ساری: به بازیکنانم افتخار می‌کنم
۵۰۸۴۷۶
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
۳۹۸۳ 
سرمربی ناپولی بعد از پیروزی برابر یوونتوس در جام حذفی ایتالیا تاکید کرد که به شاگردانش افتخار می‌کند هر چند تیم او در نهایت نتوانست به فینال راه پیدا کند.
ایسنا: ‌به نقل از میدیاست، ناپولی با وجود پیروزی سه بر دو برابر یوونتوس در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا نتوانست جواز صعود به فینال را بدست آورد.

شاگردان ساری در دیدار رفت با نتیجه‌ سه بر یک تن به شکست دادند و همین باعث شد تا آنها در نهایت نتوانند به فینال راه پیدا کنند.

مائوریسیو ساری با وجود ناکامی تیمش تاکید کرد که به شاگردانش افتخار می‌کند. سرمربی ناپولی در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: بسیار خوشحالم که هدایت ناپولی را بر عهده دارم و باید بگویم که به این بازیکنان افتخار می‌کنم. ما توانستیم برابر تیم بسیار خوب یوونتوس که به سختی گل می خورد سه گل به ثمر رسانیم، اما نتیجه‌ بد در دیدار رفت اجازه نداد تا به فینال راه پیدا کنیم.

او ادامه‌ داد: از شکست در دیدار رفت بسیار ناراحت هستم. آن دیدار می‌توانست  با تساوی دو بر دو به پایان رسید، اما  به جای این که ما گل بزنیم یوونتوس گل سوم را زد. از عملکرد بازیکنانم در دیدار برگشت راضی هستم و بر این باورم که بازی خوب و با کیفیتی را به نمایش گذاشتیم و بهتر از یوونتوس بودیم. بدشانسی اجازه نداد تا به فینال راه پیدا کنیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج