درخواست افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهران
۵۰۷۰۷۱
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۱۵۹۸ 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهران را مطرح کرد.
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهران را مطرح کرد.
 
 مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 152 آیین نامه داخلی مجلس، متذکر شد: در موارد اعاده شده از سوی شورای نگهبان، کمیسیون اصلی باید نظر کمیسیون‌های فرعی را می‌خواست تا این کمیسیون‌ها نیز نظرات خود را اعلام کنند اما کمیسیون شوراها این روند را در اصلاح طرح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران رعایت نکرد.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: زمانی که بنده از طرف شما برای شرکت در کنفرانس الجزایر مأموریت داشتیم، طرح مذکور در کمیسیون مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و بدون نظرخواهی از ما تعداد اعضای شورای اسلامی شهر و روستا را تغییر دادند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: در زمان طاغوت که اصلاً شورا را قبول نداشتند تعداد اعضای انجمن شهری با جمعیت آن زمان تهران 45 نفر بود اما در تهران با 8 – 9 میلیون نفر جمعیت فقط 21 نفر عضو شورای شهر هستند. تقاضای افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهران را داریم که در قالب پیشنهاد چاپ شده کمیسیون مطرح خواهیم کرد. اگر دستور بفرمایید با توجه به این که لایحه به کمیسیون شوراها ارسال شده پیشنهاد خود را مطرح کنیم.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: اگر پیشنهاد شما در چارچوب موارد اعاده شده باشد منعی ندارد و از نظر آیین نامه مشکلی ندارد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1396/01/15
خیلی اعضای فعلی کارمی کنند که بهذتعدادشون هم اضافه بشه!! یکی نیست بگه اصلا وجودشورا تاکنون چه گره ای روباز کرده؟؟ اصلا بود ونبودش رو بیان تشریح کنن!
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1396/01/15
چند تا کاراته باز و دوتا کشتی گیر و سه تا هرکول و دوتا روشنفکرهم اضافه بشه چی میشه .
جمع کنید آقایان بس کنید.
ملت احساس میکند به بازی گرفته شده انهم چه بد
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1396/01/15
چی شده تعدادی از رفقا تون بیکار شدن داری واسشون کار جور میکنی چون با پایان کار این دولت تعداد زیادی از مدیران اتو بوسی بیکار میشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج