یونیسف: هر 10 دقیقه یک کودک در یمن می میرد
۵۰۷۲۲۸
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
۲۳۸۹ 
صندوق حمایت از کودکان (یونیسف) وابسته به سازمان ملل روزسه شنبه اعلام کرد: وبا و بیماری های ناشی ازفقدان آب آشامیدنی و خدمات بهداشتی در یمن رو به افزایش است و به همین دلیل هر 10 دقیقه یک کودک در یمن جان خود را از دست می دهد.
خبرگزاری ایرنا: صندوق حمایت از کودکان (یونیسف) وابسته به سازمان ملل روزسه شنبه اعلام کرد: وبا و بیماری های ناشی ازفقدان آب آشامیدنی و خدمات بهداشتی در یمن رو به افزایش است و به همین دلیل هر 10 دقیقه یک کودک در یمن جان خود را از دست می دهد.

سازمان یونیسف روز سه شنبه با صدور بیانیه ای در شبکه اجتماعی فیسبوک اعلام کرد: هر 10 دقیقه یک کودک در یمن بر اثرعواملی که می توان از آن پیشگیری کرد مانند سوء تغذیه، اسهال و التهاب دستگاه تنفسی جان خود را از دست می دهد.
 
سازمان یونیسف با اشاره به درمان بیش از 237 هزار کودک مبتلا به سوء تغدیه شدید و ارسال کمک های اولیه بهداشتی به بیش از یک میلیون کودک، افزود : با این همه،همچنان نیازهای زیادی باقی است.
 
عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال 1394 اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور به هدف بازگرداندن عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.
 
این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 12 هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار تن دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیر ساخت های این کشور نداشته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج