روز آرام کرمانشاهی در بنیان دیزل
۵۰۸۶۷۱
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
۴۳۴۸ 
همچون بازی رفت دیدار برگشت تیم های گسترش فولاد و استقلال هم با تساوی به پایان رسید تا امتیازات میان دو تیم تقسیم شود این بار اما بدون هیچ جنجال و اعتراض داوری.
ورزش سه: همچون بازی رفت دیدار برگشت تیم های گسترش فولاد و استقلال هم با تساوی به پایان رسید تا امتیازات میان دو تیم تقسیم شود این بار اما بدون هیچ جنجال و اعتراض داوری.

 رضا کرمانشاهی به عنوان داور بازی در حالی سوت پایان را با تساوی دو تیم به صدا در آورد که در طول 90 دقیقه کار چندان سختی برای تصمیم گیری نداشت. سعید مظفری زاده کارشناس داوری ایران بعد از بازی عملکرد این داور را به نقد کشید.
 
دقیقه 10؛ جایگیری بسیار خوب داور بازی در زمین باعث شد تا او به درستی خطای میلاد زکی پور روی امین درویشی را تشخیص داده و توپ را پشت خط عرضی محوطه جریمه بکارد. در این صحنه اخطاری که او به مدافع استقلال داد کاملا صحیح بود.

دقیقه 42؛ خالقی فر مهاجم گسترش فولاد در این صحنه شانسی برای تصاحب توپ نداشت اما از پشت تکلی روی پای خسرو حیدری زد که مستحق دریافت کارت زرد بود اما کرمانشاهی اعتقادی به دادن اخطار نداشت.

دقیقه 46؛ درویشی در کورس با ذکی پور در گوشه محوطه جریمه سرنگون شد که با مشاهده تصاویر تلویزیونی هیچ خطایی از سوی مدافع استقلال مشاهده نشد و تصمیم داور در ادامه بازی صحیح بود.

دقیقه 75؛ مدافع استقلال با تکلی صحیح توپ پریرا را در داخل محوطه جریمه استقلال مهار کرد که کرمانشاهی با نزدیک بودن به صحنه بهترین تصمیم را گرفت و بازی را ادامه داد.
در مجموع رضا کرمانشاهی با دوندگی و حضور به موقع در تمامی صحنه های قضاوت خوبی از خود به نمایش گذاشت و می توان به او نمره قبولی داد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج