وزیر کشور: بی عدالتی کشور را رنج‌‌ می دهد
۵۰۸۷۴۷
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴
۱۴۹۱۴ 
وزیر کشور با بیان اینکه مردم باید از مسؤولان مطالبه‌گر بوده و از لحاظ معیشتی نیز در رفاه باشند، تاکید کرد: مسؤولان باید شرایط رفاه مردم را فراهم کنند و تا زمانی که اقتصاد کشور ما تک محصولی باشد نمی‌توان ادای قدرت برتر را داشت.
خبرگزاری فارس: عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه شورای اداری استان با محوریت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال که عصر امروز در سالن شهدای دولت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: مباحث مطروحه در این جلسه برای بهبود وضع اقتصادی جای تامل و رسیدگی دارد، همچنین باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در این خصوص تلاش کنیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه طرح موضوعات اقتصاد طی سال‌‌های اخیر از تاکیدات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: باید از منظر ایشان به موضوع اقتصادی نگاه کنیم و در این راستا باید الگوی حکومت دینی مناسبی برای جهان ارائه داده شود.

این مسؤول با بیان اینکه مردم باید از مسؤولان مطالبه‌گر بوده و از لحاظ معیشتی نیز در رفاه باشند، تاکید کرد: مسؤولان به عنوان حاکمان کشور باید شرایط رفاه مردم را فراهم کنند و تا زمانی که اقتصاد کشور ما تک محصولی باشد نمی‌توان ادای قدرت برتر را داشت.

رحمانی فضلی تصریح کرد: اکنون عدم تعادل و توازن در کشور وجود دارد و هنگامی که مردم به مناطق مرزی مهاجرت می‌کنند، باید نیروهای نظامی در منطقه مستقر شوند و از طرفی به عمران و آبادی مناطق نیز پرداخته شود.

این مسؤول با اشاره به ابنکه بهترین امنیت‌ها برای کشور از نوع پایدار معرفی می‌شود، یادآور شد: نمودار توزیع اقتصادی در کشور بیانگر عدم توازن در مناطق است و برای ایجاد توازن باید از ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.

وزیر کشور به موضوعات اقتصادی و عوارض اجتماعی حاشیه‌نشینی در مناطق گوناگون کشور اشاره کرده که از نظر وضعیت مالی در شرایط آسیب‌پذیری قرار داشته و شرایط نابسامانی را دارند.

این مسؤول در حوزه توسعه سیاسی به حضور رضایتمند مردم و دفاع آنان از آرمان های انقلاب تاکید کرد و گفت: بی عدالتی و عدم توازن از رنج‌‌های عمده کشور است.

وزیر کشور با اشاره به تنظیم نسخه شفابخش اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری برای کشور گفت: اقتصاد کشور باید درون‌زا و برون‌زا باشد و از ظرفیت و توانمندی داخلی به خوبی استفاده شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه مسؤولان باید با انگیزه بالایی در کشور خدمات‌رسانی کنند، افزود: صدا و سیما در کرمانشاه باید موضوع فرهنگ‌سازی اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار داده و در این زمنیه تبلیغات مناسبی داشته باشد.

وی با تاکید براینکه خوشبختانه آرامش و امنیت خوبی در کشور وجود دارد، گفت: مردم در قیامت از مسؤولان حق خود را مطالبه می‌کنند و آنان نیز باید پاسخگو باشند.

رحمانی‌فضلی حداقل میانگین بیکاری در کشور را هفت درصد دانست و گفت: این رقم در کرمانشاه 22 درصد است و باید سه برابر بیشتر در این استان برای رفع مشکل بیکاری تلاش شود.

وی با اشاره به اینکه دیگر نباید به درآمد حاصل از نفت در کشور اکتفا کرد، افزود: در هر استانی باید سند جامعه اشتغالزایی تدوین شود و جذب سرمایه‌های خارجی صورت بگیرد.

این مسؤول با طرح این سوال که چرا استان کرمانشاه از سرمایه‌گذاری خارجی برخوردار نیست، گفت: ظرفیت‌های خوبی در منطقه وجود دارد و مردم استان نیز از اخلاص بالایی برخوردار هستند، لذا باید مسؤلان با همدلی مضاعفی در راستای رفع مشکلات کرمانشاه گام بردارند.

وزیر کشور موضوع انتخابات را مهم برشمرد و اظهار داشت: مردم باید با اطمینان خاطر پای صندوق‌های رای حاضر شوند و شخص اصلح را برای تعیین سرنوشت مناسبی برای کشور انتخاب کنند.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1396/01/18
بی عدالتی نتیجه 4سال عملکرد خودتونه...
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1396/01/18
آقای‌وزیرحقوق‌بیست‌میلیونی‌بانهصدهزارتومانی‌کجای‌بیعدالتیه؟
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1396/01/18
با حقوقهای چند میلیونی مقایسه با بیکاری وفاصله طبقاتی ونابرابری ........عدالت .......
Germany
09:58 - 1396/01/18
ولله خوبه ميدانيد كه بی عدالتی امان مردم بریده .
خسته نباشید .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج