جلسه حل اختلاف سوریا با لادروپ
۵۰۷۰۹۵
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
۳۴۵۸ 
روزنامه الوطن خبر داد که امروز جلسه‌ای برای حل اختلاف مهاجم ملی‌پوش الریان با سرمربی دانمارکی‌اش برگزار می‌شود تا به این بحران پایان داده شود.
خبرگزاری فارس: سباستیان سوریا، مهاجم ملی‌پوش الریان قطر که یکی از مهره‌های کلیدی این تیم قطری در  کسب پیروزی در بازی رفت مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بود، به نظر می‌رسد مشکلی برای حضورش در بازی برگشت نیست و قطری‌ها به هر نحوی می‌خواهند بحران او با سرمربی تیم را فیصله دهند.

سوریا در بازی با السد در نیمه اول با تصمیم لادروپ، سرمربی الریان تعویض شد و این تصمیم لادروپ به مزاج مهاجم نامدار خوش نیامد در نتیجه او در اقدامی عجیب بین دو نیمه ورزشگاه را ترک کرد که با خشم و ناراحتی لادروپ همراه شد. به همین خاطر بسیاری معتقد بودند که با این اقدام سوریا، لادروپ به او در بازی‌های آینده میدان نخواهد داد ولی رسانه‌های قطر و هواداران الریان چیز دیگری را بیان می‌کنند.

رسانه‌های قطر امروز در گزارش‌های مختلف تاکید کردند که مسئولان باشگاه الریان قطر باید با سباستیان سوریا، مهاجم نامدار خود تعامل کنند و او را قربانی یک اقدام غیرمنطقی و از روی عصبانیت نکنند.

روزنامه الوطن و الرایه قطر خبر دادند هواداران الریان پس از این اتفاق هشتگ« همه ما پشتیبان سوریا هستیم» به راه انداختند و درخواست کردند تا با او برخوردی صورت نگیرد و این اقدام او تنها از سوی عصبانیت بوده است.

در این راستا باشگاه الریان امروز با حضور هیئت رئیسه، کادرفنی و بازیکن خاطی جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد تا این اقدام سوریا را محکوم کند و این اقدام ناشایست از سوی هر بازیکنی را نامناسب بداند و اعلام کند که تمام بازیکنان باید به رای سرمربی احترام بگذارند و این اقدام سوریا تنها از سوی عصبانیت بوده است تا پرونده این موضوع را ببندند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج