بادامچیان: پشت سر میرسلیم نماز می خوانیم
۵۰۷۵۰۲
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
۳۷۶۳ 
عضو حزب موتلفه گفت: با آرامش کامل پشت سر میرسلیم نماز می‌خوانیم و به او اعتماد کامل داریم. اگر یک رییس‌جمهور رجایی‌گونه واقعی باشد مشکلات کشور حل می‌شود در دولت رجایی‌ها آدم خلاف‌کار گیر نمی‌آید.
خبرگزاری ایلنا: اسدالله بادامچیان در گردهمایی اعضای حزب موتلفه با اشاره انتخابات ۹۶ گفت: با آرامش کامل پشت سر میرسلیم نماز می‌خوانیم و به او  اعتماد کامل داریم. اگر یک رییس‌جمهور رجایی‌گونه واقعی باشد مشکلات کشور حل می‌شود در دولت رجایی‌ها آدم خلاف‌کار گیر نمی‌آید اگر باشد علاجش می‌کنند.

او افزود: با توجه به دوستانی که بر سرکار آمدند می‌بینیم که نمی‌توانند مشکلات را حل کنند. مساله ساده‌ای با توجه به ابزارها‌ی موجود مثل هوای تهران را نمی‌توانند، حل کنند. به صراحت می‌گوییم چون نمی‌توانند ناچار شدیم به صحنه بیاییم و نامزد معرفی کرده و  مشکلات را حل کنیم .

بادامچیان تاکید کرد:  از این رنج می‌بریم که ولی امر می‌گوید از مشکلات رنج می‌برم. کار را باید بدهیم دست کسانی که در این ۳۸ سال قدرت را نخواستند با توجه به اینکه قدرت را در دست داشتند اما ساده زیست بودند و اکنون هم برای حضور با درخواست به صحنه آمدند.

او گفت: اگر این توفیق را داشتیم که مهندس میر‌سلیم به صحنه آمد تکلیف ما این است همه کار کنیم و دیگران را متوجه کنیم نامزدی به نام میرسلیم در صحنه وجود دارد که از سوی موتلفه است که بزرگانی مانند لاجوردی  رجایی امانی و غیره را در کارنامه دارد.

بادامچیان خاطرنشان کرد: موتلفه از نظر مالی منابع زیادی در دست ندارد و اگر هم داشته باشد مانند برخی خرج سنگین نخواهد داشت لذا کسانی که خرج سنگین می‌کنند می‌خواهند کاسه بدهند سرویس چینی ببرند نه قدح .
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/01/15
حتما این کار رو بکنید ولی مردم پشت سر ایشون این کار رو نمیکنند
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1396/01/15
الحق که بادامچیان درست فکر میکند و میر سلیم فقط بدرد پیشنمازی می خورد.
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1396/01/15
واقعا که میر سلیم فقط بدرد پیشنمازی می خورد
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1396/01/15
آیا کافی است؟
ما پیش نماز در همه جا داریم کاربلد میخواهیم
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1396/01/15
اینو نگی چی بگی پشت سر احمدی نژاد هم که هاله ای از نور بود شماها انجا بودید نان به هم قرض میدهید کم چابلوسی دورغ شعار های تو خالی بدهید همان در مسجد نماز بخوانی کافی است توراخدا ببین چه کارهای میکنند فکر میکنند ملت حالیشن نیست جمع کنید این دکه بذل وبخشش تا حالا کجا تشریف داشتید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج