آخرین آمار مهمانان خارجی جشنواره جهانی فجر
۵۰۷۰۹۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
۳۸۰۵ 
جشنواره جهانی فیلم فجر امسال بیش از ۳۵۰ میهمان خارجی خواهد داشت که از ۶۶ کشور جهان به ایران می‌آیند.
خبرگزاری مهر: جشنواره جهانی فیلم فجر امسال بیش از ۳۵۰ میهمان خارجی خواهد داشت که از ۶۶ کشور جهان به ایران می‌آیند.
 
آخرین آمار مهمانان خارجی جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد

 علیرضا شجاع نوری سخنگوی سی و پنجمین جشنواره جهانی گفت: مهمانان جشنواره از ٣١ کشور آسیایی، ٢٣ کشور اروپایی، ۶ کشور آفریقایی، ۵ کشور از قاره آمریکا و استرالیا خواهند بود که در این میان از ۲۴ کشور اسلامی نیز مهمان داریم.

وی اضافه کرد: مهمانان جشنواره چند گروه هستند؛ کارگردانان، فیملنامه نویسان، بازیگران، جلوه‌های ویژه تصویری، تهیه کنندگان، مدیران فستیوال‌ها و خریداران و فروشندگان فیلم از جمله مهمانان جشنواره خواهند بود. بخشی از مهمانان نیز استعدادهای فیلمسازی زیر ٢٧ سال سن هستند که نیمی از آنها از ایران یعنی ۵۵ نفر از همه استان های کشور و ۵۵ نفر نیز از کشورهای مسلمان منطقه و آسیا و سایر کشورها هستند که در بخش دارالفنون شرکت می کنند.

شجاع نوری در پایان درباره آخرین وضعیت باشگاه جشنواره جهانی نیز گفت: تاکنون بیش از ۱۵ هزار نفر در باشگاه جشنواره ثبت نام کرده‌اند. این آمار رو به افزایش است و پیش بینی شده اعضای باشگاه از تسهیلات رزرو و تخفیف در خرید بلیت و همچنین امکان بهره برداری از گزیده های جشنواره به صورت ویژه برخوردار شوند.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره film@fajriff.com است.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۱ تا ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر با ۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج