حمایت رایان گیگز از مورینیو
۵۰۹۲۱۷
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
۱۸۵۷ 
ستاره سابق شیاطین سرخ تاکید کرد که این تیم شانس قهرمانی در لیگ اروپا را در کارنامه دارد و به نوعی به حمایت از مورینیو پرداخت.
ایسنا: ‌به نقل از اسکای اسپورت، با وجود این که ژوزه مورینیو رفتار مناسبی با رایان گیگز نداشت اما  اسطوره ولزی شیاطین سرخ  به حمایت از "آقای خاص" پرداخت و ترجیح داد تا سخنان انتقادی آمیزی را درباره او بر زبان نیاورد.

او گفت‌:  براین باور هستم که شرایط برای قهرمانی منچستریونایتد در لیگ اروپا وجود دارد و اگر این قهرمانی به دست آید هواداران راضی می‌شوند، چرا که قهرمانی در لیگ اروپا به معنای حضور در لیگ قهرمانان اروپا است و این چیزی است که هواداران به دنبال آن هستند. قهرمانی در لیگ اروپا دستاورد بزرگی برای منچستریونایتد در فصل جاری خواهد بود و بر این باورم که امکان چنین چیزی زیاد است.

او درباره عملکرد مورینیو در شیاطین سرخ گفت‌: نباید الان درباره مورینیو قضاوت کرد. باید به این مربی فرصت داد. بعد از پایان فصل می توان قضاوت بهتری درباره او داشت.

گیگز درباره دوران حضورش در کنار لوئیس فان خال گفت‌: در این دو سال چیزهای زیادی یاد گرفتم. فان خال به خوبی من را زیر نظر داشت. او به کوچکترین چیزها هم توجه می‌کرد. در طول دوران ورزشی خود هیچ مربی را مانند فان خال ندیدم که تا این اندازه به جزئیات توجه کند.

اسطوره شیاطین سرخ درباره این سوال که آیا دوست دارد در لیگ جزیره مربیگری کند، پاسخ داد: دوست دارم در تیمی مربیگری کنم که انگیزه اول شدن و قهرمانی را داشته باشد و به همین خاطر فعلا ترجیح می‌دهم  که در لیگ دسته دو مربیگری کنم. از لیگ جزیره هم پیشنهاد داشتم و مربیگری در سوانسی به من پیشنهاد داده شد که آن را رد کردم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج