مهاجری: بازیکنانم به خاطر زلزله در ماشین‌ خوابیدند
۵۰۹۰۴۷
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶
۹۴۰۰ 
سرمربی تیم فوتبال پدیده معتقد است تیمش توانسته با تاکتیکی مناسب، مقابل تیم قعرجدولی ماشین‌سازی به پیروزی برسد.
خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال پدیده معتقد است تیمش توانسته با تاکتیکی مناسب، مقابل تیم قعرجدولی ماشین‌سازی به پیروزی برسد.

 رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد پس از پیروزی مقابل ماشین‌سازی قعرنشین اظهار کرد: خدا را شکر به پیروزی ارزشمندی دست یافتیم. با توجه به زلزله‌های چند روز اخیر مشهد بازیکنانم دو شب قبل در ماشین‌هایشان خوابیده بودند و من نگران تاثیرگذاری این مسئله بر روی کیفیت فنی آن‌ها بودم.

وی ادامه داد: خدا را شکر با تاکتیکی مناسب توانستیم بازی را کنترل کنیم و از فضایی که در اختیارمان قرار داده شد، بهترین استفاده را کردیم و به گل رسیدیم.

سرمربی پدیده خاطرنشان کرد: فوتبال همین است و ما هم در گذشته این شرایط را تجربه کرده بودیم و این لطف خداست که این روزها به وضعیت خوبی رسیده‌ایم. امیدوارم در پایان فصل جایگاه خوبی کسب کنیم.

وی افزود: ما در این فوتبال در حال رفت و آمدیم و نتایجی که می‌گرفتیم باعث شد که به بازیکنان ما بربخورد و خدا را شکر عوامل مختلفی دست به دست هم داد تا به شرایط خوبی برسیم.

وی افزود: این بازی حکم مرگ و زندگی برای ما داشت و می‌دانستیم که اگر این تیم نتواند به گل برسد، کم کم دچار استرس خواهد شد. امروز با تمرکزی که داشتیم توانستیم به برتری برسیم. تیم من با خستگی وارد این مسابقه شد و خدا را شکر توانستیم بازی را مدیریت کنیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم و دست ما نیز در نیمکت بسته بود.

مهاجری بیان کرد: استراتژی اول فصل ما حضور در جمع 6 تیم بود و اکنون با نتایج خوبی که می‌گیریم امیدوار به کسب سهمیه هم هستیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج