نتایج اولیه مسابقات بین المللی ربوکاپ اعلام شد
۵۰۸۵۶۲
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
۳۹۹۲ 
بر اساس رای داوران دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017 تیم دانشگاه آزاد قزوین در لیگ ربات فوتبالیست سایز متوسط باشکست تیم ژاپن بالاترین رتبه را کسب کرده است و در لیگ ربات امدادگر مجازی 3 تیم ایرانی و خارجی به برتری رسیدند.
خبرگزاری ایسنا:‌ بر اساس رای داوران دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017 تیم دانشگاه آزاد قزوین در لیگ ربات فوتبالیست سایز متوسط باشکست تیم ژاپن بالاترین رتبه را کسب کرده است و در لیگ ربات امدادگر مجازی 3 تیم ایرانی و خارجی به برتری رسیدند.

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017 از روز 15 فروردین ماه با حضور تیم‌های دانش‎آموزی آغاز به کرد و با حضور تیم‌های دانشجویی داخلی و خارجی به کار خود ادامه می‌دهد که بر اساس رای اولیه داوران نتایج لیگ‌ها تاکنون به این شرح است:

لیگ انسان نما

در لیگ انسان نما تیم‌های ZJUDancer از کشور چین و ROBIT از کره جنوبی مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

لیگ ربات خانگی

در این لیگ تیم‌های MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و KameRider از کشور ژاپن به ترتیب با امتیازهای 57.5 و 25 بهترین عملکرد را داشته‌اند.

لیگ ربات امدادگر واقعی

در لیگ ربات‌های امدادگر واقعی نیز تیم‌های MRL از دانشگاه آزاداسلامی قزوین، ROBIT از کره جنوبی، YRA از دانشگاه آزاد اسلامی یزد و DML از دانشگاه آزاد اسلامی دماوند، بیشترین امتیازها را به دست آورده‌اند.

لیگ ربات‌های صنعتی

در مرحله نخست لیگ ربات‌های صنعتی تیم‌های MEC از دبیرستان فرزانگان ناحیه دو کرمان و دانشکده شریعتی تهران، Ace IAUK از دانشگاه آزاد اسلامی کرمان و LUHbots از کشور آلمان بیشترین امتیازها را کسب کردند.

مرحله دوم این لیگ نیز تیم‌های Ace IAUK از دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، LUHbots از کشور آلمان، MEC از دبیرستان فرزانگان ناحیه دو کرمان و دانشکده شریعتی تهران و Khayyam از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور به ترتیب بهترین عملکرد را داشتند.

لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک

تیم‌های ER-Force از آلمان، MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، Parsian از دانشگاه امیرکبیر، zjunlict از چین و TIGERs از آلمان مقابل رقیبان خود در لیگ ربات‌های فوتبالیست به برتری رسیدند.

لیگ ربات فوتبالیست سایز متوسط تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با نتایج 9 بر صفر، 11 بر صفر و 13 بر صفر تیم Hibikino
Musashi از کشور ژاپن را در لیگ ربات‌های فوتبالیست سایز متوسط شکست داد.

لیگ ربات فوتبالیست نائو

تیم HTWK از آلمان مقابل رقبای خود در لیگ ربات‌های فوتبالیست نائو به برتری رسید و بازی تیم‌های HULKs از آلمان و SRC از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نیز بدون گل مساوی شد.

لیگ فوتبالیست انسان نما

در این لیگ تیم‌های ZJUDancer از چین، ROBIT از کره جنوبی، MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و Hamburg Bit-Bots & WF Wolves از آلمان مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

لیگ ربات امدادگر مجازی

تیم‌های YILDIZ از ترکیه، MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و Echoic از دبیرستان سلام رسالت و دبیرخانه ربات‌های نجاتگر سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در لیگ ربات‌های امدادگر مجازی بیشترین امتیازها را کسب کردند.

لیگ ربات خانگی

در حال حاضر در لیگ ربات‌های خانگی تیم‌های MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و KameRider از ژاپن پیشتاز هستند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج