سناتور آمریکایی: درباره ایران دلواپس شده ایم
۵۰۷۵۷۲
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
۵۶۱۷ 
رند پل سناتور جمهوری خواه آمریکا در جلسه استماع سنا گفت: آنقدر در مورد ایران دلواپس شده ایم که نقش افراطیون سنی در درگیری های منطقه ای و همچنین تروریسم جهانی را فراموش کرده ایم.
خبرگزاری ایرنا: 'رند پل' سناتور جمهوری خواه آمریکا در جلسه استماع سنا گفت: آنقدر در مورد ایران دلواپس شده ایم که نقش افراطیون سنی در درگیری های منطقه ای و همچنین تروریسم جهانی را فراموش کرده ایم.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی اسپن، وی با اذعان به پیچیده بودن پاسخ به پرسشی در مورد اینکه کدام طرف به اقدامات تحریک آمیز در هر سناریویی دست می زند، افزود: روی ایران متمرکز شده ایم و خطر وهابیت را از یاد برده ایم، در حالی که وهابیت، نفرت از آمریکا در سراسر جهان را آموزش می دهد و بودجه لازم برای این امر را تامین می کند.

پل گفت: بخش اعظم حمایت از اسلام رادیکال و تروریسم از طرف عربستان و نه از سوی ایران فراهم می شود.

این سناتور جمهوری خواه آمریکا با توصیه به مقام های کشورش در خصوص اتخاذ رویکردی متوازن تر در منطقه افزود: ایران افرادی را به عقب می راند که بر این کشور فشار وارد می کنند.

وی گفت: شمار زیادی نیروی سنی در طرف دیگر (جبهه سوریه) حضور دارند که از سوی کشورهای حاشیه خلیج فارس تامین مالی می شوند، امری که در یمن نیز مشاهده می شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1396/01/16
عجب ، چی شده کدخدا از این حرفها می زنه ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج