آزمون: هنوز شانس صعود داریم
۵۰۸۱۰۶
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
۷۰۱۸ 
آزمون معتقد است بعد از بازی ایران مقابل ویتنام معلوم خواهد شد کدام تیم راهی مسابقات اردن می‌شود.
ایسنا: مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان پس از پیروزی پرگل مقابل سنگاپور گفت: بازیکنان از ابتدا عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. با شناختی که از تیم سنگاپور داشتیم و بازی آن‌ها را آنالیز کردیم، امروز با سه مهاجم بازی را شروع کردیم. هم‌چنین سیستم بازی را نسبت به دیدار قبلی تغییر دادیم. چرا که ما فقط نیاز به پیروزی مقابل این تیم داشتیم و باید ۳ امتیاز این بازی را کسب می‌کردیم.

او در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره عملکرد سارا قمی در این دیدار گفت: قمی یکی از بهترین گلزن‌های ایران است. سال‌ها در لیگ فوتبال بازی کرده است و همه او را می‌شناسند. در لیگ ایران بهترین گلزن و خانم گل نیز بوده است. در دیدار امروز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت،  البته تمام بازیکنان امروز در زمین خوش درخشیدند.  

سرمربی تیم ملی در ادامه بیان کرد: برای صعود از این گروه علاوه براین که نیاز به ۳ امتیاز این دیدار داشتیم، باید تفاضل گل خودمان را نیز افزایش می‌دادیم تا بتوانیم بعد از بازی با ویتنام نگرانی در جدول رده‌بندی نداشته باشیم.

آزمون در پایان درباره این که تیم ملی فوتبال ایران هنوز شانسی برای صعود دارد، گفت: ما هنوز شانس صعود از گروه خود را داریم. در حال حاضر نمی‌توان پیش بینی کرد که چه تیمی به مسابقات نهایی صعود می‌کند. به نظرم بعد از بازی ایران مقابل ویتنام معلوم می‌شود که چه تیمی از  گروه D راهی اردن خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج