آقاخان: با سه امتیاز آسیایی می‌شویم
۵۰۷۴۵۵
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
۴۸۰۶ 
مهاجم تیم پیکان که دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذراند می‌گوید برای تیمش در بازی با سرخپوشان تهرانی آرزوی موفقیت دارد.
ورزش سه: مهاجم تیم پیکان که دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذراند می‌گوید برای تیمش در بازی با سرخپوشان تهرانی آرزوی موفقیت دارد. 

مرتضی آقاخان که عملکرد خوبی در نیم فصل اول به نمایش گذاشت با شروع نیم فصل دوم برای پیکان کمتر به میدان رفت و او در پاسخ به این سوال گفت: بعد از یک نیم فصل خوب که پشت سر گذاشتیم و طبق نظر آقای جلالی در پست غیرتخصصی خودم کار می کردم و کادرفنی از کیفیت فنی ام راضی بودند، متاسفانه بعد از بازی با استقلال که عملکرد نسبتا خوبی داشتم بازی با سپاهان را از دست دادم و بعد از آن بازی وقتی خواستم به شرایط بازی برگردم مشکلاتی به وجود آمد که در یکی از بازی ها به دلیل مصدومیت جزیی نتوانستم عملکرد خوبی داشته باشم و این بدشانسی ها ادامه دار شد.

وی در ادامه گفت: تا روز 28 اسفند که در بازی دوستانه مان با اکسین طی برخوردی که با بازیکن حریف داشتم او سنگینی بدنشان را روی زانوی من انداخت تا ام سی ال پایم دچار کشیدگی شود. خوشبختانه مصدومیت خطرناک و جدی ای نیست و طول درمان مان طبق نظر پزشک بین 30 تا 40 روز برآورد شده است و مطمئنا با رفع مصدومیتم دوباره با قدرت به میادین بازخواهم گشت.

او در خصوص دیدارشان با پرسپولیس در هفته بیست‌وششم گفت: در این روزها اوضاع پیکان را خوب می بینم و بچه ها انگیزه شان بعد از پیروزی مقابل ماشین سازی افزایش یافته است. امیدوارم در مقابل پرسپولیس هم به مانند نیم فصل اول بازی خوبی را ارائه دهند و با نمایش یک بازی زیبا و 3امتیاز این بازی  بتوانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

هافبک پیکان در پایان در خصوص حسرت نبودش در کنار تیم می‌گوید: دوست داشتم این روزها در کنار بازیکنان باشم و من هم مانند سایر هم‌تیمی‌هایم بازی کنم و در پیروزی‌های تیمم سهیم باشم اما متاسفانه یک اتفاق باعث شد من فقط از دور بازی‌های تیمم را نظاره‌گر باشم و حسرت بخورم. با وجود آنکه در کنار تیم نیستم اما همیشه برای موفقیتش دعا می‌کنم. امیدوارم بچه‌ها بتوانند پرسپولیس را به مانند صنعت شکست دهند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج