پورکیانی: استرس زلزله برای هر 2 تیم بود
۵۰۸۹۲۰
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
۹۶۶۸ 
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان، گفت: استرس زلزله مشهد برای اعضای هر 2 تیم بود و نمی‌توان این مسئله را دلیل شکست‌ تیم دانست.
خبرگزاری فارس: قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان، گفت: استرس زلزله مشهد برای اعضای هر 2 تیم بود و نمی‌توان این مسئله را دلیل شکست‌ تیم دانست.
 
علی پورکیانی در مورد شرایط استقلال خوزستان، گفت: شرایط تیم خوب است بعد از دیدار مقابل سیاه‌جامگان که با شکست ما همراه شد اعضای تیم صبح امروز راهی قطر شدند و در دیدار مقابل لخویا در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کردند.

وی در مورد شکست مقابل سیاه‌جامگان، گفت: بازی بسیار سختی بود دیدار با تیم‌هایی که در رده‌های پایینی جدول قرار دارند در این مقطع از فصل بسیار سخت است. به سیاه‌جامگان احترام می‌گذاریم آنها در این بازی انگیزه زیادی داشتند و توانستند به هر سه امتیاز این مسابقه دست پیدا کنند.

قائم‌مقام استقلال خوزستان در رابطه با  اینکه مشکلات روحی تیمش را چقدر در این شکست مؤثر می‌داند،‌عنوان کرد: این بحث تأثیری در رقم خوردن نتیجه ندارد. زمانی که از لحاظ روحی وضعیتمان بسیار بدتر بود و مشکلات مالی زیادی داشتیم هم در چند مسابقه شکست خوردیم. خوشبختانه اکنون مشکلات روحی ما مثل قبل زیاد نیست.

پورکیانی در رابطه با اینکه بازیکنان استقلال خوزستان چقدر پول دریافت کرده‌اند،‌ صریح کرد: تاکنون حدود 45 درصد پول اکثریت بازیکنان پرداخت شده است. تلاشمان را می‌ کنیم تا حق و حقوق بازیکنان را به طور کامل پرداخت کنیم.

وی در رابطه با اینکه زلزله مشهد آیا از لحاظ روحی روی شکست مقابل سیاه‌جامگان تأثیر گذاشت، گفت: زلزله مشکلی بود که شامل حال تمامی حاضران در مشهد شد. این مسائل مربوط به تخصص پزشکان و روانشناسان است و آنها می‌توانند تشخیص دهند که چقدر این مسأله روی عملکرد بازیکنان تأثیر داشته است.

قائم مقام استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا مشکلی برای اعزام تیم به قطر نداشتند، تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش‌هایی که صورت گرفت تیم صبح امروز عازم قطر شد.

وی در مورد دیدار مقابل لخویا، تصریح کرد: بازیکنان ما در لیگ قهرمانان آسیا مخصوصاً در دیدارهای خارج از خانه سنگ تمام گذاشته آنها از حیثیت فوتبال ایران و خوزستان دفاع کردند و امیدواریم با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان مقابل لخویا به پیروزی برسیم تا خیالمان بابت صعود راحت‌تر شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج