدا شدند.

وی ادامه داد: همچنین یک چوپان دیگر هم در مناطق کوهستانی باجگیران قوچان واقع در کیلومتر 35 محور قوچان به درگز و محدوده روستای یادگار مفقود شده بود که وی نیز توسط اهالی این روستا پیدا شد.

وی افزود: عملیات جستجوی 6 کوهنورد مفقود شده در کوه‌های شیرباد روستای دولت‌آباد مشهد واقع در کیلومتر 25 محور مشهد به چناران یکی دیگر از اقدامات صورت‌گرفته در این روز بود و پس از اعلام پیداشدن این 6 نفر در نیشابور توسط مسئولان این شهرستان عملیات مذکور پایان یافت.

وی با اشاره به اینکه هیچگونه مشکلی برای این 9 مفقود شده به‌وجود نیامده است، بیان کرد: این عملیات‌ها توسط عوامل و نیروهای امدادگر و نجاتگر پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در شعب سرخس، قوچان و مشهد انجام شد و با کمک ساکنان محلی این مفقودشدگان پیدا شدند و خوشبختانه تمامی این افراد در سلامت کامل هستند.

وی گفت:این افراد بعد از بین پنج تا 10 ساعت مفقود شدن پیدا شده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج