دردسر انتشار عکس همسر فراستی ادامه دارد!
۵۰۸۷۴۶
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۹
۲۳۱۴۲
پس از واکنش هایی به عکس مسعود فراستی و همسرش، «مرجان شیرمحمدی» همسر «بهروز افخمی» یک بار آن را تکذیب کرد ولی پس از این که مخاطبانش ادعای جدیدش را باور نکردند، این بار موضعی عصبی گرفته است.
سینماسینما: پس از واکنش هایی به عکس مسعود فراستی و همسرش، «مرجان شیرمحمدی» همسر «بهروز افخمی» یک بار آن را تکذیب کرد ولی پس از این که مخاطبانش ادعای جدیدش را باور نکردند، این بار موضعی عصبی گرفته است.

مرجان شیرمحمدی این بار با بستن بخش کامنت های اینستاگرام خود، نوشته که «این اصلن مهم نیست که جمله‌ی اولی که زیر آن عکس نوشته‌ام دروغ سیزده بود یا جمله‌ی بعدی که جمله‌ی اول را تکذیب کرده». او با این جمله تلویحا مجبور به تایید عکس همسر مسعود فراستی شده است؛ بر خلاف تکذیب آن در روز ۱۳ به در!
 
عصبانیت همسر افخمی از واکنش مخاطبانش

او نوشته است: «گر بوی کبابی رسدت رنگ مباز ظن قوی آن است که خر داغ کنند یغمای جندقی. دماغ سوخته یعنی کسی که دود از کله‌اش بلند شده. یعنی کسی که وحشیگریش معلوم شده و خودش بی‌اعتبار شده و حالا وانمود می‌کند که نفهمیده چه بلایی سرش آمده. من اراذل و اوباش اینترنتی را داغ کرده‌ام و بوی سوختگی بلند شده، اما آنها سعی می‌کنند حواس مردم را پرت کنند تا بوی سوختگی از پنجره‌های اینستاگرام بیرون برود. مردم اصل مطلب را فهمیده‌اند. اصل مطلب این است که اگر با دوستانتان بنشینید و قهوه بخورید و عکس یادگاری بگیرید و عکس را با مردم در میان بگذارید، اوباش و اراذلی پیدا می‌شوند که مزاحم شوند و به زندگی خصوصی شما تهاجم کنند و نشان بدهند دست کمی از داعش و خمر سرخ و المثناهای تاریخی‌شان ندارند و اگر دستشان برسد سر هر کس را که زندگی می‌کند و قهوه می‌خورد و لبخند می‌زند می‌برند. این اصلن مهم نیست که جمله‌ی اولی که زیر آن عکس نوشته‌ام دروغ سیزده بود یا جمله‌ی بعدی که جمله‌ی اول را تکذیب کرده. دروغ سیزده یک شوخی معمول است و آدم‌های عاقل و سالم فقط می‌خندند و می‌گذرند.»
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1396/01/18
خب هر عکسی را که توی اینترنت نمی گذارند.
در این سن و سال نمی دانستی؟
خواهرم, مکر کردی و حالا از از مکرت ناراحت هستی, اول بایستی خودت را سرزنش کنی.
کار خوبی نکردی عکس دورهمی خودتان را نشر دادی.
United States
16:39 - 1396/01/18
خوب شد این عکس لو رفت تا شخصیت واقعی این جماعت دیده بشه
United States
17:47 - 1396/01/18
هر چند که افخمی جای بابای شیرمحمدیه ولی الحق که از نظر اخلاق و رفتار بسیار به هم شبیه اند و تفاهم کامل دارند!
United States
22:05 - 1396/01/18
يعني دختره با اين قضيه مشكلي نداره؟! ادم از زنش خجالت بكشه كه بگه اين زنمه؟! قبلا ها مردهاي مسن با زنهاي جوانتر ازدواج ميكردند و تازه افتخار هم ميكردند. خوشحالم كه الان همه ميدونند كه اين مدل ازدواج ها سرانجامي نداره
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/02/02
دروغ سیزده در هم که بوده باشه شوخی خوبی نبوده وحقیقتا بسیار زشت وناجور نوشته . خودشون هم واقعا نویسنده هستن ؟؟؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج