مورینیو: همیشه گلر حریف بهترین بازیکن می‌شود
۵۰۹۰۸۸
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸
۴۰۴۱ 
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتدها در مورد دیدار عصر یکشنبه تیمش برابر ساندرلند صحبت کرد.​​​​​​​
ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتدها در مورد دیدار عصر یکشنبه تیمش برابر ساندرلند صحبت کرد.​​​​​​​
 
 نتایج پر فراز و نشیب یونایتدها در هفته های اخیر باعث شده تا صعود آنها به لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
 
رویارویی با دیوید مویس و امکان سقوط ساندرلند: "من با هر سرمربی که برای یک هدف به سختی میجنگد و با رفتار حرفه ای، در تمام طول فصل به دنبال یک هدف است ابراز علاقه و همدردی می کنم. بسیاری از ما مربیان سابقه اخراج شدن در میانه فصل را داریم که بسیار ناراحت کننده و دشوار است."
 
تمدید قرارداد لینگارد: "او یک بازیکن انگلیسی است که در آکادمی باشگاه پرورش یافته و حضور چنین بازیکنی برای یونایتد بسیار مهم است. من نیز از تمدید قرارداد خسه خوشحالم و به او تبریک می گویم."
 
شرایط مصدومان تیم: "رونی به این بازی هم نمی رسد و اشلی یانگ هم مصدوم شده است. در مورد بازیکنان مصدوم گذشته نیز همه از اوضاع باخبرند."
 
رکورد بی شکستی یونایتد: "این موضوع که ما 20 بازی متوالی در لیگ برتر شکست نخورده ایم خوشحال کننده است. اما به عنوان یک سرمربی می دانم که 10 تساوی در 10 مسابقه بدتر از 5 پیروزی و 5 شکست است زیرا در حالت دوم 15 امتیاز می گیریم و در حالت اول 10 امتیاز.
 
اما در آینده نیز من ترجیح می دهم از 10 بازی 10 تساوی کسب کنم چون  کسب چنین رکوردی آسان نیست. اما همیشه امتیازات گویای اتفاقات هستند و بهتر بود ما 5 تساوی و 5 برد کسب می کردیم."
 
تساوی های خانگی اخیر: "نمی توانیم روی ضدحملات دروازه حریفان را باز کنیم و به اندازه خوب کار نمی کنیم که قادر به شکست حریفان باشیم. در بسیاری از دیدارها سنگربان حریف بهترین بازیکن زمین می شود و نمی خواهم بهانه جویی کنم، اما در طول فصل خیلی تصمیمات هم به ضرر ما تمام شد."
 
آینده عدنان یانوزای، بازیکن قرضی یونایتد در ساندرلند: "در این رابطه تصمیم خودم را گرفته ام اما به شما نخواهم گفت."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج