بازی صبا مقابل تراکتورسازی رایگان شد
۵۰۸۶۹۱
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
۷۲۹۲ 
مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: باشگاه صبای قم بلیط های بازی فردا را خریداری کرده تا هواداران این تیم بازی را به‌صورت رایگان تماشا کنند.
خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: باشگاه صبای قم بلیط های بازی فردا را خریداری کرده تا هواداران این تیم بازی را به‌صورت رایگان تماشا کنند.

محمدرضا کشوری فر اظهار داشت: امیدوار هستیم که در بازی مقابل تراکتورسازی زحمات مردم استان قم را پاسخ بدهیم،و با یک نتیجه خوب از زمین خارج شویم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی صبای قم افزود: بازی فردا یک مسابقه بسیار مهم است، می‌طلبد که تماشاچیان به ما کمک کنند و هیچ‌چیز به‌اندازه این امر نمی‌تواند یار تیم صبا باشد.

کشوری‌فر با اشاره به شرایط تیم در آستانه بازی با تراکتور، عنوان کرد: شرایط تیم ازلحاظ روحی و روانی بسیار خوب است و به امید پیروزی وارد میدان می‌شویم.

وی گفت: بازیکنان در هفته بیست و پنجم و بازی برابر پدیده مشهد بسیار خوب بازی کردند اما توپ‌ها گل نشدند، امیدواریم فردا همه توپ‌های ما گل شود و با یک نتیجه خوب بیرون بیاییم.

مدیرعامل صبای قم با توجه به رایگان بودن بازی، تصریح کرد: باشگاه صبای قم بلیط های بازی فردا را خریداری کرده تا هواداران این تیم بازی را به‌صورت رایگان تماشا کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج