مولایی: نمی‌خواهم به سال 95 فکر کنم
۵۰۸۸۳۰
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
۷۳۸۳ 
وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران گفت: به مسابقات جهانی 2017 نمی‌رسم و تمام برنامه‌هایم برای سال آینده است.
خبرگزاری میزان: وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران گفت: به مسابقات جهانی 2017 نمی‌رسم و تمام برنامه‌هایم برای سال آینده است.

بهادر مولایی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: تمرینات اصلی را دو یا سه ماه دیگر آغاز می‌کنم. قرار بود از فروردین تمرین کنم اما عصب پای چپم هنوز مشکل دارد به خاطر همین تازه توانسته‌ام جهش پارا شروع کنم بنابراین تقریبا خرداد تمرین اصلی را از سر می‌گیرم.

وی درمورد برنامه‌های آتی خود تصریح کرد: به مسابقات جهانی 2017 نمی‌رسم و تمام برنامه‌هایم برای سال آینده است فعلا باید مراحل درمانی را پیگیری کنم تا سلامتی کاملم را به دست بیاورم تا بعد استارت تمرینات را بزنم.

مولایی با اشاره به اتفاقات سال گذشته ادامه داد: سال 95 واقعا سال بدی برای من بود و نمی‌خواهم به آن فکر کنم اما در سال جدید منتظر وضعیتم هستم، اگر توانستم وزنه ‌رداری را شروع کنم سال خوبی می‌شود در غیر اینصورت هیچ تفاوتی با سال گذشته ندارد.

وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در پایان در پاسخ به این سوال که چه درخواستی از مسئولان دارد گفت: الان حرفی نزنم بهتر است چون می‌گویند تمرین نمی‌کند و بیرون گود نشسته است بنابراین فعلا فقط می‌خواهم درمان را کامل کنم تا به تمرینات برگردم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج