مورینیو: ما در زدن گل ناتوان هستیم!
۵۰۷۷۴۹
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
۲۲۰۸ 
مربی من‌یونایتد پس از تساوی خانگی مقابل اورتون اظهار داشت: اگر موقعیت‌هایمان را در این فصل به گل بدل می‌شد در رتبه دوم جا می‌گرفتیم ولی در این زمینه ناتوان هستیم.
خبرگزاری فارس: شب گذشته در چارچوب هفته سی و یکم لیگ جزیره منچستریونایتد در ورزشگاه «اولدترافورد» میزبان اورتون قرار گرفت.

شاگردان آقای خاص در ثانیه‌های پایانی به لطف پنالتی به تساوی یک بر یک رسیدند تا یک امتیاز کسب کنند.

مورینیو اظهار داشت: ما 2 گل قانونی به ثمر رساندیم که کمک داور آن را نپذیرفت. تنها خنده بر لبانم آمد زیرا که از او ناراحت نیستم. یک تصمیم سخت بود که تنها با ویدیو می‌توان فهمید.

وی ادامه داد: بدیهی بوده که در زدن گل ناتوان هستیم. ما موقعیت‌های زیادی خلق کرده که به گل بدل نمی‌شود. اگر در کل فصل آنها وارد دروازه‌ می‌شدند اکنون در رتبه دوم قرار داشتیم. ولی اگر ضریب گلزنی خود را حساب کنیم با توجه به عدم ناتوانی ما، باید در رتبه هفدهم جا می‌گرفتیم.

مربی من‌یونایتد در خصوص تداوم شکست‌ناپذیری خود گفت: خوشحالم که در 20 بازی اخیر باخت را تجربه نکرده‌ایم، اما مهم‌تر از آن پیروزی بوده که به گل نیاز دارد.

ژوزه اضافه کرد: بعد از فشارهای بسیار گل زلاتان حداقل یک امتیاز را برایمان به ارمغان آورد. عملکرد بازیکنانم خوب نبود ولی از سعی و تلاش آنها راضی هستم.

منچستریونایتد با این تساوی 54 امتیازی شد و در رتبه پنجم باقی ماند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج