مدیریت وزنه برداری نیاز به تغییر دارد
۵۰۷۵۰۷
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۸
۲۷۳۷ 
نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری:
نائب رئیس فدراسیون وزنه برداری معتقد است رقابت انتخاباتی بین کاندیداهای کسب کرسی در فدراسیون جهانی بین دو گروه اصلی و با نگاهی متفاوت خواهد بود.
خبرگزاری مهر: نائب رئیس فدراسیون وزنه برداری معتقد است رقابت انتخاباتی بین کاندیداهای کسب کرسی در فدراسیون جهانی بین دو گروه اصلی و با نگاهی متفاوت خواهد بود.

داود باقری در خصوص اعلام لیست اسامی کاندیداهای کسب کرسی های فدراسیون جهانی وزنه برداری در انتخابات پیش رو که قرار است در روزهای ۸ و۹ خرداد ماه در برگزار شود، گفت: بعد از اعلام لیست کاندیداها به نظر می رسد در این انتخابات شاهد رقابت سنگین و پیچیده ای بین دو تفکر جاری در وزنه برداری جهان باشیم. قطعاً شرایط وزنه برداری دنیا در حال تغییر است. بنابراین حرف و حدیث ها نیز برای گرفتن کرسی های بین المللی متفاوت خواهد بود، اما هنوز موضع کشورها به صورت رسمی مشخص به نظر نمی رسد.

وی در خصوص وضعیت کاندیداها در انتخابات پیش رو گفت: پیش بینی من این است که در انتخابات، دو گروه اصلی محوریت داشته و رقابت اصلی برای کسب کرسی های جهانی بین این دو گروه است. بی تردید شاهد جبهه بندی این دو گروه اصلی خواهیم بود که یک گروه موافق وضعیت کنونی هستند و گروه دیگر، سیستم کهنه وزنه برداری مستلزم تغییر می دانند.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خاتمه تصریح کرد: رایزنی ما تا به امروز رضایت بخش بوده و روند مثبتی داشته است. ما با برنامه ریزی که برای حضور موثر در انتخابات جهانی داشتیم، فعالیت خود را از مدت ها پیش شروع کرده و خوشحالیم که تا به امروز این استراتژی جواب داده است. این استراتژی بسیارعقلانی و منطبق با مصلحت و شرایط ورزش کشور است. ایران در وزنه برداری دنیا ، کشوری صاحب نام وشناخته شده محسوب می شود، به این دلیل موضع ما حفظ عزت ایرانی همراه با ارائه توانمندی های منحصر به فرد وزنه برداری کشورمان است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج