پشت پرده خط خوردن نورافکن
۵۰۸۴۴۵
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
۱۷۳۹۵ 
امید نورافکن از تیم جوانان خط خورد. این خبر در شرایطی دیروز بعد از مصاحبه امیرحسین پیروانی با سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد که اکثر تحلیل ها حاکی از نقش منصوریان در این ماجرا بود و حتی امروز هم روزنامه گل روی جلد خود به این نکته اشاره کرده که نورافکن از سرمربی جوانان خواسته که قید نورافکن را بزند.
آی اسپورت: امید نورافکن از تیم جوانان خط خورد. این خبر در شرایطی دیروز بعد از مصاحبه امیرحسین پیروانی با سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد که اکثر تحلیل ها حاکی از نقش منصوریان در این ماجرا بود و حتی امروز هم روزنامه گل روی جلد خود به این نکته اشاره کرده که نورافکن از سرمربی جوانان خواسته که قید نورافکن را بزند.

حذف نورافکن از تیم جوانان در شرایطی صورت گرفته که یکی از نزدیکان به سرمربی استقلال این مساله را تکذیب کرده است. به گفته این منبع آگاه، منصوریان اصلا به دنبال حذف نورافکن نبوده و اتفاقا از اینکه تعداد بازیکنان ملی پوش تیمش بالا برود، استقبال کرده است.

اینطور که به نظر می رسد دلیل اصلی خط خوردن امید را باید در مشکل انضباطی او در تیم جوانان جستجو کرد. مشکلی که منصوریان هم در مصاحبه چند روز قبلش با برنامه نود به آن اشاره داشت و اگر چه امیرحسین پیروانی آن مساله را تمام شده دانسته بود اما با حذف بازیکن جوان استقلال نشان داد که حداقل در ذهنش آن اتفاق را فراموش نکرده است.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1396/01/17
امیدبازیکن خوب واینده داریه نباید خرابش کنن
United States
15:04 - 1396/01/17
همین کافیه.........هرگز نخورد آب زمینی که بلند است.....
در ثانی تجویز بردن ایشان نزد یک مشاور خبره......مشکل بیرون از مجموعه استقلال است ......علی آقا مدیریت لازم است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج