بقایی: چرا احمدی نژاد را مسخره می کنید؟
۵۰۶۹۱۲
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۹
۱۱۴۰۷ 
معاون احمدی‌نژاد گفت: جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور این کشور و منتخب ملت ایران بوده و آن وقت شما او را که هموطن‌تان و یک ایرانی است، جلوی بیگانگان مسخره می‌کنید؟
خبرگزاری ایلنا: حمید بقایی، در نشستی عنوان کرد: با اینکه من معاون رئیس جمهور بودم اما معتقدم رجل سیاسی بودن به سر و صدا و شلوغ بازی‌های سیاسی نیست، رجل سیاسی کسی است که در سخت‌ترین شرایط دوست و ولی نعمتش را نفروشد و کسی که اینگونه است وطن و دین خود را هم نخواهد فروخت.

او افزود: تهدید نکنید و نگوئید فلانی پرونده دارد، محکم می‌گویم هر سندی علیه بقایی دارید، از برگه بازجویی گرفته تا فیلم بازجویی آنها را منتشر کنید، تا سیه‌روی شود هر که در او غش باشد. من فکر نمی‌کنم از میان افرادی که گذرش به این آقایان افتاده، کسی وجود داشته باشد که جرئت بیان چنین درخواستی را داشته باشد. اتفاقاً شماها باید پاسخگوی رفتارهای خلاف قانون و شرع خود باشید و طلبکاری نکنید.

بقایی تاکید کرد: چهارسال قبل وزیر امور خارجه در یکی از شبکه‌های اجتماعی خطاب به بیگانگان نوشت، آن مرد که هولکاست را نفی می‌کرد رفته است. امروز در اخبار شنیدم همین آقا خطاب به نتانیاهو که اخیرا با مقامات روسی دیدار داشته، می‌گوید ما سه بار شما یهودی‌ها را در تاریخ نجات دادیم. گویا فراموش کرده که چهار سال قبل برای دلخوشی بیگانگان چه نوشته و چه‌ها گفته است. این وضعیت خجالت‌آور است.

او گفت: انگلیسی‌ها رضاخان را آوردند و خودشان هم او را از کشور بیرون کردند.  مصدق با رضاخان و پهلوی‌ها رابطه خوبی نداشت.  اما همین مصدق در دادگاهِ نظامی ، می‌گوید: "  من نفت را ملی کردم و انگلیسی‌ها را از ایران بیرون کردم. رضاخان آدم خوبی نبود و انگلیسی‌ها او را آوردند و خودشان هم تبعیدش کردند. اما من به تلافی تبعید همین رضاخان، انگلیسی‌ها را از کشور بیرون کردم تا بفهمند حق ندارند یک ایرانی را از کشور بیرون کنند". این مصدق است و این هم وزیر خارجه فعلی ما!  جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور این کشور و منتخب ملت ایران بوده و آن وقت شما او را که هموطن‌تان و یک ایرانی است، جلوی بیگانگان مسخره می‌کنید؟

معاون احمدی‌نژاد یادآور شد: قاجارها بخش‌هایی از خاک ایران را به باد دادند و تازه مدعی هم بودند. فتحعلی شاه پس از قرارداد ترکمانچای بسیار خوشحال بود و می‌گفت پاسکویچ قرار بود تهران را بگیرند، ولی ما نگذاشتیم! این مثال تاریخی حال و روز امروز بعضی‌ها است.

او ادامه داد: در دولت هشتم قراردادی بسته شده بود تا بر اساس آن، اشیاء تاریخی موزه ملی ایران در انگلیس و اشیاء تاریخی ایرانی که در موزه بریتانیا نگهداری می‌شد در موزه ملی کشورمان به نمایش درآید.  این قرارداد از طرف ایران به طور کامل انجام شده بود اما طرف انگلیسی به تعهد خود عمل نمی‌کرد و طفره می‌رفت . سال ۸۸ صدایشان کردیم و گفتیم شما نمی‌خواهید به تعهدتان عمل کنید؟ طرف انگلیسی گفت آخر مملکت شما ناامن است. گفتم یعنی چه؟ ایران ناامن است؟ خجالت بکشید. ما در اخبار خود شما خواندیم که هنرپیشه‌ای را روز روشن در شهر لندن چاقو زده‌اند. آن وقت مملکت ما ناامن است؟ موزه بریتانیا اعلام کرد اگر ما منشور کوروش را به شما دادیم و شما آن را پس ندادید، در این صورت تکلیف چیست؟ باید تعهد محکم بدهید. گفتیم چه تعهدی؟ گفت شخص اول کشورشما تعهد بدهد. گفتم: خواب دیدید. ما امضاء شخص اول مملکتمان را آنقدر مقدس می‌دانیم که هیچ وقت اجازه نمی‌دهیم پای برگه شما ثبت شود گفت باشد، لااقل رئیس جمهورتان تعهد بدهد. گفتم اصلا حرفش را نزنید.

او افزود:  گفت خود شما که رئیس سازمان میراث فرهنگی هستی تعهد بده. گفتم ابدا. رئیس موزه ملی کشور ما با رئیس موزه بریتانیا می‌نشینند و توافقنامه برگزاری نمایشگاه منشور کوروش در ایران را امضا می‌کنند و همین اتفاق هم افتاد. اما نکته مهم اینجاست که در دولت هشتم ، رئیس سازمان میراث فرهنگی برای ارسال اشیاء تاریخی موزه ملی ایران به انگلیس با رئیس موزه بریتانیا که سطح سیاسی او پائین‌تر از خودش بود توافقنامه امضاء کرده بود.

بقایی عنوان کرد: حب الوطن من الایمان وطن دوستی نشانه ایمان است، کسی که وطنش را دوست نداشته باشد خانواده و خودش را هم دوست ندارد. البته باید به بعضی‌ها حق بدهیم چون بخشی از منافعشان آن طرف آب است، بنابراین مجبورند به خارجی‌ها که می‌رسند طوری حرف بزنند که منافعشان به خطر نیافتد.  الحمدلله من آن طرف آب منافعی ندارم.  البته گمان می‌کنم جناب آقای مهندس مشایی هم جز در رامسر منافع دیگری نداشته باشند.

او گفت: پس از شکست آلمان در جنگ دوم جهانی، متفقین گفتند آلمان باید قرارداد تسلیم بی قید و شرط را امضاء کند.  ژنرال کایتل رئیس ستاد کل ارتش آلمان برای امضاء قرارداد تسلیم تعیین شد. در مراسم امضاء قرارداد او همه شئونات یک نظامی ارتش آلمان را رعایت می‌کند، محکم و با اقتدار می‌نشیند و می‌کوشد اقتدار آلمان را حفظ کند.  به افسر کناری‌اش هم که گریه می‌کند نگاه معناداری می‌اندازد که یعنی درست است ما شکست خوردیم و تسلیم شدیم اما خفت نمی‌کشیم و نباید جلوی روس و انگلیس و آمریکا گریه کرد. اما در این سال‌ها نگاهی داشته باشیم به رفتار بعضی‌ها که چگونه نیششان تا بناگوش باز بود و چطور با طرف مقابل برخورد می‌کردند!

بقایی خاطرنشان کرد: ملت ایران در همه ادوار تاریخ سربلند و شجاع و غیور بوده است.  ما ملتی هستیم که مغول را از این کشور بیرون کردیم. سال ۵۹ وقتی هواپیماهای عراقی به شهر کرمانشاه حمله ور شدند ، ابتدا در میان مردم این شایعه پخش شد که آمریکایی‌ها حمله کرده‌اند تا اینکه همان شب بنی صدر به تلویزیون آمد و آغاز جنگ را رسماً اطلاع داد . پدر من که امروز یک بازنشسته ارتشی است، تعریف می‌کرد که در گیلانغرب تانک‌های ایرانی مستقر بودند اما اجازه حمله نداشتند و فرمان مقابله صادر نم‌ شد

او افزود: در میان غیر نظامیانی که از حمله تانک‌های عراقی فرار می‌کردند، پیرزنی آمد و گفت فرمانده‌تان کیست؟ افسری که فرمانده ما بود جلو رفت و گفت من هستم.  به صورتش آب دهان انداخت و گفت تو خجالت نمی‌کشی؟ شهرما دست عراقی‌ها افتاده و تو نشست‌ ای؟ افسر فرمانده همه را جمع کرد و درجه‌هایش را کند و گفت من می‌خواهم حمله را شروع کنم، هرکس هست بسم الله.  حمله را شروع کردیم و عراق‌ ها که اصلا انتظارش را نداشتند ، وحشت‌زده عقب نشینی کردند. این قدرت ایمان و اراده دفاع از وطن است.

بقایی با بیان اینکه امروزه در جهان یک اقلیت قارون صفت، بالای سر مردم نشست‌ اند و پول کلان، رسانه و قدرت را در اختیار گرفت‌ اند و به بقیه مردم هم می‌گویند پوپول و عوام گفت:  به محض اینکه کسی خارج از اصول و چارچوب‌های ظالمانه آن‌ها سخنی بگوید، متهم می‌شود به نقض دمکراسی.  آن‌ها می‌گویند ما ارباب هستیم و مردم رعیت ما . اما این فضا در حال شکسته شدن است و صدای اعتراض مردم دنیا شنیده می‌شود

او تاکید کرد: به اعتقاد من برای نظام سرمایه‌داری نامی بهتر از این نمی‌توانیم پیدا کنیم. در حال حاضر اکثر » نئوقارونیسم « کشورهای جهان و حتی اروپا موج مردم گرایی و دولت رفاه مردم شکل گرفته است. موج مردم گرایی در ایران هم وجود داشته و خودشان م‌ گویند اولین موج مردم گرایی را احمدی نژاد راه انداخت و پس از او چاوز ادامه داد.  در میان این موج مردم‌گرایی، شبکه های اجتماعی هم بوجود آمده و همه مردم را به هم متصل کرده است.

او گفت: حضرت روح الله )ره( مانند مردم حرف می‌زد، مانند آنها غذا می‌خورد و شبیه آنها زندگی می‌کرد و امروز مقام معظم رهبری این گونه هستند. این منش مردمی رهبران ما بزرگترین افتخار برای ماست. جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد از نارمک به پاستور رفت و بعد از اتمام دوره خدمتگزاری به همان نارمک بازگشت. در طول تاریخ استعمار به رهبران مردمی و آزادیخواه جهان لقب پوپول، بی سواد و تندرو داده است تا به منویات پلیدش برسد.

بقایی عنوان کرد: می گویند مردم نباید برای دریافت یارانه ثبت نام کنند، اما مردم به اندازه رفراندوم جمهوری اسلامی ثبت نام نمودند. عده ای وقیحانه گفتند مردم منفعت طلب هستند و به این خاطر ثبت نام کرده اند. این چه حرفی است؟ مردمی که در جشن نیکوکاری هرچه در توان دارند هدیه می دهند، در ایام محرم و صفر خرج می دهند و در ماه رمضان سفره افطار پهن می کنند، منفعت طلب هستند؟ مردم در حقیقت به راه درست و روش صحیح توزیع ثروت رای دادند.

او افزود: در مورد مسکن مهر گویا عده ای دوست دارند مردم کاسه چه کنم چه کنم دستشان بگیرند و به آن ها محتاج باشند. با خودشان می گویند این ها اگر سیر شوند توقعشان بالا می رود. در حالیکه ملت ایران ملتی عزتمنداست و سرزمین ما هرگز فقیر نیست. این کشور چند هزارسال دوام داشته و همواره مردم خود را تامین کرده است. اگر مفاخری چون فردوسی و سعدی و دیگر بزرگان داریم به این دلیل است که ملت ایران از نظر اقتصادی تامین بوده است. زیرا وقتی فقر بیاید همه چیز از بین می رود. در دور آخر سفرهای استانی به همراه جناب آقای دکتر احمدی نژاد به ۱۱۰ شهر کشور سفر کردیم و با اطلاع دقیق عرض می کنم که ایران بسیار ثروتمند است. ثروت ما فقط نفت نیست، جنگل ها و مراتع و معادن بیشماری داریم که باید به درستی تقسیم شود.

بقایی ادامه داد: یکی از علما در سخنرانی اش عنوان کرد که هرگاه خواستید ببینید رابطه یک نفر با خدا چگونه است، بررسی کنید که رابطه او با خلق خدا چگونه است. چون خلق هم متعلق به خداست و هر که آنان را دوست داشت و برای آنان دلسوزی کرد، حتما رابطه خوبی هم با خدا دارد. مردم به دکتر احمدی نژاد احترام می گذارند این محبت مردمی از الطاف الهی است.

معاون احمدی‌نژاد گفت: در کشور قانون خوبی به نام قانون شهروندی داریم. البته مدتی قبل از یک منشوری هم با نام منشور شهروندی رونمائی کردند که بیشتر به درد عکس یادگاری می‌خورد.

او افزود: باید جلوی هرگونه ظلم گرفته شود، دغدغه ما فقط اقتصاد نیست، استعدادها را با مدیریت غلط ، رانت و پارتی بازی از بین میرود. در زمان امیرالمومنین )ع( زنی از طایفه بنی حمدان خدمت حضرت رسید. حضرت قصد داشت نمازش را شروع کند اما تا آن زن را دید، نمازش را رها کرد و از او پرسید مشکلت چیست؟ آن زن به حضرت گفت فرمانداری که برای ما فرستادی به ما ظلم کرده و حق ما را پایمال می کند. امیرالمومنین )ع( با حالت گریان به زن گفت که من از ظلم فرماندارم خبر نداشتم. همین زن سال ها بعد نزد معاویه رفت و گلایه فرماندار را به وی کرد. معاویه برخورد تندی با او کرد و زن در حالت گریان بر زمین نشست و گفت که یاد علی )ع( بخیر. معاویه از او پرسید چرا این حرف را می زنی؟ زن در پاسخ گفت که وقتی به علی )ع( از فرماندارش گله کردم، نمازش را رها کرد و به کار من رسیدگی کرد. اما تو این گونه با من برخورد می کنی.  

بقایی ادامه داد: معاویه گفت تو همان زن نیستی که در صفین رجز می خواندی؟ زن پاسخ داد آری من بودم و فرزندانم را در راه علی تقدیم کردم. نو عروس ایرانی باید جهیزیه اش را در خانه خودش بچیند مدتی قبل که به اتفاق جناب آقای دکتر احمدی نژاد به بازار تهران رفته بودیم، فردی به به ایشان گفت خواهش می کنم به وضعیت مسکن مهر رسیدگی کنید. مسکن یک خواست ملی است، مسکن مهر با رفع ایراداتش باید با قدرت ادامه پیدا کند. من معتقدم به زودی به نقطه ای می رسیم که هر ایرانی در خانه خودش زندگی کند. انشالله به نقطه ای برسیم که هر نو عروسی جهیزیه اش را در خانه خود بچیند. حل مشکل مسکن یکی از وظایف ماست. افزایش یارانه ها در سه گام با محاسبه ای که انجام دادیم در گام اول می توان یارانه را به ۱۰۰ هزار و پانصد تومان رساند. در گام دوم هم این عدد را به ۱۱۰ هزار تومان می رسانیم و انشالله در پایان به عددی که آقای دکتر احمدی نژاد فرمودند، یعنی همان ۱۹۰ هزار تومان خواهیم رسید.

او با اشاره به اینکه دولت مردمی می تواند قیمت نفت را در جهان واقعی کند، گفت:  در چهارسال گذشته متاسفانه به دلیل غفلت و بی توجهی مشکلات زیادی ایجاد شده است. با دیپلماسی غلط نفتی، قیمت نفت بسیار پایین آمده است. گرچه تولید بالا رفته، اما به دلیل کاهش قیمت نفت، افزایش میزان فروش تاثیری در افزایش درآمد کشور ندارد. یکی از مباحثی که حتماً روی آن کار خواهیم کرد، بحث قیمت نفت است. امیدوارم با روی کار آمدن دولتی مردمی، قیمت نفت در جهان واقعی شود و این حالت مفت فروشی تمام شود. من امید دارم که این اتفاق بیفتد و در این صورت است که پول نفت به جیب ملت خواهد رفت. سهام عدالت را باید به سرانجام رساند متاسفانه به سهام عدالت بی توجهی زیادی شده است. طی روزهای اخیر دیدم که رسانه های خارجی به تمسخر می گویند مردم باید ۱۱۹ هزار تومان بدهند و ۵۱۹  هزار تومان سود سهام بگیرند. سهام عدالت برای ملت است و من حتما آن را به سرانجام خواهم رساند.

بقایی عنوان کرد:  بیمه بازنشستگی برای زنان خانه دار بحث دیگر، بیمه بازنشستگی زنان خانه دار است. زنانی که شاغل نیستند باید برای آینده خود بیمه بازنشستگی داشته باشند که این مورد را هم انشاءلله انجام خواهیم داد. رسانه های خارجی هم علیه یارانه ها رپورتاژ رفتند! من دولت را به ملت برمی گردانم. بسیاری از مردم معتقدندکه در حال حاضر دولت بفکر ملت نیست زیرا اگر بفکر ملت بود و برای ملت بود این رفتارها با مردم انجام نمی شد. اگر درد ملت فهمیده می شد، با یارانه ها اینطور برخورد نمی شد، نکته مهم اینجاست که رسانه های خارجی هم در این جور موارد برایشان رپورتاژ آگهی می روند و می گویند یارانه چیز بدی است!

او گفت: چندی پیش برای یارانه در سوئیس همه پرسی برگزار کردند و مردم اعلام کردند که یارانه نقدی نمی خواهند. برخی از رسانه های داخلی روی این موضوع سر و صدا کردند اما نگفتند استدلال مردم سوئیس برای صرفنظر کردن از دریافت یارانه چه بود. شنیدم مردم سوئیس عنوان کرده بودند ما به دولت و مسئولانمان اعتماد داریم، این پول حیف و میل نمی شود و دولت آن را درست خرج می کند لذا آن را دریافت نمی کنیم. همه قومیت ها محترم و همه ایرانی هستیم ما همه ایرانی هستیم ، مسلمان یا غیر مسلمان همه هموطن هستیم. ایران پایدار است و آن چیزی که در طول تاریخ به اثبات رسیده همین وحدت و پایداری است.  

بقایی با تاکید بر اینکه همه قومیت ها محترمند و همه ایرانی هستیم، خاطرنشان کرد: ایران سرزمین بزرگی است. اگر در کف دستم مو می بینی سلوکیه را هم خواهی دید! یونانیان ایران را ۵۱ سال اشغال کرده بودند و توسط اشکانیان بیرون رانده شدند. در سلسله اشکانیان مجلس وجود داشت و زنان نیز بسیار مورد احترام بودند. در جنگ حران که میان ایران و روم بود، فرستاده ایران با یک تن از سرداران روم گفت و گو می کرد. سردار رومی به او گفت که ادامه مذاکرات ما در سلوکیه پایتخت ایران! فرستاده ایران به او گفت اگر در کف دستم مو می بینی سلوکیه را هم خواهی دید. دست آخر سورنا سردار ایرانی ، شکست سختی را به رومیان تحمیل کرد.

او یادآور شد: صدام حسین نیز در میان کنفرانس خبری که در ابتدای حمله به ایران برگزار کرده بود، به یکباره بلند شد و خواست جلسه را ترک کند. خبرنگاران از او پرسیدند که کجا می روی؟ گفت ادامه مصاحبه را در تهران انجام خواهم داد.  فرزندان همان سرزمینی که اجازه تجاوز به رومیان را ندادند، دو هزار سال بعد چنان درسی به صدام حسین دادند که آرزوی اشغال یک وجب از خاک ما را با خود به گور برد. در همه علوم و فناوری ها باید سرآمد باشیم ایرانی باید در همه امور بویژه پیشرفت علمی سرآمد باشد.

بقایی افزود: استعدادهای فراوانی در میان جوانان ما وجود دارد. انشالله نه تنها در بحث علم و فن آوری هسته ای، بلکه در تمامی حوزه های علم وفناوری باید به پیشرفت های فراوانی دست پیدا کنیم. رشد علمی ما به هیچ وجه نباید افت کند و به دانشگاه ها که مرکز تولید علم هستند باید نگاه ویژه ای شود. در زمان دولت دکتر احمدی نژاد اینترنت توسعه پیدا کرد و قیمت آن نیز ارزان شد. بسیاری از پروژه ها که الآن افتتاح می کنند، عملیات اصلی آن در زمان دولت قبل صورت گرفته است. برنامه مفصلی برای اشتغال دارم که انشالله آن را اعلام خواهم کرد. ریشه اصلی بیکاری در رکود است که باید فکری اساسی برای آن کرد. تصوری که من از انتخابات سال آینده دارم این است که این رقابت، میان مردم و جماعتی سیاسی خواهد بود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 38
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1396/01/15
آقای بقایی مردم مظلوم مااز یک سوراخ 2بارنیش نمی خورندبه همین خیال باش هرچه خرابکاری کردید بس است دست از سر مردم بردارید....
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
کلا احمدی نژادی ها از یک حد بیشتر رو درک نمی کنند. مجادله باهاشون فایده نداره. باید عوام رو از معرض شون دور کرد!
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1396/01/15
سلام بابا یکی اینو از برق بکشه تاریخ ومشایی مصدق ورضاخان جنگ جهانی دوم رو همه گره زد به هم یه کلام بگو من ازهمه بهترم تمام....
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1396/01/15
جناب آقای بقایی تمام حرفهای شما شیرین و بجا و خوب بود،،،، و تنها کسیکه ایران و نجات خواهد داد دکتر احمدی نژاد است و بس؟؟؟؟ با مرور تاریخ و پرونده هایی که از آقایان دارد و افرادی که هنوز دوستش دارند امیدوارم موفق و پیروز باشید،،،، ،،
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1396/01/15
بقایی نطق فرموده که :
"استدلال مردم سوئیس برای صرفنظر کردن از دریافت یارانه چه بود. شنیدم مردم سوئیس عنوان کرده بودند ما به دولت و مسئولانمان اعتماد داریم، این پول حیف و میل نمی شود و دولت آن را درست خرج می کند لذا آن را دریافت نمی کنیم"

یعنی داره اعتراف میکنه که چون مردم به ما اعتماد ندارند که پولشان را چگونه خرج میکنیم آن را نقدی به جوذشان میدهیم .

وای از وقتی که یک پوپولیست ندونه چه باید بگه !!!
Iran, Islamic Republic of
03:14 - 1396/01/15
درود بر احمدی نژاد..... خدا حافظ ونگهدار باشد ای دلاور....ببین اشرافیت چطور از اسم تو هراس دارند....دیدار ما سر صندوق رای
Iran, Islamic Republic of
04:05 - 1396/01/15
سلام بر احمدی نژاد درود به بقایی
Iran, Islamic Republic of
04:14 - 1396/01/15
حیف از وقتی که گذاشتم مطلب تو راخوندم حقتونه که مسخره بشین
رو که نیست سنگ پا
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1396/01/15
در مقابل حرف حساب لطفاً اگر حرف حسابی دارید بفرمایید مایید
Iran, Islamic Republic of
06:52 - 1396/01/15
واقعا بایدبه حال خود گریست که اقای بقایی بااین شکل حرف زدن خیال ریس شدن دارد مردم را چی حساب میکنند خاک برسرما
Iran, Islamic Republic of
07:04 - 1396/01/15
بقايي و احمدی نژاد هردو سر.و ته یک کرباسند
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1396/01/15
همه در ابتدای انتخابات زیبا سخن میگویند و کاخ رویایی برای هموطنان میسازند که با طلا ساخته میشود ولی انچه در واقعیت بوجود می اید چیزی جز گرانی ' بیکاری' فقر' فساد اقتصادی و به یغما رفتن ثروتهای کشور توسط افراد از خدا بی خبر نمیشود یارانه اگر به هر نفر 500 هزار تومان هم بدهند مشکلات گسترده دیگری بوجود میاید مشکل پول نیست عدم توزیع صحیح منابع ثروت کشور بین مردم است تخریب همدیگر برای بر مسند ریاست نشستن امری فراگیر شده که متاسفانه در کشور ما رواج فراوانی یافته است به امید اینکه شخص منتخب بتواند مشکل گشای خوبی برای مردم باشد نه یک سخنران و زیر اب زن خوب
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1396/01/15
خب اگر مسخرش نكنيم چيكار كنيم مگر به كمدين ها نبايد بخنديم خب ما هم خنديديم ديگه !!! هركسي ميتونه به هر چيز خنده داري بخنده مگر خنديدن اشكالي داره بقايي جان
حالا راستي خودت كي مياي رييس جمهور شي !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
شما علی الحساب به همین کلیدساز بخند تا بعد از انتخابات ببینیم چی میشه
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1396/01/15
این چقدر آسمون وریسمون میبافه تومال این حرفها نیستی برو با بزرگترت بیا
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1396/01/15
والا آقای بقایی عزیز شما و آقای احمدی نژاد ت کاری به سر کشور دادين که مغولم نتوست حالا که ملت هیچی نميگن شما دور برندارين نابود کردین مملکت و دل ملت و خون کردین بسه دیگه،
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1396/01/15
خجالت بکشید دیگه بس هست به اندازه کافی شما این کشور رو نابود کردید
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1396/01/15
چشم جناب بقائی ما ایشون رو مسخره نمیکنیم همین که ایشون 80 ملیون نفر رو مسخره میکنند کفایت میکند
Iran, Islamic Republic of
07:57 - 1396/01/15
دمت گرم بقایی.ماکه ازاین دولت خیری ندیدیم
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1396/01/15
قربون دولت شما که هیچ پولی توش حیف و میل نشد.....
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1396/01/15
بدو بدو جا نمونی. ...آپدیت آخرین ورژن سنگ پا بهاری رسید
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1396/01/15
ما مسخرش نمیکنیم خودش مسخره هست
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1396/01/15
خواب دیدی خیر باشه کوچولو
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1396/01/15
احمدی نژاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1396/01/15
اقای بقای بیا در انتخابات منتطرتیم به بعطیها ثابت میکنیم که چقدر پیش مردم بی ارزشن البته انها پیش خدا هم بی ارزشن علارعم ثروت فراوانی که دارن
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1396/01/15
جونی جونم بیا دردت به جونم
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1396/01/15
نبوداحمدی نژاد باعث افت وتمام شدن برنامه های طنز وخنده دار شبکه های خارجی ایرانی شده با اومدن بقایی احمدی نژاد دو باره برنامه های صدای امریکا من وتووووووووشبکه های دیگه پر بار وپربیننده میشن وضعیت صدا وسیما از اینی که هست هم بدتر
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1396/01/15
چرا احمدی نژاد را مسخره میکنیم ؟چون مسخرست
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1396/01/15
این دوستمون فکر کنم باید ریست بشه چون یا هنگ کرده یا فریز شده. کلا تاریخ رو مثل آش هم زد. چی میگی برادر من. شما و دوستت بس که حرفهای بچگانه میزنید مورد تمسخر قرار میگیرید. بازم ادامه بدین بازم مسخره میشین. نه تنها دوستت بلکه خودت هم.
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1396/01/15
اقای بقایی یه نگاهی به نتیجه روش مردم گرایی جناب چاوز بندازید.ببینید روش چاوز یا همان روش محمود ونزوئلا را به کجا برد.ما اگر ظریف را نداشتیم الان جلوی مرز افغانستان گدایی میکردیم.به نظر شما ونزوئلا الان بزرگ شده یا خفیف؟
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1396/01/15
چون حق شه چشم از این به بعد تو را مسغره می کنیم مسغره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
کلاس چندمی عمو؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1396/01/16
ما از سیاست چیزی نمیدونیم
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1396/01/16
چون مسخرس خخخخخخخخخخخخ..............!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1396/01/16
ضربه ای که احمدی نژاد و تو و دارودستتان به این مملکت زد رو مغول و چنگیزخان نزدنند حالا این باقیمانده رو هم میخاید خراب و ویرون کنید ...
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1396/01/16
واقعا این بنده خدا تو توهمه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج