سرمایه‌های مظلومی عصای دست منصوریان
۵۰۷۳۹۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
۷۰۴۳ 
رسیدن استقلال به مکان دوم جدول در نوع خود اتفاق غیرمترقبه ای بود که تا چند هفته پیش از سوی خوشبین ترین کارشناسان و هواداران فوتبال قابل پیش بینی نبود.
ورزش سه: رسیدن استقلال به مکان دوم جدول در نوع خود اتفاق غیرمترقبه ای بود که تا چند هفته پیش از سوی خوشبین ترین کارشناسان و هواداران فوتبال قابل پیش بینی نبود. اما این اتفاق تدریجی که البته در سایه تنزل خاموش تیم هایی چون تراکتورسازی و حتی ذوب آهن شکل گرفت، مدیون جوانانی بود که استقلال بسیاری از امتیازهای این فصلش را  مدیون آنها است.

از فرشید اسماعیلی تاثیرگذار گرفته تا همین محسن کریمی که گل سه امتیازی حساس مقابل فولاد را به ثمر نشاند و بازیکن جوان و پدیده ای چون امید نورافکن همه و همه استعدادهای نوظهوری بودند که در فصل قبل توسط پرویز مظلومی به آنها میدان داده شد و همان میدان دادن در این فصل به کمک استقلال آمد و بازیکنانی که توسط مظلومی از آنها رونمایی شده بود، در رقابتهای فصل جاری امتیازات بسیار حساسی را برای استقلال و منصوریان گرفتند تا از این حیث آبی ها قدر مربی فصل قبل خود را بدانند که پس از جدایی سرمایه هایی را از خود به یادگار گذاشت که هر کدام در کسب بخش زیادی از امتیازات استقلال تاثیر مستقیم داشته اند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج