سهم 9 درصدی مازندران از ترددهای نوروز 96
۵۰۸۵۵۴
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
۳۶۰۷ 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از ثبت بیش از 38 میلیون تردد خودرو در جاده های این استان خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از ثبت بیش از 38 میلیون تردد خودرو در جاده های این استان خبر داد.

احمدآفرین محمدزاده اظهار کرد: در طرح نوروزی 96 سامانه های تردد شمار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، بیش از 38 میلیون تردد در سطح جاده های این استان به ثبت رساندند.

وی تصریح کرد: این عدد نشان دهنده سهم 9.3 درصدی مازندران از کل تردد کشور بوده که بر این اساس استان مازندران دومین استان پر تردد کشور در ایام نوروز 96 بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خاطرنشان کرد: طی این مدت در هر ساعت به طور میانگین بیش از 74 هزار و 400 وسیله نقلیه در محورهای مازندران در حال تردد بودند.

وی درباره ثبت سرعت خودروهای در حال تردد در محورهای این استان اظهار کرد: سرعت متوسط تردد در محورهای استان  مازندران در نوروز امسال برابر با 74.4 کیلومتر بر ساعت بوده است.

محمدزاده گفت: پرترددترین جاده های مازندران در این ایام ساری ـ قائم شهر، قائم شهر ـ بابل، محمودآباد ـ نور، بابل ـ آمل و بابل ـ بابلسر بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اظهار کرد: 33 تیم راهداری، 300 راهدار و 22 راهدارخانه با بهره گیری از 250 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری، 66جرثقیل و 69 دستگاه خودروی امدادی در این ایام مشغول به خدمت رسانی به مسافران بودند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج