عارف بنای نامزدی در انتخابات را ندارد
۵۰۷۴۰۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
۴۱۸۳ 
عضو شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: خبر دارم آقای عارف بنایی برای ثبت نام و نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری 29 اردیبهشت سال 96 ندارد.
خبرآنلاین: عضو شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: خبر دارم آقای عارف بنایی برای ثبت نام و نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری 29 اردیبهشت سال 96 ندارد.

حسن رسولی درباره صحبت محمدرضا عارف مبنی بر قطعی شدن معرفی کاندیدای پوششی برای روحانی گفت: حتما برخی چهره های اصلاح طلب در انتخابات ثبت نام می کنند و کسی نمی تواند با این کار آنها مخالفت کند اما تصمیم همه جانبه جریان اصلاحات این است که کاندیدای قطعی و اصلی اصلاح طلبان آقای روحانی باشد.

وی ادامه داد: در واقع کاندیدای اصلی جریان اصلاحات آقای روحانی است وجود کاندیدای دیگر معنایش آن نمی شود که کاندیدای اصلی اصلاح طلبان آقای روحانی نخواهد بود.

عضو بنیاد امید ایرانیان در پاسخ به این سئوال که آیا شورای عالی سیاستگذاری درباره مصداق نامزد پوششی صحبت کرده است؟ گفت: خیر، من در جریان نیستم.

عضو شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه بعد از عید نوروز شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان جلسه ای نداشت، در پاسخ به این سئوال که برخی اصلاح طلبان می گویند آقای جهانگیری نامزد پوششی است آیا صحت دارد؟ اظهار کرد: من خبر ندارم.

رسولی در پاسخ به این سئوال که آقای عارف نیز در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کند یا خیر؟ یادآور شد: خیر خبر دارم آقای عارف برای ثبت نام و نامزدی در انتخابات 29 اردیبهشت سال 96 برنامه ای ندارد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1396/01/15
کاش یه بار که میومد میماند تا عیارش درکل ایران مشخص بشه ,ایران تهران تنها نیس با اون لیستای اتوبوسی شون !!!!!!!!اگه ایشان درتهران ده دوازاده میلیونی دو میلیون رای داره. برفرص هم که بگیم چهار پنج میلیون هم زیر سال انتخابات باشن باز پنج شش میلیون ایشان رو نخواستن ! هم چنین آقای روحانی هم ایضا! !!!
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1396/01/15
استادش اقای روحانی هست نیازی به ایشان مییت
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1396/01/15
تو را خدا بیا اقای عارف تا کسی کوچکترین چیزی بتو گفت فوری قانون تصویب کنی تا او را اعدام کنند متل همین طرح قبلی که دادی که هرکس از سخنرانی سوال کرد فوری زندانیش کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج