فان‌خال: بازیکنان هلند مقصر اخراج بلیند هستند
۵۰۷۰۸۹
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
۱۹۷۹ 
سرمربی پیشین تیم‌ ‌ملی هلند به انتقاد از بازیکنان این تیم پرداخت و عنوان کرد اخراج دنی بلیند به خاطر ضعف بازیکنان بوده است.
ایسنا: ‌به نقل از تلگراف، تیم‌ ‌ملی فوتبال هلند با هدایت لوییس فان خال در جام جهانی برزیل نتایج خوبی کسب کرد و توانست مقام سوم را کسب کند ولی بعد از آن افت فوتبال هلند آغاز شد و این تیم حتی نتوانست به رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ صعود کند.

شرایط برای لاله‌های نارنجی طوری است که آنها حتی ممکن است به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز صعود نکنند.  شکست دو بر صفر هلند برابر بلغارستان باعث شد سران فوتبال این کشور اروپایی حکم به اخراج دنی بلیند از سمت مربیگری این تیم بدهند. با این حال لوییس فان خال معتقد است رفتار با بلیند عادلانه نبوده است.

او درباره این موضوع به تلگراف گفت‌: بلیند تا حدودی مقصر نتایج ضعیف تیم‌ ‌ملی هلند است ولی به نظرم این درست نیست که او را تنها مقصر قلمداد کنیم. اخراج او را نادرست می‌دانم. چرا هیچ‌کس از بازیکنان حرفی به میان نمی‌آورد و نمی‌گوید بازیکنان ضعیف بودند؟

فان خال ادامه‌ داد: فوتبال هلند شرایط سختی را سپری می‌کند. در حال‌ حاضر مهم‌ترین موضوع انتخاب سرمربی جدید است تا برای رقابت‌های پیش‌رو و انتخابی جام جهانی شرایط تیم بهتر شود. قرار نیست سرمربی هلند شوم و چنین درخواستی نیز از من نشده است ولی هر کمکی که از دستم بربیاید، برای اصلاح روند بهبود شرایط در تیم‌ ‌ملی کشورم انجام خواهم داد و امیدوارم شرایط برای ما تغییر کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج