کاظمی: ضعف من بود که نتوانستم تیم را جمع کنم
۵۰۹۰۵۰
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
۸۵۷۱ 
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌گوید که ضعف او باعث شده ماشین‌سازی نتواند نتایج لازم برای بقا در لیگ برتر را بگیرد.
خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌گوید که ضعف او باعث شده ماشین‌سازی نتواند نتایج لازم برای بقا در لیگ برتر را بگیرد.

 فرهاد کاظمی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی پس از شکست مقابل پدیده و نزدیک‌تر شدن به منطقه سقوط اظهار کرد: اشتباهات فاحش و ساده‌ای داشتیم که چندین بار این اشتباهات را به بازیکنان متذکر شده بودیم. عدم تمرکز باعث به هم خوردن بازی ما شد.

وی ادامه داد: باشگاه تمام امکاناتش را در اختیار من گذاشت و این ضعف من بود که نتوانستم تیم را جمع کنم. امروز داوری خوبی را شاهد بودیم و هیچ  بهانه‌ی دیگری برای توجیه این شکست نداریم.

سرمربی ماشین‌سازی بیان کرد: متاسفانه بعد از خوردن یک گل همه بازیکنان بازی را رها کردند و تلاشی برای  جبران گل انجام ندادند. من وقتی که گفتم این تیم را نگه می‌دارم اکنون مسئولیت این نتایج را بر عهده می‌گیرم و شاید کار تاکتیکی من ایراد داشت که نتوانستم به بازیکنان منتقل کنم.

وی با بیان اینکه ماشین‌سازی امروز سقوط نکرد و اول فصل سقوط کرده است، خاطرنشان کرد: کارشناسان باید دلایل نتایج ماشین‌سازی را بررسی کنند و از نظر من هیچ مشکلی در درون باشگاه وجود نداشت و همه تقصیرات را من به گردن می‌گیرم.

وی درباره جدایی بازیکنانی از جمله آندرانیک تیموریان گفت: آندو گفته بود که یک میلیارد و خرده‌ای از طلبش مانده و اگر آن را بدهید می‌ماند. سامان نریمان جهان نیز به علت مصدومیت از تیم ما جدا شد. اکنون هم من می‌مانم و بدون هیچ گونه چشم داشت مالی تیم را سال آینده بالا می‌آورم.

کاظمی در پایان بیان کرد:‌کارمان با این باخت سخت‌تر شده و به نظرم برای باقی ماندن در لیگ نیاز به یک معجزه داریم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج