واکنش باشگاه رئال به اعتراض جنجالی خامس
۵۰۹۴۰۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
۳۵۸۴ 
مسئولان باشگاه رئال مادرید بعد از واکنش جنجالی اخیر هافبک کلمبیایی به تعویض شدنش، برای آینده او تصمیماتی در سر دارند.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه آس اسپانیا، کاسه صبر باشگاه رئال مادرید از اعتراض‌ها و ابراز نارضایتی‌‌های خامس رودریگس به خاطر نیمکت‌نشینی‌اش لبریز شده است. هافبک کلمبیایی کهکشانی‌ها هفته گذشته بعد از تعویض شدنش در بازی چهارشنبه شب رئال مادرید در خانه لگانس واکنش تندی نشان داد که توجه بسیاری از رسانه‌ها را جلب کرد. اگرچه زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال تلاش کرد که این موضوع را طبیعی جلوه دهد و تأکید کرد که دلیل نارضایتی ستاره پیشین موناکو را درک می‌کند، اما ظاهراً نحوه اعتراض این بازیکن 24 ساله به مذاق مسئولان باشگاه خوش نیامده و آنها می‌خواهند به این داستان تکراری پایان دهند.

به نوشته آس اگر مدیران باشگاه رئال مادرید تا پیش از این ذره‌ای به ماندن خامس در سانتیاگو برنابئو خوشبین بودند، اعتراض اخیر او هیئت مدیره باشگاه را متقاعد کرده که در تابستان امسال باید این بازیکن ملی‌پوش را بفروشند.

خامس رودریگس از تابستان سال 2014 که موناکو را ترک کرد و به رئال ملحق شد، در مجموع برای این تیم 70 بازی انجام داده و 22 گل هم زده است. در این فصل اما او در میان تمام بازیکنان رئال مادرید منهای دروازه‌بان‌ها از نظر داشتن کمترین دقایق حضور در میدان نفر سوم است که این موضوع ناراضایتی‌اش را توجیه می‌کند.

این طور که پیداست تصمیم باشگاه رئال مادرید در مورد آینده هافبک کلمبیایی‌اش قطعی است اما پیامی که این باشگاه قصد دارد به خارج از سانتیاگو برنابئو منتقل کند، چیز دیگری است. با وجود اکراه زین‌الدین زیدان برای میدان دادن به خامس، مسئولان باشگاه به او گفته‌اند که نباید هافبک کلمبیایی‌اش را کاملاً نیمکت‌نشین کند چون با این کار ضرری جدی به باشگاه وارد خواهد آمد و قیمت فروش او کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل هم زیزو در کنفرانس‌‌های خبری‌اش نسبت به حفظ خامس در رئال ابراز تمایل می‌کند.

واقعیت مشهود درباره وضعیت خامس در رئال مادرید این است که کهکشانی‌ها برای پر کردن جای خالی او در صورت انتقال به تیمی دیگر مشکل نخواهند داشت چون مهره‌های توانمند دیگری دارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج