موراتا: کونته احتمالاً با شماره سابقم تماس می گیرد
۵۰۸۶۳۰
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
۷۰۲۹ 
آلوارو موراتا، مهاجم تیم رئال مادرید می گوید اگر آنتونیو کونته می خواهد با او تماس بگیرد، باید به شماره سابقش زنگ بزند.
وبسایت نود: آلوارو موراتا، مهاجم تیم رئال مادرید می گوید اگر آنتونیو کونته می خواهد با او تماس بگیرد، باید به شماره سابقش زنگ بزند.

 این روز ها شایعات انتقال موراتا به چلسی در پایان فصل به گوش می رسد اما موراتا که بعد از ۸ سال به اولین بازیکنی تبدیل شده که موفق به هت‌تریک با پیراهن رئال مادرید می شود، در مصاحبه با AS گفت:

اگر کونته همچنان قصد تماس گرفتن با من را دارد، پس احتمالاً با شماره سابق من تماس می گیرد، چرا که تاکنون تماسی دریافت نکرده ام. او شماره جدیدم را ندارد. در رئال مادرید حس خوبی دارم و این مهمترین چیز است. من گلزنی می کنم، احساس می کنم نقش مهمی در تیم دارم و باید همینطور ادامه دهم. نمی توانم وقتی سخت ترین و مهمترین بخش فصل را پیش رو داریم به فصل بعد فکر کنم. مهمترین مسئله پیروزی مقابل لگانس بود. حالا بازی های سختی داریم و باید تمام عناوین ممکن را فتح کنیم. دلیل حضور ما در این باشگاه همین است.
موراتا در مورد احتمال خرید کیلیان امباپه، پدیده ۱۸ ساله و فرانسوی تیم موناکو توسط رئال مادرید نیز گفت:

اینجا چنین اتفاقاتی ممکن است رخ دهد، اما ببینید، رئال مادرید زمانی که بازیکنان اسپانیایی بیشتری داشت، فاتح دو قهرمانی در اروپا شد و فکر می کنم این اتفاقی نیست. بدیهی است که همیشه می خواهید بازی کنید. من تلاش می کنم که بازی کنم. بقیه مسائل واقعاً در دست من نیست. خیلی با زیدان صحبت کرده ام، اما هرگز به او نگفته ام که باید بیشتر بازی کنم. برای گلایه کردن اینجا نیستم، بلکه برای سخت کوشی و کسب پیروزی به همراه تیم اینجا هستم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج